Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Moje pożegnanie z VEDIA S.A.


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę się ta informacja ukazuje późno, ale początek kwietnia był mocno szalony, a ostatni tydzień uznałem za niestosowny.

Dlatego z 18 dniowym opóźnieniem ale informuje, że z końcem marca 2010 zakończyłem blisko 2 i pół roczną współpracę z firmą VEDIA S.A.

 

 

 

Przez ten czas udało mi się wprowadzić na rynek dwa autorskie odtwarzacze VEDIA A10 oraz VEDIA B6.

Nie wszystkie założenia, które rozpisałem dla tych modeli się udały - ale jeszcze wszystko przed nimi :)

Nasz dział rozwoju w Chinach posiada listy co należało by zmienić w tych modelach i co dodać.

 

Mogę także zapewnić, że nie są to ostatnie autorskie produkty VEDIA do których rozpisałem uwagi i propozycje.

W tym roku pojawią się jeszcze minimum dwa produkty własne... a może i więcej! Jakie? Tego zdradzić nie mogę :(

 

VEDIA S.A. od początku marca posiada nowego Produkt Menagera, który odpowiedzialny będzie za rozbudowę oferty marek VEDIA oraz Muzzio.

Nie potrafię powiedzieć, czy pojawi się nowa osoba zajmująca się bezpośrednio społecznościami np. tym forum. Ani kto zajmie się PRem.

Dlatego nie potrafię powiedzieć, gdzie kierować pytania ogólne, ale pytania techniczne cały czas można wysyłać pod serwis [at] vedia.pl

 

 

 

Chciał bym podziękować wszystkim Wam forumowicze, za często bardzo ciekawe dyskusje i cenne uwagi.

Czuje, że czas w tej firmie nie był czasem zmarnowanym i dowiedziałem się o rynku odtwarzaczy więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Trzy stanowiska (DevTeam Menager, PR Coordinator, Product Manager) pozwoliły mi nauczyć się dużo w wielu dziedzinach!

 

 

 

Nie żegnam się bo z forum mój złoty ;) nick nie znika. Pozostaję ale w nowej randze "The Old Mod" stworzonej w zasadzie specjalnie dla mnie ;)

 

 

Pozdrawiam,

.ksy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.ksy

Dziękujemy za wsparcie, bo chyba byłeś jedyny , który odpowiadał w sumie w imieniu Vedii na pytania użytkowników i wysłuchiwał ich opinii, często niestety złych oraz starał się w miarę możliwości pomagać.

Ale tak to już jest - ktoś zawsze musi oberwać :D .

 

Natomiast, jeśli obecnie nie będzie podobnej osoby na Forum, to tym gorzej dla Vedii .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@All - Hehehe "na nowej drodze życia" ;) ja ślubu jeszcze nie brałem. Więc spokojnie. Jetem i mam się względnie dobrze na ile zdrowie pozwala :)

 

Jestem przekonany, że VEDIA nie zostawi społeczności tego forum, flakera czy facebooka bo jesteście cennym puntem odniesienia dla produktów. Szczególnie, że w Polsce obecnie jest moda na social media więc coraz więcej firm "inwestuje" w ten kanał. Szkoda, że tak mało robi to skutecznie ;)

 

 

@Andy_ - Też Cie uwielbiam. Ale fan paga odpuść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że VEDIA nie zostawi społeczności tego forum, flakera czy facebooka bo jesteście cennym puntem odniesienia dla produktów. Szczególnie, że w Polsce obecnie jest moda na social media więc coraz więcej firm "inwestuje" w ten kanał. Szkoda, że tak mało robi to skutecznie ;)

 

 

o tak.. już to widzę.. wiekszość "ludzi" robi jakieś dziwne pretensje i kosmiczne wymagania.. bo komus sie będzie tego chciało słuchac, albo tłumaczyć przed kimś kto kupił odtwarzacz za 100zł i uwaza że firma pownni go za to obsypać kwiatami bo bez niego by zbarkrutowali..

 

oo i nie będzie A10.. :(:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero smutna informacja, zobaczymy jakie kroki podejmie Firma

Dzięki .ksy za dobry kontakt, wygląa na to że nie będzie mi dane dostarczyć Vedii recenzji A10 bo obiecałem, że zrobie to dopiero gdy wyjdzie ostateczny soft :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@untitled37 - Wyklaruje się mam nadzieję w niedługim czasie.

 

@AdiX - Zdecydowanie prędzej Burger King!

 

@kr3cik - Nie ma co siać paniki. To, że ja się tu głównie udzielałam, nie znaczy, że jestem jedyną osobą w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdiX - Zdecydowanie prędzej Burger King!

 

eee tam, z maca to byś chociaż mógł organizować promocje dla forumowiczów, a burger king taki zbyt smaczny nie jest :(

 

No weź nie żartuj :) Zdecydowanie jestem miłośnikiem BK. Po Mc zdecydowanie źle się czuję. Ja jestem pokoleniem, któremu brutalnie zabrano Taco Bell oraz BK. Więc ja zdecydowanie smakowo i zawodowo obstawiał bym BK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności