Skocz do zawartości

Iriver e30 - warto?


Macck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

http://www.mp3store.pl/article/iriver-e30-2gb-black,2009270915748171004.html - krótka piłka , warto to kupić? Filmy chodzą jako tako?

I jakieś dokanałowe słuchawki do tego - nie jestem wymagający , jeśli coś zabrzmi na miarę tanich słuchawek "nausznych" philipsa , styka mi to w zupełności.

Np iriver + soundmagic pl10 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha , i mam takie pytanko jeszcze jedno , mogę sobię ładowarkę bateryjną zrobić? Tzn ustabilizować np 9v na 5 V , i podpiąć pod piny zasilania portu usb w iriverku?

Musi być usb?

Słuchawki z zestawu są dokanałowe? Douszne męczą mi uszy poprostu odpadam bo mnie boli małżowina od plastiku.

Edytowane przez Macck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha , i mam takie pytanko jeszcze jedno , mogę sobię ładowarkę bateryjną zrobić? Tzn ustabilizować np 9v na 5 V , i podpiąć pod piny zasilania portu usb w iriverku?

Musi być usb?

Słuchawki z zestawu są dokanałowe? Douszne męczą mi uszy poprostu odpadam bo mnie boli małżowina od plastiku.

 

 

to załuż może nakładki z materiału na słuchawki? tak douszne są.

 

co do ładowarki- nie wiem, ja jak miałem go to korzystałem z usb tylko i chyba tylko z usb da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mogę zrobić ładowarkę z 4 elementów , Koszyk na baterię 9V , stab 7805 , 100nf i gniazdo usb , Ale to materiał na osobny temat.

 

Ok , czyli iriverek spełni swoje zadanie .

Jednak czy pl10 mi nie wystarczą? Słuchałem kiedyś muzy z telefonu i stockowych dousznych sony ericcsona i jest naprawdę w porządku . Pozatym nie katuje tak odtwarzacza "dużą" (wow całe 15mW ) mocą .

Nie potrzebuję hi-endu , jeśli te słuchawki spełniają swoją rolę przynajmniej w zadowalającym stopniu oddają nagranie , to bynajmniej lepszych mi nie trzeba.

 

Zgodzisz się ze mną czy jednak odradzasz mi zakup tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie odradzam, jak Cię to by zadowoliło- to czemu nie. W końcu muzyka jest po to by się nią cieszyć- mówię co ja miałem i co było naprawdę dobrym połączeniem. Najlepiej jakbyś przesłuchał tych pl10- po prostu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , bardzo Ci dziękuję za pomoc !!rolleyes.gif

 

Prawdę mówiąc biorę sprzęcik w ciemno - taka zachcianka , czasem gdzieś jadę , szkolna wycieczka , nikt nie chce gadać bo każdy sobie. Huk jest , słuchawki douszne wysiadają .

Więc chyba

 

Iriver + pl10

 

Ostatnie pytanko i już was nie męczę :)

 

Czy można jakoś dodać mu pamięci , słyszałem o jakiś cf modach itp ? Czy jest owa możliwość i w tym wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności