Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tapatalk @ Forum => forum @ iPhone / Android & :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tapatalk to aplikacja dla mobilnych urządzeń z OS iPhone lub Android (niebawem Blackberry i Nokia).

Tapatalk ułatwia korzystanie z forum poprzez telefon z wykorzystaniem najbardziej popularnych funkcji.

 

Tapatalk @ iPhone:

 

Pokaż nowe i nieprzeczytane wiadomości:

IMG_0036.png

 

 

Pełny podgląd wątku i podstron:

IMG_0037.png

 

Zobacz kto jest online:

IMG_0038.png

 

Odpowiedź na post i wgraj obrazek:

IMG_0041.png

 

Tapatalk @ Android

 

Android UI:

main.png

 

Podobne możliwości jak w iPhone:

threadmenu.png

 

Możliwość szybkiej odpowiedzi w konwersacji:

thread_bottom_menu.png

 

Wskaźnik dla ostatnich i nieprzeczytanych wiadomości i wsparcie dla zakładek

latest-v.png

 

Wsparcie dla pełnoekranowego podglądu obrazków także w trybie poziomym

imageview.png

 

 

Dziękuję użytkownikowi hasos za sugestię dodania forum do Tapatalk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten pomysł. Tylko nie będę z tego korzystał. Jestem wiernym użytkownikiem produktów marki Sony Ericsson. A w zapowiedziach o nim nic nie ma. :)

 

Pozostaje Opera Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja wciąż wolę wersję www (jeśli ktoś jeszcze nie zauważył to teraz jest zoptymalizowana dla ajfona :F ) niż toto... W tym programiku i tak forum się nie ładuje szybciej, a nawet nie da się sprawdzić "ostatnich postów" a do przeglądania mi tego nie trzeba bo nie przeglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat ucichł, ale postanowiłem go odświeżyć. Coraz więcej osób ma androida w swoim sprzęcie. (ja póki co nie ;) ) Więc może jednak byśmy to wprowadzili? Minusem jest to że trzeba by nabyć wersję płatną jeśli mamy w planach pisanie postów. Zaletą jest mniejszy transfer danych niż w przypadku typowej przeglądarki i szybsze poruszanie po forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ucichł, ale postanowiłem go odświeżyć. Coraz więcej osób ma androida w swoim sprzęcie. (ja póki co nie ;) ) Więc może jednak byśmy to wprowadzili? Minusem jest to że trzeba by nabyć wersję płatną jeśli mamy w planach pisanie postów. Zaletą jest mniejszy transfer danych niż w przypadku typowej przeglądarki i szybsze poruszanie po forum.

 

Dobrze ze napisałeś ze nie masz bo wiadomo czemu bzdury piszesz :)

 

"wprowadzone" jest to od dawna (od założenia tego wątku), transfer wcale nie jest mniejszy a przeglądanie nie jest szybsze (z mojego punktu widzenia)... Do tego nie udało mi się znaleźć - o czym napisałem post wyżej - opcji "pokaz ostatnie posty" a bez tego musisz przejżec całe forum żeby znaleźć co jest nowe co oznacza nawet znacznie wolniejsze przegladanie...

 

Żeby było nawet znacznie śmieszniej jest oficjalna aplikacja IP.Board na iPhone'a... Ładująca forum przy pomocy skórki dla iPhone'a w okienku Safari... Czyli dokładnie tak jak ładuje się forum w natywnej przeglądarce iPhone'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności