Skocz do zawartości

Kto pomoże jak zapłacić paypalem bez karty kedytowej


Kuty

Rekomendowane odpowiedzi

mam konto na ebayu oraz założone konto paypal na które przelałem środki za pomocą zwykłego przelewu,broblem następuje przy zapłacie za zakupione przedmioty sprzedawcy,jak tylko chcę zapłaćić paypalem to chce to cholerstwo numery karty kredytowej a ja takowej nie posiadam,chcę poprostu przelac środki na konto paypal tego sprzedawcy np24 dolary i ni jak ne wiem jak to zrobić bez karty kredytowej a przecież pieniądze na koncie paypal już mam i gdzieś czytałem że teraz karta jest nie potrzebna.

 

Bardzo proszę o pomoc kogoś obeznanego w temacie bo pierwszy raz robię zakupy na ebayu a bardzo mi zależy na układach których w posce trudno dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam karta była potrzebna do zweryfikowania konta. Od niedawna można to zrobić używając swojego konta bankowego (sam tak zrobiłem). Wybierasz w paypalu weryfikację przy pomocy konta w banku, oni przelewają ci jakieś grosze na konto (dwa przelewy), a ty musisz potem podać w paypalu chyba kwoty jakie ci przelali. W ten sposób masz zweryfikowane konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam chcę poprostu zapłacić przy pomocy środków na koncie paypal które przelałem ze zwykłego konta,ale przy próbie zapłaty wyświetla mi się odrazu dane do karty kredytowej,czy to ma może związek z pieniędzmi na koncie paypal bo one jeszcze tam nie są zaksięgowane ale zostały już przelane,czy jeśli środki na koncie paypal się pojawią to opcja z kartą kredytową zniknie?

 

Polska to zacofany kraj,żeby układy za 50zł które są znane w sprzęcie audio na całym świecie nie można było dostać w naszym kraju? to obłęd przez to muszę się teraz męczyć z ebayem,a jeśli już się znajdzie polski dystrybutor to ceny są zszokowane dla zwykłego zjadacza chleba i tak np na eb 29zł szt a u dystrybutora 180zł szt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum 3 dni, ja juz ponad 10 razy wplacalem i te 4 dni srednio czekalem, raz czekalem tydzien. Cierpliwosc poplaca.

Jak masz jakikolwiek problem z pp dzwon. obsluga jest nadwyraz mila i pomocna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.pl/Audio-DIGITAL-TO-ANALOG-CONVERTER-IC-PCM1716-PCM1716E-/320404637069?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4a999ac58d

 

Czy ten człowieczek na tej aukcji akceptuje płatność paypalem bez karty kredytowej? bo na nektórych aukcjach jest obrazek paypala i pod nim wyszczegulnione karty kredytowe to o co tu chodzi że nie można nby płaćić bez karty? bez sensu

 

Witam ma już zaksięgowaną kwotę na paypalu:) opcja z kartą kredytową znikneła,ale za to pojawił się inny problem,na konto nałożono ogranczenia i nie mogę zapłaćić za aukcję,czekam aż ten nieszczęsny paypal przeleje mi jakieś złotówki na podany prze zemnie bank jako potwerdzenie że tomoj,mam nadzieje że jak potwierdzę tonareszcię będę mugł zapłacić za te układy bo sprzedawca wkońcu się wku........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli macie problem z wymaganiem numeru karty to zapraszam do mojego filmiku na temat płatności bez wymagania karty, jeśli się uda to zachęcam do poświęcenia minuty, wejścia w ten link i zostawienia łapki w górę, niech wszyscy wiedzą jak to zrobić :)

Edytowane przez DrJoneq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności