Skocz do zawartości

V-Jays


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie dodam, że R0 + v-jaysy to moje ulubione połączenie w ogóle :) ze wszystkich sprzętów jakie miałem :) Czy Tobie się spodoba? Tego nie wiem :) P3 nie słyszałem, tylko chwilę wave'a, na dodatek nie pamiętam, czy na v-jaysach(pamiętam, że miałem je na tamtym spotkaniu, czy jednak słuchałem? Nie wiem. Być może tak, co by znaczyło, że nie było rewelacyjnie lepiej, jednak nie mam pewności). Wolę więc jednoznacznej decyzji nie podejmować za Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synergiczne?

Nie zależy mi aż tak na basie, w sgs2 jest bardzo okej.

Ktoś mi odradzał touch ze względu na muzykę której słucham (elektronika, triphop, nujazz trochę eksperymentalnej), ale zależy mi na szczegółowości i scenie.

 

//edit: no, czyli czego nie kupię to będzie dobrze xdd r0 mi pasuje, tak po prostu, za ipodami nie przepadam, już widzę problemy z synchro pod linuksem.

Edytowane przez martusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R0 ma raczej wąską scenę, ale z Vkami powinno być w miarę ok.

 

Ktoś mi odradzał touch ze względu na muzykę której słucham (elektronika, triphop, nujazz trochę eksperymentalnej), ale zależy mi na szczegółowości i scenie.

 

Różni są ludzie na forum... Ja też słucham triphop i nujazz (elektroniką też nie pogardzę, ostatnio to slow tempo i dupstep, ale wcześniej też dnb, dance, trance oraz inne) i taczkę cenię właśnie ze względu na scenę, szczegółowość i w mojej opinii bardzo naturalny sposób grania.

 

samsungi grają bardzo głęboko, co jest fajne... nie potrzeba wzmacniacza by mieć efektowne granie :) Ale jak przechodzę z taczki na Wave to czuję jakby muzyka była wynaturzona (mocno podkolorowana i udziwniona) co oczywiście nie jest jakimś zarzutem, zależy kto do czego jest przyzwyczajony.

 

Kiedy słyszysz że słuchawki grają z danym źródłem o klasę wyżej to znaczy że jest to synergiczne źródło ;)

Chodzi o coś w stylu uzupełniania się, wspieranie i podkreślania walorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, to już nic nie wiem, musiałabym znaleźć kogoś z taczka w Krk i posłuchać, albo pójdę po prostu do istore'a ;)

 

A w jakich cenach wahają się t1, z5 i ten imp450? Bo w sumie to dla mnie dość istotne...

Edytowane przez martusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówiłem o T1G która nie jest już produkowana. T4G gra tak samo gustowanie i nawet lepiej, ale nie ma już takiego zgrania z V-jaysami, gra bliższym i bardziej gęstym dźwiekiem. Chociaż też polecam spróbować posłuchać. Trochę doświadczenia nie zaszkodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak T4G jest bardzo droga, nie kupisz jej za 200 czy 300zł. Teoretycznie ja studiuję w Krakowie, w weekend będę miał R0 już przy sobie, jak coś to PM ;) Mój R0 niestety już sprzedany komu innemu...

 

a IMP to w ogóle discman, nie wiem czy wiesz :) Może Ci to nie przeszkadzać.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak T4G jest bardzo droga, nie kupisz jej za 200 czy 300zł.

 

No tak... Najtaniej ją widziałem za 350zł 8GB (t1 jest gdzieś 2x tańsza, a nie odbiega aż tak bardzo jakością...)

 

Teoretycznie ja studiuję w Krakowie, w weekend będę miał R0 już przy sobie, jak coś to PM ;)

 

randka? ;)

 

a IMP to w ogóle discman, nie wiem czy wiesz :) Może Ci to nie przeszkadzać.

..

Podałem jako ciekawostkę, ale ma zacny dźwięk, więc jakby chciała się skusić to nie widzę przeciwwskazań ;)B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam sobie ustalasz kryteria ważności... czy wazniejszy jest dzwiek, czy wygoda, czy przenośność czy co tam jeszcze. A poza tym na co powinienes zwracac uwage jako laik ? Na mozliwość samodzielnego odsłuchu ;) Ew. jeśli nie ma takiej mozliwosci, to na takie pozytywne opinie jak ta z góry tej strony, nt. polecanych połączeń danego sprzętu. Ale nie opinie nt orgazmu jakiego dostał 13-latek po podpięciu pierwszych lepszych słuchawek do swojego nowego telefonu, bo tłusty beat połamał mu żebra, tylko opinie osób osłuchanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności