Skocz do zawartości

Mam okazje kupić MP3 - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Kuurna! W tym dziale mialem napisac. Sry!

Wiec jeszcze raz.

Witam wszystkich jako, ze to moj 1 post tutaj.

 

Mam okazje kupic Creative ZEN MX 2GB Woodstock Edition + karta 2GB razem ze sluchawkami SENNHEISER CX 400 za stówke. ZEN ma jakies pol roku i jeszcze poltora roku gwarancji.

Szukalem troche po tym forum i ZEN nie mial dobrych opinii. Co z nim nie tak? Wadliwy jest? Czy chodzi o jakosc dzwieku i inne bajery? Jakies konkrety.

Wydaje mi sie ze to bardzo dobra okazja ale jezeli ma sie z nim cos dziac to wole nie. Dlatego pytam.

 

Pozdro!

Edytowane przez Dod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zeny ogólnie prezentują dość cienką jakość dźwięku bo z reguły są to zdaje się rebrandy jakiś tam odtwarzaczy zza Uralu. Za tą cenę możesz mieć Clipa który nieźle gra, możesz także spróbować poszukać na Allegro Samsunga Z5 który na pewno zagra jeszcze lepiej. Do tego jakieś słuchawki typu HA-FX34 które są tanie a mają bas który ładnie powinien się wkomponować w brzmienie Z5 i mamy tani zestaw. Myślę że spokojnie można złożyć coś okazyjnie co zapewni lepszą jakość dźwięku.

 

Te CX400 są na pewno oryginałami?

Edytowane przez Neptune
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności