Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iRiver IFP F700 firmware


Arthass

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dla tego modelu (F700 4GB) istnieje jakiś wyższy firmware od tego fabrycznego? Szukałem tak z grubsza na google i nie mogę niczego znaleźć jak na razie. Ten od IFP-799 chyba nie podejdzie? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, ilu bywalców tego forum ma F700 ? I ilu rozważało zmianę firmware na wyższy ? A ilu zna chiński tradycyjny, żeby poczytać o tym na stronie fabrycznej ? Nie dam się sprowokować, pójdę na spacer. Życzę pogodnego wieczoru. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, ilu bywalców tego forum ma F700 ? I ilu rozważało zmianę firmware na wyższy ? A ilu zna chiński tradycyjny, żeby poczytać o tym na stronie fabrycznej ? Nie dam się sprowokować, pójdę na spacer. Życzę pogodnego wieczoru. :D

 

 

whatever, byłem na japońskiej stronie irivera i owszem znalazłem zakładkę z F700, ale oprócz iriver music manager nie ma tam nic do ściągnięcia na ten model, więc odpowiedź nasuwa się sama. A z firmwarem dla 790 nie będę ryzykował, w sumie ten japoński nie jest zły

btw na F700 fabryczny firmware ma numer 1.03 na pozostałych z serii 1.24 o ile się nie mylę ph34r.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F700 ma niewiele wspólnego z "pozostałą częścią serii" (a na pewno nie firmware)

 

poza tym zasada jest prosta - jeśli nic się nie dzieje, nie kombinować ze zmianą firmware'u

 

W zasadzie nic się nie dzieje, choć czasami dźwięk jest taki "przygłuszony" i muszę poruszyć dowolnym słupkiem eq, wtedy jakby się oczyszcza. Poza tym podczas odtwarzania, gdy przeszukuje folder z muzyką dźwięk zaczyna się zniekształcać.

 

Odnośnie - "niewiele ma wspólnego" - rozumiem, że chodzi ci o firmware, bo technicznie jest taki sam (w środku siedzi PNX 101)

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmware jest zupełnie inny, bo - nie wiem czy dobrze pamiętam - "stare" iFP-ki nie obsługiwały ponad 1GB pamięci...

 

Dobrze pamiętasz. Niby sterowniki dla win xp te same co do "starszych" wersji, plug-in od total commandera też go normalnie wykrywa (jako "zwykłego" IFP), ale obawiałem się właśnie, że jak będę kombinował z tym firmwarem dla IFP-700 series to w najlepszym wypadku mogę pozbawić się 3GB pojemności.

Dzięki za rozwianie wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności