Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

btw ten soft mnie przeraża swym wschodnim designem. rozkminiał, ktoś te ******ste chińskie gierki? co ja bym dał, żeby jakiś "zachodnio myślący musk" wyprodukował jakiegoś rockboxa, czy coś na kształt jego onego..

 

ps. sry za fopa, offtopa, ale właśnie nie zostałem dopuszczony do drugiego terminu :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej męczę moje Sflo2... Odkryłem, że trzaski występują także przy słuchaniu przez wzmacniacz po line-oucie.

Trzaski słyszałem na kilku utworach. Zastanawiam się czy to nie ich wina.

 

Moglibyście zobaczyć czy Wasze Sflo2 też trzeszczy na Enya - Amarantine?

Na tym utworze słychać to najwyraźniej, zwłaszcza fragment od 53. sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie słucham tego utwory w MP3 320 kb/s i żadnego trzeszczenia nie ma. Podkreślam, że mój flo jest ze "starej" taśmy produkcyjnej. Ja bym to wysyłał w PIS du bo nie może tak być, że odtwarzacz tak sobie dla żartów trzeszczy czy coś.

 

Po prostu coś jest z nim nie tak i nie dam sobie powiedzieć, że jest dobrze podczas gdy nie jest wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos ma jakis pomysl jak ochronic ekran w s;flo? ktoras folia od iphonow pasuje? na allegro tego na peczki, a ja nie wiem czy ktoras pasuje, niby wymiary w miare ok, ale czy pozycja guziczka w s;flo jest w tym samym miejscu co w iphonie?

 

w tym futerale nie bede raczej go nosil, bo mi sie nie wygodnie bedzie wpychac i wyciagac z kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie muszę poszukać tego na allegro wink.gif

 

Mógłbyś dać jakiś link do takiej aukcji ?

 

Tu coś mam ale nie wiem czy mi wytną kółko :Phttp://www.gllaser.pl/index.php?k154,folia-na-zamowienie

 

Tu coś mam ale nie wiem czy mi wytną kółko :Phttp://www.gllaser.pl/index.php?k154,folia-na-zamowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ziomki z mojej strony nie robią tych "kółek" - trzeba je dorobić sobie samemu. No cóż są takie narzędzia do wycinania kółek w folii. Zapomniałem jak to się nazywa ale wiem że kumpel ma coś takiego - jutro dowiem się o tym i napiszę co i jak. To takie 'coś' co przykładasz do folii, pykasz młotkiem i masz idealną dziurkę wink.gif

 

Update - to się nazywa przebijak. Na allegro taki ze średnicą 10mm stoi 2,80zł.

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo cena nie jest okazyjna. Mnie kombajny nie pociągają, ale nawet jakby było okazyjnie to na stówę przeszłoby mi przez myśl 'muszę szybko znaleźć tyle kasy, bo mi ktoś go sprzątnie sprzed nosa!'. A tak, to ani myślę. Za tę cenę kupię dwa inne, dobre plejery.

co zabawne, moich argumentów nie mozna zastosowac odnosnie np taczek. One chodzą jak ciepłe bułeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, cena nie jest okazyjna. I niby moja wina, że tyle sobie wymyśliła firma. Z małą różnicą, ja chcę odzyskać władowane 159,50U$ a teraz są sprzedawane zaledwie po 179,50. Ale to też nieważne.

Przy okazji serdecznie dziękuję użytkownikowi, który mi właśnie taki silnie zasugerował w wakacje. To był pomysł bez pudła.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoja droga migotko, ten Twoj spec od pc .... popros go niech Ci postawi XPka na VM, na mojej 7 bez problemu widze s:flo, ale z ladowaniem gorzej, bo nie da sie jakos 'bezpiecznie usunac' playera, zeby przestal go widziec, ale jak odpale go po XPkiem z VirtualBoxa to problem mija, wiec byc moze ze i Twojego da sie uratowac?

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności