Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon- który najleszy ?


michal322

Rekomendowane odpowiedzi

Odrzuć iAudio i9, a między pozostałą trójką zdecyduj, na czym Ci zależy. Zwróć uwagę na wyświetlacze. Ten w S9 jest najlepszy i reaguje na ciepło, w D2 na dotyk. W i7 masz panel dotykowy.

 

Jak to na ciepło? Przecież nie ma czegoś takiego jak ekran reagujący na ciepło. Ekran w S9 to zwykły ekran pojemnościowy czyli reaguje na zmiany pojemności elektrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzuć iAudio i9, a między pozostałą trójką zdecyduj, na czym Ci zależy. Zwróć uwagę na wyświetlacze. Ten w S9 jest najlepszy i reaguje na ciepło, w D2 na dotyk. W i7 masz panel dotykowy.

 

Jak to na ciepło? Przecież nie ma czegoś takiego jak ekran reagujący na ciepło. Ekran w S9 to zwykły ekran pojemnościowy czyli reaguje na zmiany pojemności elektrycznej.

 

Sorry, mój błąd. Już poprawiłem.

 

A wracając do tematu. Najlepiej jakbyś poczekał na recenzje Cowona J3. A obenie chyba najlepszym Cowonem będzie W2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon V5, kosztuje dwa razy tyle co wymienione przeze mnie modele i myślę że dwukrotnie nie ma lepszego dźwięku. A powracając do zadanego pytania to skoro te trzy modele COWON D2+, COWON S9, iAUDIO 7, mają taką samą jakość dźwięku to chyba wybiorę COWON D2+ bo jest najnowszym modelem (kwiecień 2009).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon V5, kosztuje dwa razy tyle co wymienione przeze mnie modele i myślę że dwukrotnie nie ma lepszego dźwięku. A powracając do zadanego pytania to skoro te trzy modele COWON D2+, COWON S9, iAUDIO 7, mają taką samą jakość dźwięku to chyba wybiorę COWON D2+ bo jest najnowszym modelem (kwiecień 2009).

 

bzdura.. D2 jest z tego zestawienia akurat najstarszy.. nie patrz że jest z plusem, bo tam sie akurat niewiele zmnieniło do normalnego D2..

 

Ja bym wziął i7.. jak wyswietlacz to konkretny, a D2 za duży odtwazracz co by go wygodnie po kieszenie nosić, a za mały co by cokolwiek wygodnie na nim oglądać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odrzuć iAudio i9, a między pozostałą trójką zdecyduj, na czym Ci zależy. Zwróć uwagę na wyświetlacze. Ten w S9 jest najlepszy i reaguje na dotyk, w D2 na nacisk. W i7 masz panel dotykowy.

 

A powiedz mi czemu odrzucic iAudio i9? Sam zastanawialem sie nad tym playerkiem... i wydawał mi się jednym z lepszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzuć iAudio i9, a między pozostałą trójką zdecyduj, na czym Ci zależy. Zwróć uwagę na wyświetlacze. Ten w S9 jest najlepszy i reaguje na dotyk, w D2 na nacisk. W i7 masz panel dotykowy.

 

A powiedz mi czemu odrzucic iAudio i9? Sam zastanawialem sie nad tym playerkiem... i wydawał mi się jednym z lepszych

 

 

bo za swoją cenę bardzo kiepsko brzmi. Stosunek cena/jakość nie jak ma się do niego. To jest wielkie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij też na nowego Cowon J3. Można zapisywać się w mp3store na listę chętnych, wtedy masz bardzo atrakcyjną cenę jak na start. J3 8GB za 800zł, tylko nie wiadomo jak gra. Dla mnie technicznie to połączenie D2 i S9 w dużym uproszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radical

Zerknij też na nowego Cowon J3. Można zapisywać się w mp3store na listę chętnych, wtedy masz bardzo atrakcyjną cenę jak na start. J3 8GB za 800zł, tylko nie wiadomo jak gra. Dla mnie technicznie to połączenie D2 i S9 w dużym uproszczeniu.

 

Ciekawe jest to że S9 i J3 mają praktycznie takie same ceny więc wydaje mi się to co najmniej dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij też na nowego Cowon J3. Można zapisywać się w mp3store na listę chętnych, wtedy masz bardzo atrakcyjną cenę jak na start. J3 8GB za 800zł, tylko nie wiadomo jak gra. Dla mnie technicznie to połączenie D2 i S9 w dużym uproszczeniu.

 

Ciekawe jest to że S9 i J3 mają praktycznie takie same ceny więc wydaje mi się to co najmniej dziwne.

 

Taki jest już Cowon ^_^ ALe wolę tą firmę niż inne na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najlepszy Cowon to bezapelacyjnie F2. Użytkuję go już trzeci rok i poza skróceniem czasu pracy nie mam z nim żadnych problemów. O mnogości funkcji, możliwości konfiguracji oraz jakości dźwięku nawet nie wspominam. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot to. Ostatnio miałem okazje słuchac Cowona J3.Jakość dźwięku naprawde rewelacyjna - moge rzec iż lepsza niz w x1050 ale trzeba by bezposrednio porównac.Piekna scena , swietny bas - lepiej kontrolowany " i mniej zmulony jak to w soniaczach (moja opinia- szczegolnie gdy uzywa sie jakis wspomagaczy) , lekko oddalona srednica a zarazem szczegołowa , gora perlista czysciutka na swoim miejscu, dodatkowo efekty które sa dostepne naprawde fajnie moga ulepszyc dzwiek.Jesli chodzi o wykonanie to równiez bardzo fajne, ekran daje rade, dodatkowo sa tez przyciski z boku wiec obsługa bezwzrokowa jest mozliwa.Jedyny minus jaki zauwazyłem to głosnosc.Mianowicie nawet na iemach moglismy dojsc do konca skali.Przypuszczalne jest to spowodowane wyborem regionu (ktory ustalamy na poczatku) trzeba dac USA a nie Europe czy jakos tak ;) Genelranie player bardzo fajny i przypadł mi bardziej do gustu niz x1050 . Za 800 zł to myśle ze warto > gdyby miał jeszcze line out :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli nie przeszkadza Ci duży rozmiar i waga to polecam A3. Świetnie gra i jest wyśmienitym PMP. Jest już dość stary więc nie zapłacisz tyle nawet co za j3 (z pojemością nawet 80 GB) a filmy czy inne przyjemności (które oba odtwarzacze oferują) będą jeszcze przyjemniejsze. Do A3 możesz dokupić moduł TV DVB dzięki czemu jeszcze bardziej rozszerzysz jego możliwości i tak już olbrzymie. Ja A2 (wizualnie ten sam ale z innymi bebechami) noszą w kieszeni bez większych problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym ze jednak musisz miec spore kieszenie .. A2 to juz nie jest mały player, nie widze poruszania sie z nim na codzien ..ale jak kto woli :)

 

Wiadomo że wymiary 133.4 x 78.5 x 22 mm (A2) to nie to samo co 56 x 106 x 10 mm jak w przypadku J3 (że o wadze już nie wspomnę). Tak w ogóle, to to jest inna kategoria jeśli chodzi o mobilność. To trochę tak jak by bokser wagi ciężkiej zmierzył się z rywalem z wagi super lekkiej. Coś za coś. Ze swojej str. mogę powiedzieć że mi noszenie takiego urządzenia po prostu nie sprawia trudności (nie noszę worków) ale może jestem fenomenem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności