Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Oświadczenie moderatorów.


Gość Malas

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jaka jest gwarancja ze na nowym okrecie bedzie ok?

 

weź pod uwagę że to nie jest próba przestania oddychania tlenem a spróbowania dla odmiany amoniaku

 

wiele osób włożyło naprawdę wiele pracy/wysiłku/emocji w to forum, lecz szefostwo tego nagminnie nie docenia i co więcej - wręcz olewa...

 

i nie chodzi wcale o to, że chcemy widzieć np. nagrody warte 1000zł rozdawane raz w miesiącu... chcemy żeby szefostwo przynajmniej próbowało zrozumieć takie czy inne problemy które zaistniały i pomóc je rozwiązać oraz współpracować w ramach realizacji pomysłów/projektów forumowiczów - to wszystko

 

z mojego punktu widzenia to "nowe" forum jest próbą odcięcia się od szefostwa ale nie od pasji związanej z dzieleniem się ciekawymi informacjami, pomocą czy wiedzą - jeśli się powiedzie to wspaniale, "problem szefostwa" został rozwiązany... jeśli się nie powiedzie, to i tak będzie to dowód zaangażowania i być może motywacja żeby zająć się innymi zainteresowaniami/pasjami oraz uważać na pewne sprawy, które w pierwszym momencie mogą nie być oczywiste a jak widać mają dość nieprzyjemne reperkusje...

 

... zaś to co się dzieje na forum - takie emocjonalne podejście - znaczy tylko tyle że komuś faktycznie ZALEŻY żeby zmieniło się na lepsze... niestety to forum staje się tearem bez widza - ideą dla idei, spektaklem bez wartości

 

Pamietajcie ze wlozyliscie tu kupe, kupe pracy, czasu i jedna dycyzja przekreslacie wszystko co robiliscie.

 

po prostu szkoda patrzeć na rozciągnięte w czasie, agonalne męki - niech się to skończy/wyjaśni raz a dobrze i każdy pójdzie w swoją stronę (czytaj: zadecyduje co dalej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

weź pod uwagę że to nie jest próba przestania oddychania tlenem a spróbowania dla odmiany amoniaku

 

wiele osób włożyło naprawdę wiele pracy/wysiłku/emocji w to forum, lecz szefostwo tego nagminnie nie docenia i co więcej - wręcz olewa...

 

i nie chodzi wcale o to, że chcemy widzieć np. nagrody warte 1000zł rozdawane raz w miesiącu... chcemy żeby szefostwo przynajmniej próbowało zrozumieć takie czy inne problemy które zaistniały i pomóc je rozwiązać oraz współpracować w ramach realizacji pomysłów/projektów forumowiczów - to wszystko

 

z mojego punktu widzenia to "nowe" forum jest próbą odcięcia się od szefostwa ale nie od pasji związanej z dzieleniem się ciekawymi informacjami, pomocą czy wiedzą - jeśli się powiedzie to wspaniale, "problem szefostwa" został rozwiązany... jeśli się nie powiedzie, to i tak będzie to dowód zaangażowania i być może motywacja żeby zająć się innymi zainteresowaniami/pasjami oraz uważać na pewne sprawy, które w pierwszym momencie mogą nie być oczywiste a jak widać mają dość nieprzyjemne reperkusje...

 

... zaś to co się dzieje na forum - takie emocjonalne podejście - znaczy tylko tyle że komuś faktycznie ZALEŻY żeby zmieniło się na lepsze... niestety to forum staje się teatrem bez widza - ideą dla idei, spektaklem bez wartości

 

Pamietajcie ze wlozyliscie tu kupe, kupe pracy, czasu i jedna dycyzja przekreslacie wszystko co robiliscie.

 

po prostu szkoda patrzeć na rozciągnięte w czasie, agonalne męki - niech się to skończy/wyjaśni raz a dobrze i każdy pójdzie w swoją stronę (czytaj: zadecyduje co potem)

 

 

Zgodze sie z kazdym Twoim slowem.W kazdej grupie sa momenty slabosci, zwatpienia.

Ale istotnie zaskakujace jest podejscie wlascicieli tego forum do sprawy.Jesli mam byc szczery to nie miesci mi sie w glowie.

To forum istanialo do tej pory TYLKO DZIEKI PASJI DO TEMATU ORAZ WKLADU OSOB ZAINTERESOWNYCH SPOTYKANIEM SIE TU.

Przeczytalem przed chwila oswiadczenie mario i widz ze decyzja wisi, jest zawieszona jak topor nad glowa skazanca.E no panowie tak sie nie robi.

Albo tak albo tak sie wypowiada.Chce sie doprowadzic do zamkniecia forum to nalezy napisac.A tak sprawa sie kisi i nic dobrego z tego nie wychodzi ... tylko zlego.

Jakos mnie to razi takie trakowanie innych ludzi.Jak chce sie byc serio traktowanym przez innych to nalezy samemu ich powaznie traktowac.A tak mamy rzucone nowe normy i koniec dyskusji.

Teraz przy okazji tej sprawy wychodzi sporo watkow na wierzch.Komentujac je dochodze do wrazenia ze szef chyba zagolopowal sie a poza tym popelnil powazne (efekty targaja to forum-to jego dzielo bo chyba kazdy to widzi) bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z kazdym Twoim slowem.W kazdej grupie sa momenty slabosci, zwatpienia.

 

wciąż gubisz bądź po prostu nie zaznaczasz najważniejszego - to nie stało się teraz, wczoraj ani 3 dni temu

 

to DZIEJE SIĘ i TRWA od ponad roku (a tak właściwie dłużej)

 

dochodze do wrazenia ze szef chyba zagolopowal sie a poza tym popelnil powazne (efekty targaja to forum-to jego dzielo bo chyba kazdy to widzi) bledy.

 

powiedzmy to wprost: szef jest osobą niesłowną, nie potrafi dotrzymać męskiego słowa

 

... co uniemożliwia realizację założonych celów czy czegokolwiek, czego to dotyczyło

 

a potem TY słyszysz "że przejawiasz brak chęci współpracy" (ja to usłyszałem w każdym razie, stąd sygnaturka)... a do tego teraz nagle regulamin został wyedytowany tak, żeby to NAS złapać za słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdaje, że niektórzy nadal czegoś nie czają.

Stworzenie nowego forum nie wynika z chęci odgryzienia się, 'strzelenia focha', żądzy władzy, zwęszenia interesu, czy podobnych.

 

Takie rozwiązanie to po prostu wolność podejmowania decyzji której tu nam brakuje.

Było mnóstwo, w tej chwili już naprawdę mnóstwo kwestii, w których każdy, z zamkniętymi oczami, widział konieczność zmian. Problem polegał na tym, że nie było po prostu żadnej możliwości wprowadzenia ich w życie, gdyż panowie z góry po prostu mieli nas w tyłku.

Stworzenie ah.pl to najprostsza metoda, którą takowe zmiany będzie można wprowadzić w życie.

Oczywiście, chyba nikt nie jest tu w stanie zagwarantować ziemi obiecanej - ba, sam nie do końca wierzę, że to wypali, ale uważam, że należy nam się szansa, aby zbudować miejsce do którego będzie się chciało wracać.

Jeśli się nie uda, trudno. Ale chyba warto spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdaje, że niektórzy nadal czegoś nie czają.

Stworzenie nowego forum nie wynika z chęci odgryzienia się, 'strzelenia focha', żądzy władzy, zwęszenia interesu, czy podobnych.

 

Takie rozwiązanie to po prostu wolność podejmowania decyzji której tu nam brakuje.

Było mnóstwo, w tej chwili już naprawdę mnóstwo kwestii, w których każdy, z zamkniętymi oczami, widział konieczność zmian. Problem polegał na tym, że nie było po prostu żadnej możliwości wprowadzenia ich w życie, gdyż panowie z góry po prostu mieli nas w tyłku.

Stworzenie ah.pl to najprostsza metoda, którą takowe zmiany będzie można wprowadzić w życie.

Oczywiście, chyba nikt nie jest tu w stanie zagwarantować ziemi obiecanej - ba, sam nie do końca wierzę, że to wypali, ale uważam, że należy nam się szansa, aby zbudować miejsce do którego będzie się chciało wracać.

Jeśli się nie uda, trudno. Ale chyba warto spróbować?

 

A co tu jest niezrozumiale?

Kazdy czyta i widzi.

To ze sprawy poszly juz za daleko to sie nie ukryje.Z jednej strony stoi twardy beton ... a z drugiej jakas grupa chce rozwalic to co tonie (tylko ze zostaje jeszcze 90% grupa forumowiczow).

To i dobrze ale tez i zle.To forum tworzyl kazdy nawet ten "najmniejszy" a nie tylko ten "najwiekszy".

Ja bym sie skupil na wyjasnieniu co da sie jeszcze zrobic, co sie da naprawic (czy jest szansa i czy jest z kim rozmawiac) a nie robic dym.

Poczekal bym na decyzje "wladzy" co ma w planach z forum.Jednak "wladza" musi wreszcie zrozumiec ze epoka dyktatorow skonczyla sie bo nikt nie chcial zyc pod takimi rzadami.

Czy to forum przetrwa i odrodzi sie tak jak wiekszosc chce to ja chcialbym aby ... poziom dyskutanctwa zmniejszyl sie a najlepiej zniknal cakowicie.

Kazdy zna inne fora i tam nie wystepuje takie cos jak "napadanie" jednego usera na innego i gnojenie go za wyrazenie swojego zdania.Tutaj bardzo czesto ktos atakuje (nawet jednym slowem nie odpowiada na pytanie w temacie-wazny jest tylko atak na kogos) i nawet nie kryje sie z tym ze robi to przez wybudowane swoje ja.A przeciez po to sa zalozone poszczegolne tematy aby odpowiadac na pytania pytajacego oraz polemizowac ale w kregu tego tematu.

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy zna inne fora i tam nie wystepuje takie cos jak "napadanie" jednego usera na innego i gnojenie go za wyrazenie swojego zdania.Tutaj bardzo czesto ktos atakuje (nawet jednym slowem nie odpowiada na pytanie w temacie-wazny jest tylko atak na kogos) i nawet nie kryje sie z tym ze robi to przez wybudowane swoje ja.A przeciez po to sa zalozone poszczegolne tematy aby odpowiadac na pytania pytajacego oraz polemizowac ale w kregu tego tematu.

 

To chyba na audiostereo nie zaglądasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba na audiostereo nie zaglądasz ;)

 

A tu masz racje.Nie mialem tego forum na mysli :) .

 

 

Poza tym jestem bardzo ciekaw kto teraz jest administratorem i moderatorem na a * * * * * * * d.pl ?(nawet tej nazwy nie mozna wpisac bo po zapisaniu zmian wychodzi pajacyk.pl lub gwaiazdeczki jakby to bylo przeklenstwo.niezle brawo :) )

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni moderatorzy ale chłopaki z łodzi dostawali zniszki wieksze niz ja sprzedawca i prowadzący sklep w łodzi od 2006 roku.  Nie chcę polemizowac z wami w internecie znajdzie sie miejsce dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni moderatorzy ale chłopaki z łodzi dostawali zniszki wieksze niz ja sprzedawca i prowadzący sklep w łodzi od 2006 roku. Nie chcę polemizowac z wami w internecie znajdzie sie miejsce dla wszystkich.

 

Ja też dostałem, chodź mniej ciekawą, zniżkę w sklepie, wystarczyło się zapytać.

 

Ale to prawda, nikt się forum za bardzo nie interesuje, pewnie są tego różne powody, nie wnikam, ale powinno być coś z tym zrobione, a w tej sytuacji to na wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z drugiej jakas grupa chce rozwalic to co tonie

 

 

Nie podoba nam się, więc zabieramy własne zabawki i idziemy do innej piaskownicy. Każesz nam zostawić łopatkę i wiaderko dlatego że inne dzieci mogą się czuć pokrzywdzone? Sorry, nie zamierzamy psuć niczego, ale naszą własność mamy zamiar stąd zabrać niezależnie od tego ile czasu mamy o to walczyć.

 

To forum tworzyl kazdy nawet ten "najmniejszy" a nie tylko ten "najwiekszy".

 

...to będą dalej tworzyć, nie widzę problemu. Świat się nie skończy na odejściu kilku osób.

 

Ja bym sie skupil na wyjasnieniu co da sie jeszcze zrobic, co sie da naprawic (czy jest szansa i czy jest z kim rozmawiac) a nie robic dym.

 

 

Nikt dymu nie robi, odchodzimy w cywilizowany sposób (biorę tylko odpowiedzialnośc tylko za podpisanych pod oświadczeniem).

 

Kazdy zna inne fora i tam nie wystepuje takie cos jak "napadanie" jednego usera na innego i gnojenie go za wyrazenie swojego zdania.Tutaj bardzo czesto ktos atakuje (nawet jednym slowem nie odpowiada na pytanie w temacie-wazny jest tylko atak na kogos) i nawet nie kryje sie z tym ze robi to przez wybudowane swoje ja.A przeciez po to sa zalozone poszczegolne tematy aby odpowiadac na pytania pytajacego oraz polemizowac ale w kregu tego tematu.

 

 

Po to masz "raport", żeby posta z takim atakiem zgłosić moderatorom. Przez cały okres mojego moderowania nie dostałem ani jednego takiego raportu. Nuff said.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to masz "raport", żeby posta z takim atakiem zgłosić moderatorom. Przez cały okres mojego moderowania nie dostałem ani jednego takiego raportu. Nuff said.

 

Wersji opisu jakiejs sprawy moze byc tyle co osob.

Ja akurat kiedys dostalem (i je mam nadal choc protestowalem) ostrzezenie za dyskusje w komisie.Polegalo to na tym ze ktos zlozyl oferte i ... pisalo to tak ze malo oswiecony forumowicz mogl to cos kupic i potem poczuc sie pokrzywdzony.Sprzedajacy troche "przegial" z opisem.Wpisalem wiec dwa slowa co mysle.

I tyle.

Po kilku dniach czy w drugim dniu po zajsciu otrzymalem PW od moda ze nie powinienem tak robic.

Po jakims dlugim czasie ktos uruchomil funkcje ze wyswietla sie poziom ostrzezen ... i wtedy dowiedzialem sie ze dostalem ostrzezenie.Sadzilem przez wiele miesiecy ze moderator mnie pouczyl (tym bardziej ze wyjasnilem sprawe od reki) i byl koniec.Jesli dostaje kare porzadkowa to chyba powinienem wiedziec o tym co?

Poza tym szybko zorientowalem sie ze koles sprzedawca z komisu u ktorego niby dyskutowalem jest kolega moderatora ktory "walnal" mi ostrzezenie (??!) Przyznasz ciekawa zaleznosc?

Przez dluzszy czas zauwazylem ze kilka osob zachowuje sie "cwaniakowato" chyba dlatego ze sa kolegami moderatorow.Tak wiec jednym wolno bylo nadwyrezac regulamin a i inni dostawali obryw.

 

A tak wogole to fajnie ze nastapi sporo zmian i moze bedzie fajnie dzialalo nowe forum o tej tematyce.Moze tam "kolesiostwa" nie bedzie tylko merytoryczna dyskusja wokol sprawy.

 

edit: napisze ktos wiadomosc kto moderuje i administruje na tym nowym forum gdzie przeszlo te kilka osob?

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum odgórna decyzja wprowadziła zakaz usuwania użytkowników w trybie standardowym, więc te ostrzeżenia były w dużej mierze fikcyjne (w znaczeniu: nie prowadziły do nieuchronnego bana tak jak to jest na innych forach)... nie wiem czy pamiętacie ale z forum wypadały właściwie tylko nowe konta takie jak boty czy "samozwańczy reklamodawcy", zaś ze starych kont były to pojedyncze jednostki o skrajnym stopniu recydywy (nie przypominam sobie więcej niż 4 albo 5 takich przypadków) - cała reszta była karana słownie ewentualnie tymczasowym zawieszeniem konta

 

inna sprawa że to forum w zasadzie skupiało wyjątkowo kulturalne osoby (w przeciwieństwie do innych for na których bywałem) więc i tak nie było tu problemów z użytkownikami, nie było konfliktów "piaskownicowych", jedynym "zwyrodnieniem" był najdłuższy a to dobry wynik patrząc na wielkość forum ;)

 

poza tym sam uważam że lepiej jest zwrócić uwagę raz czy drugi a zachować forumowicza, niż kopać na lewo i prawo... bo tak można wyczyścić forum w ciągu tygodnia i stanie się mniej-więcej to, co dzieje się teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja akurat kiedys dostalem (i je mam nadal choc protestowalem) ostrzezenie za dyskusje w komisie.Polegalo to na tym ze ktos zlozyl oferte i ... pisalo to tak ze malo oswiecony forumowicz mogl to cos kupic i potem poczuc sie pokrzywdzony.Sprzedajacy troche "przegial" z opisem.Wpisalem wiec dwa slowa co mysle.

I tyle.

 

I warna dostałeś słusznie. Jednym z zapisów regulaminu komisu było/jest "brak dyskusji w ofertach". Jeżeli zauważyłeś nadużycie w opisie, trzeba było raportować z odpowiednim opisem tego co, gdzie i jak Ci się nie podoba, a nie dyskutować w ofercie. Gdyby przyszedł raport z zastrzeżeniami, oferta byłaby usunięta, lub zawieszona (post niewidoczny dla zwykłych użytkowników) do czasu wyjaśnienia wątpliwości - sam tak robiłem nie raz. Zdecydowałeś się na działanie wbrew regulaminowi i odebrałeś za to przysługującą nagrodę - proste.

 

 

Poza tym szybko zorientowalem sie ze koles sprzedawca z komisu u ktorego niby dyskutowalem jest kolega moderatora ktory "walnal" mi ostrzezenie (??!) Przyznasz ciekawa zaleznosc?

Przez dluzszy czas zauwazylem ze kilka osob zachowuje sie "cwaniakowato" chyba dlatego ze sa kolegami moderatorow.Tak wiec jednym wolno bylo nadwyrezac regulamin a i inni dostawali obryw.

 

 

O! Na to czekałem, na argumenty o kolesiostwie... :lol: Zaraz powiedz, że warny które dałem Ignasiowi, ostrzeżenia dla Malasa, czy "Zakaz Pisania Postów" dla brüno to tak dla zmyłki tylko... A teraz banda kolesi chce zniszczyć to forum... Litości... :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art-S jak zapewne wiesz na tym forum panowała/panuje zasada 10 ostrzeżeń. Na innych forach przeważnie są 3 lub 5. Tak wiec gdyby było 3 to dostałbyś pouczenie. Jak masz 10 ostrzeżeń to że tak to nazwę masz dużą pulę do wykorzystania ;0

 

Tak szczerze to to ostrzezenie nie jest dla cos znaczace.Na swoj sposob go tak na luzie go traktuje.

Z reguly powszechnie jestem znany jako spokojny, ulozony czlowiek :) . Wiec to moje ostrzezenie to smieszna sprawa.

Jednak irytuje mnie czasem podejscie pewnych osob.Bo co taki moderator ma jakies formalne uprawnienia do egzekwowania prawa regulaminu? Przeszedl kurs jak sprawiedliwie postepowac aby zachowac rownowage miedzy swoimi obowiazkami a dobrem forum czy forumowicza.Ma sie wladze to jest sie z zasady waznym i sie nie widzi tego co sie czasem robi.Zauwazylem tu kilka zachowan ktore byly dyskusyjne.Jednak sprawiedliwosci w tym takiej powszechnie znanej nie bylo.Stad moja opinia.

Poza tym wymagasz od kogos to sam swiec przykladem.

Jesli ktos sie obrazi to z gory przepraszam ale ... co chlopak w wieku nastu lat moze wiedziec o zasadach prawa czy o sprawiedliwosci ... czy ogolnie o tym jak wyglada sprawiedliwosc i prawo? Cos tam wie ale przewaznie to mysli swoimi kategoriami niepoprtymi zadnym doswiadczeniem. Zapewniam ze za kilka lat sam ta sprawe ocenil by inaczej.Jak sie ma nascie lat to wazni sa koledzy ich zdanie o mnie, wazne jest byc kims w grupie.Wtedy ciezko sie przyznac ze cos sie zle zrobilo kosztem ze komus funduje sie "wysmianie".

Co gorsze niektorzy chyba nie rozumieja pewnych punktow regulaminu ... lub im poprostu normalnie i poludzku "wladza odbija".

Przeciez moderator to zadna wladza tylko bardziej forma "porzadkowego" ktory jest taki sam jak kazdy z nas tu.

Ponizej KHRON ladnie to opisal :) .

 

Teraz jak wychodza pewne sprawy to widze to juz inaczej.Juz nie wiaze to razem wszystko w jednak kupe.Inna jest sprawa KHRONA , inna problem z regulaminem, inna z odejsciem moderatorow.

Sa elementy wspolne.Jednak sytuacja na forum jest kiepska nie tylko z jednego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art-S, KHOT ma generalnie rację - nic się tak naprawdę nie dzieje i nic się nie stanie w związku z ahead. Ciekawe, czy gdyby nie ten i inne podobne w tematyce wątki, w ogóle bym się pokapował, że kogoś już tu nie ma? Wydaje mi się, że nie. Ale że jest odejście z fanfarami, to i jest dyskusja, i podejrzenia do rozwiania bądź nie, itp. Będziemy widzieć jak to miejsce ewoluuje z naszego punktu widzenia. Punkt widzenia Moderatorów jest de facto dla nas nieinteresujący. Dla mnie się kończy to forum na tym, co dostaję na talerzu, a co jest od kuchni to właśnie sprawa między kucharzami a managerem lokalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art-S, KHOT ma generalnie rację - nic się tak naprawdę nie dzieje i nic się nie stanie w związku z ahead. Ciekawe, czy gdyby nie ten i inne podobne w tematyce wątki, w ogóle bym się pokapował, że kogoś już tu nie ma? Wydaje mi się, że nie. Ale że jest odejście z fanfarami, to i jest dyskusja, i podejrzenia do rozwiania bądź nie, itp. Będziemy widzieć jak to miejsce ewoluuje z naszego punktu widzenia. Punkt widzenia Moderatorów jest de facto dla nas nieinteresujący. Dla mnie się kończy to forum na tym, co dostaję na talerzu, a co jest od kuchni to właśnie sprawa między kucharzami a managerem lokalu.

 

Wiem ze KHOT ma racje.Ty tez masz racje.Raczej kazdy glos tutaj pisany jest sensowny.

Moje slowa nie sa pisane jako przeciw komus czy czemus.Dobrze ze jest dyskusja.Winy jednak szukajmy wszedzie gdzie jest.

Wolabym jednak jak napiales zeby "sprawa miedzy kucharzami a managerem" nie byla powszechnie roztrzasana.Po co robic z tego raban skoro chca odejsc i maja cel to odchodza i tyle.

Forumowicze jak ich dotknie osobiscie tez odejda.

Czasem swieze powietrze jest potrzebne jak tez odmiana od tego co stoi w miejscu.

 

 

edit: @ KHOT wierz mi ze widzialem w ciagu tego czasu jak tu jestem wiele razy ze ktos tak robil i warna nie dostawal.Wiec to jest Twoja sprawiedliwosc.

Czyli chcesz powiedziec ze nie kazdego prawo tak samo dotyczy? Abstra****ac to moglem zapisaywac te przypadki gdyz ktos komentowal w komisie i nie mial nic za to.Osobiscie bardzo fajnie np zachowywal sie Malas ... ktory kasowal komentarze i nie robil z tego sprawy.Gosc sprzedawca z komisu poprawial sie z tekscie i wszystko gralo.

Sprawiedliowosc i prawo jest jedno a nie tyle ile osob go interpretuje :ph34r: .

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: @ KHOT wierz mi ze widzialem w ciagu tego czasu jak tu jestem wiele razy ze ktos tak robil i warna nie dostawal.Wiec to jest Twoja sprawiedliwosc.

skąd wiesz czy dostawał, czy nie?:)

a czemu temat nie jest założony w 'kuchni'? bo wielu z nas straciło do niej dostęp.

Edytowane przez Malas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba na audiostereo nie zaglądasz ;)

 

A tu masz racje.Nie mialem tego forum na mysli :) .

 

 

Poza tym jestem bardzo ciekaw kto teraz jest administratorem i moderatorem na a * * * * * * * d.pl ?(nawet tej nazwy nie mozna wpisac bo po zapisaniu zmian wychodzi pajacyk.pl lub gwaiazdeczki jakby to bylo przeklenstwo.niezle brawo :) )

 

Ta cenzura to taka lekko żenująca obraza dla umysłu większości użytkowników.

Chociaż nie znałem wcześniej tematu i nie wiedziałem co się święci rozszyfrowanie skrótu i dotarcie do strony zajęło mi jakieś 4 - 5 sekund, więc stosowanie cenzury to takie "piaskownicowe" zagranie, kogoś kto boi się zdrowej konkurencji.

Myślę, że proces jest aktualnie niestety nie do zatrzymania i obu forom życzę powodzenia.

Osobiście z dużym zainteresowaniem dalej będę śledził życie na aktualnym i pewnie na nowym forum, ale należy przyjąć iż naturalnym procesem będzie "przejście" większej ilości użytkowników do forum które będzie szybciej się rozwijało i oferowało wyższy merytorycznie poziom bo nikogo z użytkowników nie stać w sensie poświęcanego czasu na czytanie podobnych tematów na wielu forach.. Więc jak to się mówi, niech wygra lepszy.

 

Swoją drogą od samego początku zastanawiałem się jak to jest z forum przy mp3store, czy rzeczywiście pozostaje absolutnie bezstronne mimo istnienia że tak powiem "przy firmie" ?.

Szukałem równie dobrego, niezależnego forum ale jakoś nie trafiłem na coś co by mnie zainteresowało.

 

Życzę nowemu forum wysokiego i niezależnego poziomu, oraz szybkiego rozwoju, bo tylko to zapewni powodzenie.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie się kończy to forum na tym, co dostaję na talerzu, a co jest od kuchni to właśnie sprawa między kucharzami a managerem lokalu.
Brawo!!!   :D masz u mnie browar! 

 

Pięknie powiedziane. Niestety, kucharze wkurzyli się na "managera lokalu" i dania nie będzie. Nie widać też nikogo, komu chciałoby się dalej gotować w dziurawych garnkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art-s, można powiedzieć że poruszyłeś bardzo interesujący temat. Na swój sposób można powiedzieć że ogólnie dawanie sobie po głowie w formie chociażby ostrzeżeń jest śmieszne.

Powiem ci coś więcej. Sam tak myślę że jest to śmieszne. Bycie moderatorem na forum jest sprawą mocno dyskusyjną i chociażby zabawną.

Spójrz na fora warezowe gdzie z modami nie da sie pogadac, wala ostrzezenia jak glupi, uciszają dzieci w piaskownicy a wszystko to z powodów takich jak: Sygnaturka dłuższa o 1 znak od dozwolonej, avatar szerszy o pół piksela, nadinterpretacja wszelkich powodow spamu. Zobacz to jest na swoj sposob smieszne. Chciałbym pogadac kiedys z takim moderatorem w 4 oczy czy też by sie zachowywał w taki sposob jak na forum warezowym.

Niestety fora rządzą się swoimi prawami i nie da się do kazdego z 20 000 użytkowników podchodzic indywidualnie tak wiec jak to robic ?

Przeszkadzaja w tym też odczucia osobiste. Naprzykład rozmawiamy sobie Art-s jak kumple o słuchawkach, wymieniamy opinie a za 10 minut daje ci ostrzeżenie bo przypadkowo zapomniałeś podać ceny w komisie. Dlatego też na poziomie pewnym ludzie powinni być na tyle dorośli że zabawa w warnowanie i banowanie to zabawa tak naprawde jak wspomnianych dzieci w piaskownicy.

No chyba że są naprawde osoby niereformowalne i postępujące w sposób karygodny ale jak sie ma ostrzeżenie osoby która zapomniała podać ceny w komisie do ostrzeżenia które naprzykład dostał ostatnio Zaki za ataki personalne na inne osoby.

Bycie moderatorem a zarazem człowiekiem nie jest az takie proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wtrące też kiedyś dostałem warna za dyskusję w komisie tylko że jakoś to na mnie wrażenia nie zrobiło i nie mam o to do nikogo pretensji.

 

edit

Dodam że od malasa więc jednak jest sprawiedliwość :D

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wtrące też kiedyś dostałem warna za dyskusję w komisie tylko że jakoś to na mnie wrażenia nie zrobiło i nie mam o to do nikogo pretensji.

 

edit

Dodam że od malasa więc jednak jest sprawiedliwość :D

 

E no to twardziel jestes smile.gif nie pekasz.

 

Art-s, można powiedzieć że poruszyłeś bardzo interesujący temat. Na swój sposób można powiedzieć że ogólnie dawanie sobie po głowie w formie chociażby ostrzeżeń jest śmieszne.

Powiem ci coś więcej. Sam tak myślę że jest to śmieszne. Bycie moderatorem na forum jest sprawą mocno dyskusyjną i chociażby zabawną.

Spójrz na fora warezowe gdzie z modami nie da sie pogadac, wala ostrzezenia jak glupi, uciszają dzieci w piaskownicy a wszystko to z powodów takich jak: Sygnaturka dłuższa o 1 znak od dozwolonej, avatar szerszy o pół piksela, nadinterpretacja wszelkich powodow spamu. Zobacz to jest na swoj sposob smieszne. Chciałbym pogadac kiedys z takim moderatorem w 4 oczy czy też by sie zachowywał w taki sposob jak na forum warezowym.

Niestety fora rządzą się swoimi prawami i nie da się do kazdego z 20 000 użytkowników podchodzic indywidualnie tak wiec jak to robic ?

Przeszkadzaja w tym też odczucia osobiste. Naprzykład rozmawiamy sobie Art-s jak kumple o słuchawkach, wymieniamy opinie a za 10 minut daje ci ostrzeżenie bo przypadkowo zapomniałeś podać ceny w komisie. Dlatego też na poziomie pewnym ludzie powinni być na tyle dorośli że zabawa w warnowanie i banowanie to zabawa tak naprawde jak wspomnianych dzieci w piaskownicy.

No chyba że są naprawde osoby niereformowalne i postępujące w sposób karygodny ale jak sie ma ostrzeżenie osoby która zapomniała podać ceny w komisie do ostrzeżenia które naprzykład dostał ostatnio Zaki za ataki personalne na inne osoby.

Bycie moderatorem a zarazem człowiekiem nie jest az takie proste

 

Slusznie napisales.

Hmmm, cala sprawa "rzadzenia" i bycia "zarzadzanym" to trudny watek zycia.Bo kazdemu nie dogodzisz na tyle zeby bylo ok.Ale jednak prawda jest taka jedni nadaja sie na "rzadzacych" a z innych w momencie "sukcesu" wychodza z nich bardzo zle instynkty.

Stad wzielo sie pojecie ze "komus wladza odbija".No i kurcze wlasnie to sie dzieje na wspomnianych przez Ciebie forach.Gosc czuje ze ma mozliwosci w dodatku nikt nie rozlicza go ze wydaje takie decyzje wiec robi z ludzmi co chce.Skrywa sie za nickiem wiec cwany.

Tak na marginesie sam w zyciu to przetestwowalem jak to jest "rzadzic" i byc "rzadzonym" i potwiedzilo sie to z potocznym zdaniem na ten temat.

Wladza dla niektorych ludzi jest przyczynkiem na "zdziczenie" wartosci oraz wypatrzeniem wpojonych zasad moralnych.

 

W zyciu normalnie kazdy jest rozliczany czy robi to dobrze czy zle.Na forach nikt nie rozlicza z decyzji moderatorow czy ich "sprawiedliwosc" jest wlasciwa czy im sie wydaje ze jest sprawiedliwa.Inaczej mowiac mod stanowi prawo .. a wtedy zalezy czy jego osobowosc jest sprawiedliwa czy ma wypatrzone spojrzenie na wszystko-wtedy sprawiedliowosc jest podobna jak za minionego systemu znawnego potocznie komunizmen.Wtedy wladza robila dobrze a wszyscy inni zle.

 

Sa jeszcze forumowicze ktorzy chowajac sie za nicmowiacym nickiem "odgrywaja" role twardziela i wokolo wszystkich szokuja a jednoczesnie obrazaja ... wtedy powstaje nerwowosc na forum i sypia sie kary zeby byl porzadek.

Warto wspomniec ze ludzie "w internecie" zachowuja sie inaczej a w zyciu normalnym takich zachowan juz nie moga wykonywac bo razi to wszystkich.Internet to pole do popisu.Jak czytam pewne fora to zadziwiaja pewne opinie ... tylko dlaczego w realu nikt ich takich lub podobnych nie wyglasza?

 

Sorrki ze przymulam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności