Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

V-Jays


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Dj właśnie i z tego co pamiętam o V-jays- są lepsze- Tylko nie wiem jak to będzie z clipem u Ciebie. Do jasnego brzmienia albo neutralnego są idealne. Dj- mają o wiele węższą scenę i barak im "powietrza" w tej scenie- bas jest lepszy w v-jays- lepiej kontrolowany, łupnięcie bym powiedział że podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Cale teraz... Bas jest o wiele lepszy niż w Cal!, scena jest większa (ale abrdzo nie dużo) w v-jays, szczegółowość podobna, Cale za to mają lepszy środek i wokale. Wysokie po stronie V-jays. (mam teraz na głowie nie recablowane Cal!)

 

edit: bas jest nie tak rozlewajacy się, w v-jays jest rozlewający się, ale nie aż tak. Bardziej punktowy w V-jays. Obydwie apry ogólnie to czysty Fun- z czego V-jays mają jakby więcej powietrza w scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to słuchawki półotwarte. Wyobraź więc sobie:) nie dociskają aż tak mocno i nie mają padów zamkniętych typowo.

Na moje laickie oko wyglądają na słuchawki w pełni otwarte. Ciekawiły mnie te słuchawki od dłuższego czasu ale zapomniałem o nich przez pojawienie się PX100-II. Fajnie, że poszły na testy. Dzięki za recenzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, o tym samym sobie pomyślałem, jeśli kupiłbym v-jays to chciałbym mieć te gąbki.

 

Z drugiej strony... jeśli c-jays nie byłyby dźwiękowo słabsze to dlaczego bym miał nie wybrać ich. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałem okazji akurat z udaciem... Ale sądzę że byłoby to fajne nastawione na fun połączenie. Baols- wg. mnie po dzisiejszym odsłuchu, po tak koło 40 h grania- C-jays mają potencjał, ale dla mnie są średnie- od tak grają poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, o tym samym sobie pomyślałem, jeśli kupiłbym v-jays to chciałbym mieć te gąbki.

 

Z drugiej strony... jeśli c-jays nie byłyby dźwiękowo słabsze to dlaczego bym miał nie wybrać ich. ;)

 

Recenzji c-JAYS aallen'a należy spodziewać się w ciągu kilku najbliższych dni. Z tego co wiem, zdania na ich temat były podzielone, w odróżnieniu od jednoznacznie pozytywnych opinii o v-JAYS.

 

Pozwolę sobie w tym miejscu jeszcze powtórzyć odpowiedź na Twoje pytanie zadane przez PM: nie jest możliwe zakupienie samych gąbek do c-JAYS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ponieważ nikt nie napisał co dało to wygrzewanie- oj dużo dało, jednak dla mnie to nie jest taki wielki szok jak w przypadku v-jays. Brakowało mi w nich tego "czegoś". Co prawda to była trochę inna szkoła grania, ale to nie to. A tak nawiasem mówiąc od jakiegoś czasu jestem już posiadaczem własnych V-Jays. O wszystko pytajcie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Gdzie w tych V-Jaysach ten bas? Grają już z iFPkiem, gdzie tego basu już trochę jest, a w słuchawkach pojawia się on rzadko z dobrym łupnięciem, zazwyczaj tylko w tle, zakryty przez inne pasma ;(

 

Gdzie w tych V-Jaysach ten bas? Grają już z iFPkiem, gdzie tego basu już trochę jest, a w słuchawkach pojawia się on rzadko z dobrym łupnięciem, zazwyczaj tylko w tle, zakryty przez inne pasma ;(

 

Z resztą mam chyba taki słuch jak Siekiera, bo jak on pisze recki i opisy dźwięku, to tak jakbym siebie czytał, a tutaj zaufałem i jest lekki zawód. Może wygrzewanie coś im da, zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tych V-Jaysach ten bas? Grają już z iFPkiem, gdzie tego basu już trochę jest, a w słuchawkach pojawia się on rzadko z dobrym łupnięciem, zazwyczaj tylko w tle, zakryty przez inne pasma ;(

 

Gdzie w tych V-Jaysach ten bas? Grają już z iFPkiem, gdzie tego basu już trochę jest, a w słuchawkach pojawia się on rzadko z dobrym łupnięciem, zazwyczaj tylko w tle, zakryty przez inne pasma ;(

 

Z resztą mam chyba taki słuch jak Siekiera, bo jak on pisze recki i opisy dźwięku, to tak jakbym siebie czytał, a tutaj zaufałem i jest lekki zawód. Może wygrzewanie coś im da, zobaczymy ;)

 

Musiałem je zestawić z jakimś ultra ciepłym źródłem, żeby dały dobrego kopa (Sansy Fuze i Clip)..chociaż czuję, że potrzebują jeszcze lepszego napędzenia, ciekawy jestem jak brzmiałyby z zachwalanym S:Flo2...

 

A do meetów mi daleko, bo mieszkam w Pile (północna Wielkopolska)..

Edytowane przez Marcin Zaremba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin Zaremba: Hmm :). Też mi w nich zdecydowanie brakowało basu, na dodatek na dużo lepszym źródle niżeli jakiś iFP. Warto przed zakupem czytać wszystkie recenzje :P.

Na pozytywny wpływ wygrzewania raczej nie licz - ja miałem egzemplarz testowy jako któraś z kolei osoba i żeby grały sensownie trzeba było po prostu podbijać dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od źródła i upodobań nie jestem basolubem, ale lubię niskie dobrze kontrolowane zejscie, a vjays to mają. Bardzo szybkie wybrzmienie, fajne zejscie basu i wygoda to jest coś za co cenię te słuchawki. Mnie to pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności