Skocz do zawartości

Nowy skin do Vedii V39


Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowałem nowy skin do Vedii V39[...]

Jaka wersja firmware jest w paczce?

 

Najnowsze, pobrane z vedia.pl, czyli 1.29.

 

Proszę napisać jak się podoba oraz co jeszcze można zmienić.

Edytowane przez beastofmisery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja firmware jest w paczce?

Najnowsze, pobrane z vedia.pl, czyli 1.29.

Proszę napisać jak się podoba oraz co jeszcze można zmienić.

Czy mógłbyś zbadać możliwość upgrade do 1.31? Firmware jest dostępne na tej stronie niestety po czesku sad.gif

Emgeton M7 Cult = Teclast V39 = Vedia V39 czyli fimware powinno pasować.

Podejrzewam, że Vedia odpuściła już sobie jakiekolwiek update'y do V39 więc pozostają tylko nieautoryzowane mody.

Czy skin zawiera również teksty wyświetlane (podpisy pod ikonami i menu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o 1.31. Jasne, że zbadam i spróbuję coś z nim zrobić o ile się da.

 

PS1. Napisz coś o tej mojej przeróbce skina.

PS2. Napisy można zmieniać (kolor, rozmiar) z poziomu odtwarzacza.

 

Jeżeli znajdziesz edytor plikow .rom i .bin to z czeskiego zrobię polski 1.31 i znajdę ciekawsze elementy graficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój player wróci do mnie w środę lub czwartek. Wtedy będę mógł coś powiedzieć o skinie. Ale prawdę mówiąc, bardziej jestem zainteresowany nowszym (w sensie: z mniejszą ilością błędów) firmware. Ostatecznie skin to tylko nakładka - nie oglądasz go długo: wybierasz funkcję i tyle. Natomiast wieszanie się przy niektórych FLACach albo nieprzewidywalny equalizer to dość nieprzyjemne sprawy. Pewnie, jest przycisk "reset", można wrócić do ustawień "fabrycznych" i konfigurować od nowa, ale miłe to na pewno nie jest. Podobnie przeglądanie plków: raz kliknięcie, raz dwukliknięcie - brak spójności logicznej w obsłudze.

Co do edytora rom i bin: to sa pliki binarne, powinien je otwierać HEX Workshop albo UltraEdit. Czy istnieja dedykowane edytory, nie mam pojęcia sad.gif

Miałem nadzieję, że masz jakieś narzędzia do tego, skoro bierzesz się za modowanie firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem gdzies edytor hexowy, dobry i wydajny, ale wcięło go.

 

Co do nowego firmwaru:

- usunięto animację startową

- zamiast normalnego kalendarza, data pokazywana jest obok zegarka na górze (kalendarz nie działa, wyświetla głupoty)

- trochę przerobione menu w "Muzyce"

- dwa języki: czeski i angielski

- trzy tryby odtwarzania muzyki: 1, dir i playlist

- obsługa ID3 Info

 

To na razie tyle. Jak coś się więcej dowiem z zagranicznych sitów to napiszę.

Tutaj masz link do mojej przeróbki 1.31. Standardowy skin mi się nie podobał, więc przerobiłem.

Firmware 1.31

Edytowane przez beastofmisery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Miałem gdzies edytor hexowy, dobry i wydajny, ale wcięło go.

 

Co do nowego firmwaru:

- usunięto animację startową

- zamiast normalnego kalendarza, data pokazywana jest obok zegarka na górze (kalendarz nie działa, wyświetla głupoty)

- trochę przerobione menu w "Muzyce"

- dwa języki: czeski i angielski

- trzy tryby odtwarzania muzyki: 1, dir i playlist

- obsługa ID3 Info

 

To na razie tyle. Jak coś się więcej dowiem z zagranicznych sitów to napiszę.

Tutaj masz link do mojej przeróbki 1.31. Standardowy skin mi się nie podobał, więc przerobiłem.

Firmware 1.31

Przepraszam za odkop, ale czy mógłbyś wrzucić paczkę z firmware 1.31 jeszcze raz?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmware 1.31, dołączony do czeskiego odpowiednika V39 - Emgeton Cult, jest BADZIEWNY. Nie polecam, odradzam. Chociaż bardzo chciałbym mieć jego źródło, bo czesi na pewno mieli, skoro zmienili tam kilka rzeczy na gorsze.

 

http://www.teclast.com/topic.php?channelID=78&topicID=148&page=5

 

Wyżej podałem link do strony Teclasta, producenta T39 [oryginalna nazwa], na niej masz firmware 1.3.

 

A ode mnie masz mój zmodyfikowany, uprzedzam - dużo zmian graficznych. I na starcie jest język chiński, należy zmienić na angielski. Dodam jeszcze, że ten 1.30 jest lepszy od 1.29 i ma dodatkowe funcje.

V39 1.30 SuperSonic SS v1.rar

Edytowane przez beastofmisery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności