Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Te 400 to tak orientacyjnie podalem odnosnie ceny sflo. Moze byc 600. Tylko pytanie czy wtedy nie lepiej kupic juz jakis stacjonarny wzmak a nie portable bo to i tak do domu. A wiec lepiej wzmak+ touch czy sflo? Biorac rowniez pod uwage cene.

Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym E9 ale nie wiem jak się zgra z HD.

 

Na twoim miejscu kupiłbym dobrego LOD'a jakiegoś z Cryo czy Alo i troszkę tańszy wzmacniacz niż przewidujesz. I został przy touchu po L-O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w łapach Teclasta t51, czyli to samo. Bardzo podoba mi się to, jak gra z ksc75, czy są jakieś nauszniki do 400 zł, które grają podobnie lub też świetnie zgrywają się z flo/t51? Na jakie powinienem zwrócic uwagę i przejśc posłuchac? Mogą to również byc dokanałówki. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanko nt. pliku, który jest zapisany na odtwarzaczu: ma jakąś lekko dziwną nazwę, zajmuje ~2GB. to jest plik fw, czy jakiś śmieć, który można jakoś usunąć? chce się upewnić, bo najprawdopodobniej jest to plik fw, tylko dla mnie to trochę dziwne, że zajmuje aż tyle (zwłaszcza, że to fw nie oferuje jakichś wymyślnych atrakcji). u Was też takie coś występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzisiaj dotarl do mnie odtwarzac i mam bardzo mieszane uczucia co do dynamiki tego urządzenia. Dzwiek czysciutki, ale co to glosnosci to nie umywa sie do starego irivera ifp-799. Moze cos jest nie tak z moim modelem. Jak sie reguluje w nim glosnosc? Krecenie tym pokretlem u mnie nie scisza, ani nie podglasza. Moze cos jest zwalone. Dziwne jak cholera, wtf, hmm?

 

Jest na to jakas gwarancja? W pudelku znalazlem jedynie jakies smieci a propos promocji, ehh

Edytowane przez maciekz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - normalnie powinno śmigać, że aż miło. Jak reset nie działa to chyba masz pecha. Pisz do MP4 nation jeśli to stamtąd kupiłeś wink.gif.

 

A próbowałeś reset zrobić? Musisz wdusić taki przycisk z boku odtwarzacza na jakiś moment i się zresetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, a właśnie się zastanawiam nad zakupem tego grajka. chyba lepiej brać z drugiej ręki, bo sprawdzone :) Potencjometr to pewnie można naprawić, może podejdź do jakiegoś elektronika-mechanika. Co do braku dynamiki: to chyba taka charakterystyka jest tego grajka. Dziś go chwilę słuchałem i w sumie to nie wiem jak można go nazywać ciepłym. Dla mnie niem jest neutralno-lekko chłodny, jak touch. choć gra fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru lazic z tym do nikogo, ani grzebac. Bede chcial to odeslac do Nationite. Poza tym nie wiem na jakim poziomie to jest uszkodzone. Zastanawiam sie tylko ile ta zabawa bedzie mnie kosztowac. Co do dynamiki to nie oceniam, takie bylo moje pierwsze wrazenie, ale player gra mi tylko na jednym poziomie glosnosci. No, ale zabawa equalizerem daje jakies fatalne wrazenie odnosnie basu na przyklad. Sluchawki to Sennheiser HD 238, mocno zbasowane, stad dziwia mnie pierdy na srednim poziomie glosnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie podłączył czasami do line-out? ;D

yyyy wtedy raczej by nie mógł mówić że jest cicho... Chyba że spalił słuchawki przy 1V na wyjściu to chyba raczej nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to mozecie oficjalnie nazwac mnie debilem :blink: Po drugie chetnie postawilbym Marcinowi dobra wodke, bo juz mialem to pakowac. lol Wielkie wielkie dzieki. Wstyd...

 

Zgadza sie i pierdzi mi wlasnie na line-oucie. Dzwiek jest rzeczywiscie idealnie krystaliczny. Ale tak w ogóle. Moze to wina sluchawek, ale odtwarzacz nie jest zbyt glosny i dynamiczny. Naprawde stary iriver daje pod tym wzgledem wiecej wrazen. Muzyki slucham glownie elektronicznej i zbasowanej, wiec mam pod tym wzgledem raczej dobre porownanie.

 

Ale możliwe że nie dość, że głupi to jestem jeszcze troche głuchy...

Edytowane przez maciekz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj też s:flo2 zawitało, ale na adres domowy bo myślałem, że wysyłka będzie wcześniej i odbiorę jak w domu na święta będę... Parę słów napiszę jak dojedzie do Wrocławia (i jak mi uszy nie zmaleją na tyle, że w ogóle nie włoże tf10 do ucha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę się upierał żebyś zmienił słuchawki bo mój s:flo2 napędza Gigaworks T3 tak, że cała chata się trzęsie. W gwoli wyjaśnienia - Gigaworks T3 to głośniki 2.1. Ponadto na HD595 też tak bije po uszach, że nawet głuchy to usłyszylaugh.gif

 

Mówienie, że w flo2 brakuje mocy to grzech. Albo masz "dziwne" słuchawki albo jesteś przygłuchy jak niejedna prababcia i nie słyszysz jak Cie mama na obiad woła tongue.gif. Radzę poszukać jakiś innych doków i się przekonać. Jak jest nadal cicho to już Ci nic nie pomoże - będzie dalej cicho cool.gif.

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności