Skocz do zawartości

Moje pożegnanie z VEDIA S.A.


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

@AdiX - Zdecydowanie prędzej Burger King!

 

eee tam, z maca to byś chociaż mógł organizować promocje dla forumowiczów, a burger king taki zbyt smaczny nie jest :(

 

No weź nie żartuj :) Zdecydowanie jestem miłośnikiem BK. Po Mc zdecydowanie źle się czuję. Ja jestem pokoleniem, któremu brutalnie zabrano Taco Bell oraz BK. Więc ja zdecydowanie smakowo i zawodowo obstawiał bym BK.

x2 - BK > McD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, jeszcze dodam: http://media.vedia.pl/PressOffice/MediaContacts.1450.po - więc spokojnie. Nie jesteście sami :)

 

 

@Jeycam - Na razie nie chce nic mówić. Pewne sprawy są jeszcze w toku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem..., ja tam pamiętam jak 2-3 lata temu KSY każde zapytanie, każdą uwagę na temat np. V39 traktował w sposób co najmniej arogancki.

Co jak wiadomo, nie powinno mieć miejsca w poważnej firmie. Więc nie dziwię się, że w końcu wyleciał z Vedii.

Wyobraźcie sobie, że np. w Mediamarkt koleś przy odtwarzaczach mp3 warczy na klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domzz.. może i troche tak.. ale pokaz mi kogokolwiek innego kto tak sie interesował tym forum.. jakby nie było to ksy rozruszał testy, bo wcześniej były tylko teksty z własnego sprzetu, zawsze możan sie było o coś spytać, i forum zawsze było na biezaco informowane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domzz - Głupia sprawa. Bo to ja odszedłem z VEDIA. Moja decyzja zapadła z końcem grudnia. I miałem odejść z końcem lutego. O czym np. wiedział Khron.

Zrobiłem to z końcem marca aby przekazać materiały nowemu PMowi i tym samym zachować się fair wobec firmy. Cóż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i dzieję się. Jednak póki co postanowiłem zostać poza obiegiem wyłącznie elektroniki przenośnej. Czas z iriverem, cowonem, mpio czy w końcu z vedia to była super nauka.

 

Czas zmierzyć się z czymś nowym, szerszym, nieznanym ;) Na forum cały czas jestem, śledzę mniej więcej co się dzieje - jak by ktoś miał sprawę to PW co jakiś czas sprawdzam.

 

 

 

ps. Dodam (odpowiem) tylko, że owszem żałuje, że pewne projekty, które wyjdą spod skrzydeł VEDIA S.A. nie będą już "przy mnie". Czasem tak bywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie nie było na forum i szczerze mówiąc czuję się wielce zaskoczony. Miałem pewne uwagi do firmy i produktów, ale ogólnie źle nie było. Ksy zawsze udzielał się w temacie organizował testy o firmie było naprawdę głośno gdyż odwalał kawał dobrej roboty - choć nie zawsze mi się tego typu zabiegi podobały. Teraz już narzekanie i konstruktywna krytyka to nie będzie to samo. Szkoda, że odszedłeś z Vedii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności