Skocz do zawartości

Co kupić za 200(300)zł?!


Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili posiadam akg k512. Do tego flac'i i integra z acera aspire 5002lm( " znane i lubiane" ac97).

Mam do wydania 200zł., w połowie miesiąca dojdzie jeszcze 100, czyli razem 300zł.

 

Integra gra jak gra, k512 to pierwsze "lepsze" słuchawki, jest dobrze, ale chcę więcej.

 

1. Inne słuchawki?( np. CAL, shurki 240, jakieś senki co i tak będzie trzeba zrobić przyszłościowo)

 

2. Wzmacniacz? (Są różne konstrukcje, tańsze i droższe, mikroforum/cmoye i pokrewne w komisie)

 

3. NIC?! (Odczekać i wyczarować jeszcze 100zł i wtedy kupić nu-force uDAC'a? który od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie?)

 

AKG i tak trzeba będzie kiedyś zmienić na coś lepszego. Z kolei uDAC byłby bardziej przyszłościowy, zewn karta i wzmak w jednym, sam wzmak jest najtańszą opcją, ale czy warto kupować tego typu sprzęty do integry?

 

Liczę na Wasze doświadczenie. Wszelkie inne propozycje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sam wzmacniacz podłączony do integry nie jest dobrym pomysłem. Źródło jest bardzo ważną częścią toru. Polecam wybrać ostatnią opcje czyli dozbieranie do 400 zł. Wtedy można już pomyśleć o uDacu, lub np emu 0202(karta + wzmak w jednym).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze jakieś inne warte uwagi sprzęty-karta+wzmak?

 

Stylistyka emu mi nie odpowiada.

 

A jakaś zewn. np creative'a? I do tego tani wzmak? Kartę idzie dostać za stopare zł, i wzmak przykładowo za 200? Cenowo nawet mniej niż uDAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzna karta dobra to Asus Xonar U1 (pod USB). Tani wzmak... a może NuForce Icon Mobile?

 

Z nuforce'a to jedynie uDAC, icon mobile mi nie potrzebny.

 

Asus sonar sensowny. Ale do tego i tak musiałby by dojść jakiś wzmak.

 

Creative x-fi nadaje się do czegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym asusie piszą że ma wbudowany wzmak? Marketingowy bełkot?

 

THD+N<0.005% @ 47mW x2/32ohms

THD+N<0.006% @ 88mW x2/16ohms

 

Duża odczuje różnicę słuchając z asusa w porównaniu do integry?

 

Wypowie się ktoś jeszcze zanim zdecyduję się na asusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, żeby ktoś na tym forum miał tego asusa, więc raczej nie dostaniesz odpowiedzi. Na pewno odczujesz znaczącą różnicę. Ja bym jednak nie ryzykował. Lepiej wziąć coś pewnego, uDaca lub emu. Chyba, że nie boisz się ebaya to można bardziej poszaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uDACa . jest do dobry wybór jeśli będziesz miał lepsze słuchawki , poza tym ma wyjscie Coaxial )

Co do Xonara U1. Owszem jest tańszy od uDACa. Można pograć w gry czy obejrzeć film , ale nikt ci tu u nas nie powie jaka jest różnica w jakości uDAC vs Xonar ..

Może ja się skuszę jak go taniej upoluję , bo ostatnio stał się bardzo popularny i ludziki biedne nie wiedzą co z tym dalej zrobić ..

Miałem uDACa i byłem zadowolony ... Wzmak do HD595 jest wystaczający co oznacza że do wielu innych też się nada..

 

Domniemam że twój wspaniały acer nie ma optical outa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności