Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zapraszamy do testowania produktów marki iRiver, SoundMagic, Cowon.


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Zapraszamy do testowania produktów marki iRiver, SoundMagic, Cowon oraz wzmacniacza słuchawkowego FiiO.

Produkty które możesz przetestować i wyrazić swoją opinię o nich to:

 

Odtwarzacze:

 

iRiver – S100 – Nowość

 

iRiver – T8 – Nowość

 

iRiver – E200

 

Cowon I9

Słuchawki:

 

iRiver – AE1

 

Czytnik E-book

 

iRiver- Story

 

Wzmacniacz słuchawkowy:

 

FiiO E1

 

Wszystkich chętnych do testowania proszę o kontakt mailowy: adam.zielinski@superata.com

 

Warunkiem wypożyczenia sprzęty jest napisanie przez ciebie recenzji, tylko takie mamy oczekiwanie od ciebie.

 

Aby pobrać odpowiedni formularz kliknij tutaj.

 

Wypełnij go podpisz i odeślij, go do mnie na tej podstawie wyślę ci sprzęt do testu.

 

W razie pytań pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

co znając irivera nie przeszkodzi im w wypuszczeniu go oficjalnie na rynek

 

za jakis czas wypuszcza latki... z e30 tez tak bylo jak mialem pierwsza sztuke to sie wieszala co chwile pozniej nowy soft zalatwil problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może jestem trochę głupi lub przemęczony, ale komu przypadają prawa autorskie w przypadku napisania takiej recenzji?

1)Wyrażam zgodę na nieodpłatne przekazanie na rzecz Multimedia Intelligent Products Sp.J. w siedzibą w Warszawie autorskich praw majątkowych do recenzji, w tym ich publikowanie bez ograniczeń w zakresie terminu, wielokrotności, pól eksploatacji oraz kontekstu publikacji.

 

2)Przejście autorskich praw majątkowych na Multimedia Intelligent Products Sp.J., o których mowa w ust. 2 powyżej, następuje z momentem przekazania recenzji do Multimedia Intelligent Products Sp.J.

 

Znaczy, to że ja nie mogę potem nigdzie tej recki opublikować bo fizycznie i prawnie jej właścicielem jest Multimedia Intelligent Products Sp.J.??

Niech ktoś mi to wyjaśni. Pytam z ciekawośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Czesc,

 

 

 

Spokojnie mozesz publikowac swoje recenzje gdzies indziej również.

 

Przy okazji kilka informacji:

 

S100 i T8 sa juz w sprzedazy i soft jest znacznie poprawiony w porówaniu do wersji przedprodukcyjnej.

 

Dodatkowo mamy również dostepne do stestów:

 

Cowon J3 oraz Cowon V5

 

Pozdrawiam

 

Supertata

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak przy okazji zapytam - zgłaszałem chęć przetestowania Cowona J3 oraz iRivera T8. Było to pod koniec sierpnia (25.08) Czy coś słychać w tej sprawie? Bo od tego czasu cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności