Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a porównywałeś np. do e52?

bo ja porównywałem e52 do 5530 i 5530 grała przy e52 mocno miernie, mimo, że to telefon "muzyczny".

 

Niestety nie miałem okazji posłuchać E52. 5530 rzeczywiście grała marnie. Patrząc na wykresy z GSMArena moja 5230 powinna grać troszkę lepiej jednak suche dane to nie wszystko i moge się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktos w stanie opisac brzmienie e52 z pl11? glownie interesuja mnie basy, czy maja troche miodu czy sa to typowe pierdy. chetnie przyjalbym e52 jako odtwarzacz od czasu do czasu na miasto(a przy okazji wymienil stary rozpadajacy sie telefon) skoro jego dzwiek tak jest zachwalany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Subiektywnie oceniam, że różnica przy duecie z Ne-6 jest niewielka. Dla mnie na pewno nie warta >200zł + uciążliwość noszenia dodatkowego urządzenia. Inaczej wygląda sprawa z nausznymi JVC. Samsungowi brakuje mocy i różnica jest na korzyść E30 dość wyraźnie. Być może z Fiio e5 sytuacja by się wyrównała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do 5530 przede wszystkim mogę się przyczepić za ciasne granie - testowałem z KSC75 i ciasnota aż boli. Poszerzenie stereo jest do chrzanu i znacznie psuje dźwięk. Z K518DJ jest dużo lepiej, przede wszystkim dlatego, że telefon sam w sobie basowy nie jest (poprawka - jest mniej niż X5, ale jednak). Po podbiciu góry w korektorze nadaje się na odtwarzacz zastępczy - ja pojadę do tej Korei i zatlukę idiotów którzy wymyślili gniazdo słuchawkowe na boku odtwarzacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności