Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

tylko topowe odtwarzacze da się obsługiwać, i bawić się w szeroko pojetym znaczeniu, klocka do shuffle nie potrzeba mi ;p

 

i dlatego wg. mnie topowe playery kosztują 200-300% tego flo. a grają na podobnym poziomie. chcesz zabawki - płać. chcesz dźwięku - masz wybór.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko topowe odtwarzacze da się obsługiwać, i bawić się w szeroko pojetym znaczeniu, klocka do shuffle nie potrzeba mi ;p

 

i dlatego wg. mnie topowe playery kosztują 200-300% tego flo. a grają na podobnym poziomie. chcesz zabawki - płać. chcesz dźwięku - masz wybór.

 

 

zgoda, ale obsługa też jest ważna- jak napisałem po co mi klocek za 400-500zł, jak to samo robi shufelka?:) w sensie że jest randomem ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda, ale obsługa też jest ważna- jak napisałem po co mi klocek za 400-500zł, jak to samo robi shufelka?:) w sensie że jest randomem ;p

Według mnie demonizujesz.

 

Da się włączyć pojedynczą płytę? Da się.

Da się włączyć pojedynczy utwór? Da się.

 

Co więcej ma mieć taki odtwarzacz?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma mieć? masażer, redtuba, basen i takie tam :D

 

 

wąska scena w flo? no sorry, ale nie słyszałem odtwarzacza, który ma szerszą/większą scenę.

 

A ja słyszałem i to nie jednego :)

N2 też nie powala szeroką sceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO szersza scena = mniej basu. Do tej pory odtwarzacze których słuchałem i miały szerszą scenę były daleko od dynamiki i głębi s:flo. Jedynie QA350 miało obie te rzeczy lepsze.

HM-801 np produkuje scenę bardzo głęboką - dużo głębszą od s:flo ale szerokością jest podobnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO to nie scena jest szeroka sama z siebie, tylko moc tego odtwarzacza jest bardzo wysoka. I czym bardziej wymagające słuchawki, tym różnica m.in. w scenie staje się większa. Na bardzo skutecznych słuchawkach może nie być różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego nie da się po prostu zmierzyć za pomocą pomiaru separacji stereo na wyjściu? Puścić na oba kanały jakiś sampel modulowany dwiema sinusoidami przesuniętymi w fazie i wrzucić to na wykres jak przy pomiarze frequency response. Scena "wszerz" nie może zależeć od niczego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam szybkie pytanko jeśli chodzi o dźwięk to który teoretycznie lepiej zagra np z V jaysami w rapie

Nationite s:flo2 czy Samusng P3

jeżeli ktoś będzie wstanie mi porównać i odpowiedzieć to pytam wprost-który player est muzycznie lepszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flo gra lepiej. P3 z v-jaysami może grać zbyt funowo, choć w rapie nie powinno być źle. Ja jednak w tym połączeniu postawiłbym na s:flo2.

 

 

własnie v-jays + p3- to idealne połaczenie :) nie ma nic zbyt funowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ; )-to teraz zadam kolejne pytanie..Który z panów ma racje?;D

z tym mam najgorszy dylemat bo zdania są bardzo podzielone choć jednego jestem pewien..i Samsung P3 i V-Jays to dobry player i dobre słuchawki,nie którzy mówią że do 300zł jest to jeden z lepszych plaerów,są też zdania że do 200 Vjays to najlepsze portable-jak jest na prawdę-nie wiem ale wielu pisało że P3+V JAYS to wręcz świetne połączeni, szukam dobrego połączenia do rapu,skoro Nationite zagra lepiej no to będę musiał poważnie się zastanowić teraz,bo niestety trochę droższy jest od p3 i ogólnie z tego co widze p3 ma lepsze opinie,może jest po prostu bardziej opłacalny ten samsung i w dobrym połączeniu(a do niego ponoć nie trudno znaleźć dobre słuchawki) wcale wyraźny gorszy od Nationite nie będzie;p mętlik w głowie mam więc prosze o jakieś rady ; p

Edytowane przez Ahas93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ; )-to teraz zadam kolejne pytanie..Który z panów ma racje?

 

Żaden :D

A tak na poważnie. Słuchałem i P3 i V-jays'ów (Osobno - nie w połączeniu). Obydwa sprzęty wydały mi się bardzo funowe, więc teorytycznie nie powinno być między nimi synergii. Ale w tym hobby nie wolno wierzyć ani wykresom ani teorytyce, więc pewnie Aza ma rację. Zresztą wystarczy popatrzeć na opinie innych :P

 

może jest po prostu bardziej opłacalny ten samsung

 

Oczywiście, że jest bardziej opłacalny P3. Flo gra lepiej ale nie na tyle by za niego bulić 600zł. P3 można złapać już za 300zł.

Edytowane przez KamcolNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie mam podobne zdanie,ten Flo nie jest tani a p3 na allegro stoi za 300zł również 8gb w dodatku p3 ma sporą przewagę w obsłudze ponoć więc wydaje mi się że dla mnie z nie za wielkim budżetem p3 będzie opcją lepszą nie chciał bym odbiegać do tematu ale oprócz V jaysów są jakieś słuchawki nauszne do 250-300zł które zagrają równie dobrze z p3 a w dodatku będą NADAJĄCE się do amatorskiego studia?tzn w przyszłości planuje sie pobawić i V jaysy chyba nie będą zbyt odpowiednie choć na pewno nie najgorsze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P3 mimo nie najlepszego interfejsu i obsługi i tak jest wygodniejszy od Flo (fatalny ekran dotykowy). Samsung ma także lepszy EQ i w miarę równe pasmo przenoszenia. Jest ogólnie bardziej opłacalną opcją niż Flo, szczególnie jeżeli mówimy o dostępności na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zdecyduje się chyba na zakup tego playera muszę tylko dobrać słuchawki..

 

Polecam do P3 AKG K 370 - bardzo fajne połączenie :) Z S:flo2 z wiarygodnego źródła mam info, że też grają bardzo dobrze.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Jestem tu nowy właśnie kupiłem Nationite S:Flo i mam pytanie czy i jak można odtwarzać filmy z napisami na tym cudeńku ?? wrzuciłem z dysku film z plikiem txt który normalnie w winampie śmiga bez problemu a tu tylko idzie sam film a napisy niet .Czy koledzy mają z tym jakieś doświadczenia i czy w ogóle da się na nim puszczać film z napisami ??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy właśnie kupiłem Nationite S:Flo i mam pytanie czy i jak można odtwarzać filmy z napisami na tym cudeńku ?? wrzuciłem z dysku film z plikiem txt który normalnie w winampie śmiga bez problemu a tu tylko idzie sam film a napisy niet .Czy koledzy mają z tym jakieś doświadczenia i czy w ogóle da się na nim puszczać film z napisami ??

pozdrawiam

 

 

wklej je do filmu na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności