Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Posty na forum nie sa wlasnoscia uzytkownikow ?


fallow

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli myslicie tak do konca ze to forum jest po to aby milo tu spedzac czas to sie mylicie.Nie po to sie takie cos tworzy.

Forum ma pomoc firmie w swojej dzialalnosci czyli w zarabianiu pieniedzy.Forum "robi" analize co ma dobre opinie a wtedy mozna to sprowadzac do sklepow i handlowac tym.

Moze ktos tego nie zauwazyl ale pisanie, tworzenie opinii, recenzji to przelozenie na czyste pieniadze dla wlasciciela forum i firmy.

Wy wystawiacie dobre opinie a wlasciciel poprzez swoich ludzi sprowadza to do sklepow.

 

 

Jesli tak ma byc jak pisze w temacie to pisanie tu i i obecnosc to strata czasu.Ja wnioskuje tak ze jak chcesz byc i pisac na forum to przestajesz byc wlascicielem swojego autorskiego napisanego przez siebie tekstu.

A jesli nie podoba sie to wyjscia innego nie ma jak zniknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli myslicie tak do konca ze to forum jest po to aby milo tu spedzac czas to sie mylicie.Nie po to sie takie cos tworzy.

Forum ma pomoc firmie w swojej dzialalnosci czyli w zarabianiu pieniedzy.Forum "robi" analize co ma dobre opinie a wtedy mozna to sprowadzac do sklepow i handlowac tym.

Moze ktos tego nie zauwazyl ale pisanie, tworzenie opinii, recenzji to przelozenie na czyste pieniadze dla wlasciciela forum i firmy.

Wy wystawiacie dobre opinie a wlasciciel poprzez swoich ludzi sprowadza to do sklepow.

 

my o tym doskonale wiemy... tylko że przez lata właściciel o tym nie wiedział i kiedy sobie przypomniał że ma forum... to się zaczęło bo w pewnym momencie przestaliśmy ogarniać zmiany :) i tylko o te zmiany (na gorsze) się rozchodzi, o nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my o tym doskonale wiemy... tylko że przez lata właściciel o tym nie wiedział i kiedy sobie przypomniał że ma forum... to się zaczęło bo w pewnym momencie przestaliśmy ogarniać zmiany :) i tylko o te zmiany (na gorsze) się rozchodzi, o nic więcej...

 

Widocznie strategia firmy zostala zmieniona.Ktos moze "wpadl na pomysl" zeby wydoic co sie da :) .

Zmiany akurat takie musza miec jakis sens.A jesli tak to latwo sie domyslec jaki.

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca rozumiesz - te zmiany są albo nieprzemyślane albo nie ma kto ich pilnować (albo jedno i drugie naraz)... a nieporozumienia się nawarstwiają i nawarstwiają...

 

Jesli sa nieprzemyslane to tylko podziwiac pomyslodawce :) .Forum jest wazne wiec ktos i tak ma oko na to co tu sie robi - nawet jak tego nie widac.

Problemy zawsze sie nawarstwiaja jak sie ich nie rozwiazuje od razu i systematycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to co mogło być powiedziane, powiedziane było, ja tylko od siebie dodam, że tak właściwie to forum skończyło się z odejściem KHRoN'a, a to co widzimy teraz jest już tylko gwoździem do (bardzo brzydkiej i zardzewiałej) trumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie duza strata bylo odejscia Getza. W moim odczuciu to w zasadzie ten gosc "wyznaczal" tutaj poziom merytoryczny postow. Ale to juz troche offtopicowo. Ja tez nie mam pelnego obrazu bo sledzilem forym od 2006 a nie wczesniej.

 

Ja mam bardziej pytanie w sprawie, co zrobimy. Piszemy jakis "list" do mp3store czy czekamy az prawdopodobnie nikt nie odpowie w tym watku :) ? Chyba kazdy sie zgodzi, ze kilka slow nt. regulaminu by sie przydalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Dla mnie duza strata bylo odejscia Getza. W moim odczuciu to w zasadzie ten gosc "wyznaczal" tutaj poziom merytoryczny postow. Ale to juz troche offtopicowo. Ja tez nie mam pelnego obrazu bo sledzilem forym od 2006 a nie wczesniej.

 

Ja mam bardziej pytanie w sprawie, co zrobimy. Piszemy jakis "list" do mp3store czy czekamy az prawdopodobnie nikt nie odpowie w tym watku :) ? Chyba kazdy sie zgodzi, ze kilka slow nt. regulaminu by sie przydalo.

 

 

ja jestem za 1 opcją. Ponieważ czekanie nic nie da, minie koło 10 dni i sprawa ucichnie. Zauważcie że gdyby nie fallow to by to przeszło bez echa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kwas robi się już od dawna. Niby Superata coś próbował robić, była fala zadowolenia, ale po czasie wydaje się jakby to było zwykłe mydlenie oczu, bo ani nagród z zalegających na magazynach wybrakowanych sprzętów nie ma, ani słowa o gazetce, współpraca z co bardziej płodnymi użytkownikami kuleje, zaczął się robić bajzel z "dealerami" sprzetu... robi się nieciekawie. A kiedy ruszyły wielkie testy, nagle ktoś odbiera nam prawo do naszych postów. Myślę, że gdzieś tam wszystkich trochę boli [wnioskuję po tym, że mnie np. boli] to, że forum jest własnością MP3storu, co sprawia, że w jakiś sposób jesteśmy to w gościach, a administracja może robić co im się podoba [czyli zazwyczaj nic, prócz niewygodnych zmian w regulaminie] na ich poletku. Może potrzeba nam czegoś bardziej niezależnego.

 

Niemniej jednak już od dawna siedzenie na forum przestało mi sprawiać przyjemność a audiohead wydaje się być jakimś tam powiewem świeżości i mam nadzieję, że ten pomysł wypali. A to, że paru użytkowników już nie ma- szkoda. Mam nadzieję, że na nowej "miejscówie" takich zgrzytów nie będzie.

 

Co do listu- owszem, może trzebaby najpierw z "zarządem" porozmawiać co nas uwiera, tylko pozostaje pytanie czy istnieje choć cień szansy, że ktoś coś z tym zrobi. Nie mówie tu tylko o reakcji, tylko o konkretnym działaniu, bo z tym jest tu problem od dłuższego czasu. Od kiedy słychać jest głosy o umieraniu forum? Może trza temu dinozaurowi, który rozbuchał sie do ,dla mnie za dużych, rozmiarów pozwolić odejść.

 

Zabić wszystkich Heretyków,czy wy w życiu nie macie poważniejszych problemów ?? Zmienili regulamin skandal,tragedia !! Czy wy sądzicie że właściciel na waszych reckach,testach będzie zarabiał miliony ??

 

Może nie miliony, a może i w ogóle. Nie o to chodzi. Chodzi o to, że są ludzie, którzy kupują sprzęt, albo dostają go do testów, poświęcają swój czas, żeby podzielić się opinią z innymi. I jest to ich praca. Przyjemna, bo przyjemna, ale czasochłonna i nikt nie ma prawa im tej pracy odebrać. Chodzi o wzajemny szacunek a nie wydzieranie sobie kilku groszy. Chodzi o to, że są ludzie, którzy aktywnie tworzą to forum a nikt ich nie słucha. Zwykła ludzka życzliwość i szacunek, który tutaj zawodzi. I ja się nie dziwię, że niektórych to irytuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabić wszystkich Heretyków,czy wy w życiu nie macie poważniejszych problemów ?? Zmienili regulamin skandal,tragedia !! ;) Czy wy sądzicie że właściciel na waszych reckach,testach będzie zarabiał miliony ?? :lol:

 

 

yey, super. Szkoda tylko że masz tyle wspólnego w ogóle z forum i pisaniem, co z koziej dupy trąbka. Za przeproszeniem forumowicz, ale przywłaszczenie sobie jakiekolwiek tekstu, nawet to że napiszę że jesteś głupi- jest moim prawem domagać się by to było tylko moje. Jak tego nie rozumiesz- to nie pisz tutaj, a najlepiej wcale. Działasz tylko ludzia na nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się komuś ostatnie zmiany w regulaminie,nie musi dalej uczestniczyć w życiu tego forum,nikogo tu nie trzymają na siłę.

Stary, Amerykę odkryłeś... przeczytaj może dwie pierwsze strony tego temtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabić wszystkich Heretyków,czy wy w życiu nie macie poważniejszych problemów ?? Zmienili regulamin skandal,tragedia !! ;) Czy wy sądzicie że właściciel na waszych reckach,testach będzie zarabiał miliony ?? :lol:

 

 

yey, super. Szkoda tylko że masz tyle wspólnego w ogóle z forum i pisaniem, co z koziej dupy trąbka. Za przeproszeniem forumowicz, ale przywłaszczenie sobie jakiekolwiek tekstu, nawet to że napiszę że jesteś głupi- jest moim prawem domagać się by to było tylko moje. Jak tego nie rozumiesz- to nie pisz tutaj, a najlepiej wcale. Działasz tylko ludzia na nerwy.

:D Piękne Aza... piękne.

I tu nie chodzi o "miliony" tylko o sam fakt tego że człowiek wkłada swój czas, chęci i wiedzę żeby coś stworzyć i nie może później tym "rządzić", ba ktoś sobie to przywłaszcza. Chociaż powiem szczerze z punktu widzenia marketingowego to renoma zbudowana tu przez opinie np dla CAL! albo NuForce ma sporą wartość...

 

Poza tematem, zauważyłem że Forumowicz ani jednego chyba posta nie miał bez wjazdu na kogoś. Litości... jak przedszkolak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o tym toczy się rozmowa. Tylko widzisz, jeśli odejdą ludzie, którzy przetestowali tony sprzętu [a takich najbardziej dotyczy obecny zamęt], to forum zostanie z milionem użytkowników, którzy nie wiedzą co kupić i ani jednym, który by na to odpowiedział. No chyba, że ekipa mp3storu się tym zajmie, zrobią dodatkowe etatyi postawią się znów na nogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle innych forów te forum to nie pępek świata,ktoś się na was wypina i ma was tam gdzie słońce nie dochodzi a wy...... próbujecie z nimi negocjować.

Tylko że żadne z tych for nie jest na tyle kompetentne i w żadne inne forum nie włożyliśmy tle pracy ile w to (oprócz audiohead :D:lol:)

A poza tym to:

sHa_popcorn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o tym toczy się rozmowa. Tylko widzisz, jeśli odejdą ludzie, którzy przetestowali tony sprzętu [a takich najbardziej dotyczy obecny zamęt], to forum zostanie z milionem użytkowników, którzy nie wiedzą co kupić i ani jednym, który by na to odpowiedział. No chyba, że ekipa mp3storu się tym zajmie, zrobią dodatkowe etatyi postawią się znów na nogi...

 

tak czy tak tylko 10% osób piszących w Co Kupić, mają pojęcie i rozeznanie jakiekolwiek w tym czego potrzebują, co preferują.

Większości osób można było by strzelać 3 propozycjami z określonego szablonu, albo stworzyć bota który analizując sytuację w ten sposób by postępował i o dziwo każdy byłby zadowolony.

 

Niemniej jednak sytuacja jest zła, ponieważ wprowadza się zmiany, które celują w godność osobistą i prawo do podejmowania niezależnych decyzji przez osoby zarówno te które wniosły duży wkład w rozwój forum jak i w te, które wnieść się starają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności