Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak uważam, że nie ma czegoś takiego jak lepszość SM3 nad W3. Oba modele mają swoje mocne i słabe strony, a ich 'lepszość' zależy chyba tylko i wyłącznie od preferencji słuchacza.

 

Oba modele są znakomite technicznie, oba grają dźwiękiem ciekawym i oryginalnym, jednak lepsze będą te, które nam bardziej podpasują. Ja mam świadomość, że SM3 grają minimalnie bardziej technicznie, są jakby bardziej audiofilskie, dojrzałe ale mimo to przez ostatni tydzień częściej używałem W3, bo jakoś mi bardziej podpasowały. Mój wybór nie ma nic wspólnego z 'lepszością' jednych względem drugich, zresztą co to jest ta lepszość? Jeszcze raz pytam, pod jakim względem SM3>W3?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś mówiłeś SM3 mają możliwość dostosowania się do rodzaju muzyki. Tak to przynajmniej określają ziomki z head-fi. Właśnie przez to vocal, gitara i bass grają "tak dobrze jak nigdy przedtem". Co więcej - niemała liczba osób zarzuca W3 "nachalny, bijący po uszach" bas. (big booming unnatural sounding bass and the high levels of sibilance)

 

Co to jest lepszość ? Lepszość to jest czerpanie większej przyjemności ze słuchania, w tym przypadku, odpowiednich słuchawek.

 

Jak tak przeglądam te fora wszelkie to stwierdzam, że jeśli chodzi o krytykę któryś z ww. słuchawek to W3 częściej zbierają baty. Może właśnie dlatego czysto teoretycznie mam prawo powoływać się na stwierdzenia typu SM3>W3.

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie panikuję, ale niewiele brakuje. S:flo dotarł. Zapłacony w październiku. Już miałam nadzieję, że nie ale jest. Patrzę na niego i się boję użyć. Czy można go uszkodzić obchodząc się nieostrożnie? Czy byliby chętni na taki, gdybyśmy się nie dogadali ze sobą? Nie pytam w stosownym dziale bo jeszcze go nie uruchomiłam i nie wiem czym się skończy.

Na co przy takim uważać? Ekran dotykowy, oj, oj, oj.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wrażenie, że s:flo2 się od patrzenia zepsuje jak go pierwszy raz wziąłem w ręce ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie panikuję, ale niewiele brakuje. S:flo dotarł. Zapłacony w październiku. Już miałam nadzieję, że nie ale jest. Patrzę na niego i się boję użyć. Czy można go uszkodzić obchodząc się nieostrożnie? Czy byliby chętni na taki, gdybyśmy się nie dogadali ze sobą? Nie pytam w stosownym dziale bo jeszcze go nie uruchomiłam i nie wiem czym się skończy.

Na co przy takim uważać? Ekran dotykowy, oj, oj, oj.

M.

Say What?! toż ten player jest pancerny. Digitizer z grubego szkła, obudowa z aluminium, a nie plastiku.

Na potencjometr jedynie bym uważał, ale tak to to nie ma co się bać.

 

Przede wszystkim ani tył a ani przód playerka się nie rysuje.

 

Mój zaliczył upadek z kieszeni na podłogę i nic mu się nie stało... Nawet się nie wyłączył, jak to na przykład miał w zwyczaju D2 przy upadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Say What?! toż ten player jest pancerny. Digitizer z grubego szkła, obudowa z aluminium, a nie plastiku.

Na potencjometr jedynie bym uważał, ale tak to to nie ma co się bać.

 

Przede wszystkim ani tył a ani przód playerka się nie rysuje.

On mnie nie lubi. Albo jego nie lubi Windows 7. A komputer z XP u rodziców. nie wiem czy tryb XP pod Windows 7 można w tym wypadku użyć? Ktoś próbował, czy po prostu przeczekać fochy Windows 7? Na razie nie bardzo wiem jak się spisuje przy rożnych plikach, bo nic do niego wpakować nie mogę. Ale już go uruchomiłam! Czyli jest ogromny postęp. Słuchałam tylko wpakowanego do pamięci oryginalnie utworu (cały 1) i patrzyłam na zwiastun Madagaskaru czy pingwinów z Madagaskaru. Zaczynam się zastanawiać jak w niego wepchnąć film. Zobaczę jak wygląda plik. Musze konwertować? Można potraktować loli? Jak nie, czy ma jakieś swoje do konwersji? No dobrze, teraz zaczynam panikować na całego.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie ma co panikować!

S:flo odtwarza wszystkie formaty audio (te popularne mam na myśli) Jeśli chodzi o filmy to też odtwarza te najbardziej popularne, naturalnie bez konwersji. I jak Ci się uda przewalczyć sterowniki to zobaczysz że filmy śmigają na flo aż miło.

 

A co do sterowników to nie wiem.. Mój pod Win7 nie ma żadnych problemów

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jak się to robi, ale też nie zadziałało, ale skoro twierdzisz, że działa ten sposób to spróbuję innego softu.

 

EDIT: Już wiem czemu nie zadziałało. Okazuje się, że po takim zabiegu okładki się wyświetlają, ale tylko dla plików mniejszych niż 4MB :)

Edytowane przez Mane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam problem.

Chwilowo system albo komputer wariują.

Wczoraj s:flo nie wykrył

Po południu załatwiłam sterowniki i znajomego, który standardowo ratuje mój komputer, a jest informatykiem i sprzętowcem 2-in-1. Przyjechał do rodziców z netbookiem ze starterem.

XP na bardzo starym komputerze widzi s:flo bez problemów.

Starter zauważył s:flo 2 z 5 razy, potem jechaliśmy do mnie, żeby sprawdzić czemu mojemu komputerowi odbiło. Udało się go przekonać, żeby s:flo zauważył RAZ po kilkunastu próbach. Za chwilę to samo.

Czyli muszę jeździć do rodziców, żeby cokolwiek załadować do pamięci. Niestety komputer jest bardzo stary i ma usb 1.1.

Kopiowanie moich ulubionych piosenek jeszcze jakoś idzie, ale usiłowałam wepchnąć jeden odcinek serialu, jak już sprawdzam, to wszystko, niestety kopiowanie sporo przekroczyło 30 minut (właściwie podchodzi pod 40 minut). Odcinki miewają około 43-47 minut. Nie opłaca się, w tym czasie już będę kończyć oglądanie.

Zgadza się, to jest odtwarzacz DO SŁUCHANIA i to jeszcze jak, ale kilka razy w roku muszę wyjechać w długą podróż. Clix był wtedy wypychany nie tylko muzyką. To samo planowałam zrobić i z tym, ale w takich warunkach nie wyjdzie.

 

Z przykrością muszę znaleźć mojemu s:flo dobrego użytkownika, co jest dla mnie przykre. Jak on brzmi! Dopiero teraz się dowiedziałam, że .mp3 mogą być przyjemne do słuchania. Nawet bez efektów i na normal. Jej, żeby tak się dało dogadać z moim durnym systemem albo durnym komputerem.

Czyli zmieniam status mojej oferty w dziale sprzedam.

Przy okazji clixa też wystawię. A potem szukam innego. Ale najpierw pożyczę i sprawdzę czy na pewno system go raczy zauważyć. Albo komputer. Bo naprawdę nie chcę drugi raz przerabiać tego samego. Pozbywać się takiego cuda, fuj. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest netbook ze starterem?

Netbooki mają Windows 7 Starter

 

 

PS2: Jeśli masz bardzo stary komputer z USB 1.1 i władowany system operacyjny z sygnaturki (Win7), to wcale się nie dziwię, że występują takie akcje.

Komputer mam stary u rodziców z XP i usb 1.1, o czym napisałam. Nowy u mnie ma Windows 7 i usb 2.0, czego nie napisałam.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności