Skocz do zawartości

Player do 400 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym nabyć odtwarzacz do 400 zł. To ma być niespodzianka dla chrześniaka ( 15 lat ) więc trudno mi określić do jakiej muzyki. Pewnie coś w stylu dance, techno czy co tam dzieciaki słuchają. Zastanawiam się nad Sony NWZ-E444 , iriver E50 czy creative x-Fi2. Który pod względem muzycznym daje dźwięk najlepszej jakości ? E50 ma najdłuższy czas pracy, dla dzieciaka w creativie pewnie fajny byłby duży dotykowy ekran. Ewentualnie jakie słuchawki do tych odtwarzaczy, ale to później jak będą fundusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tego Samsunga http://www.allegro.pl/item994262748_samsung_yp_p3_8gb_nowy_model_mp4_gw_24_mc_p3.html czy tego http://www.pixmania.pl/pl/pl/3607400/art/samsung/odtwarzacz-mp3-yp-cp3ab-4.html?srcid=7128&Partenaire=ceneo&CodePromo=oui

Ewentualnie czy znacie pewnego sprzedawcę u którego można go kupić p2 lub p3, bo faktycznie jest zachęcający i dla dzieciaka może być fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz ja wole przez program na p2 dodawac bo np dodawac okładki do plyt konwertowanie filmów i dopasowywanie rozdzielczości

jest prostsze i ogólnie nawet juz z przyzwyczajenia:)

Z resztą często na kompie robie playlisty:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł. Pobawiłem się nim trochę i doszedłem do wniosku, że będę musiał się jeszcze zrujnować na pampersa, bo młody się normalnie posika. Tak na marginesie to co dostaliście z P3 ? W tym był kabel USB, słuchawki, jakaś instrukcja szybki start nie po polsku, gwarancja i to wszystko. Nie było żadnej płyty z softem czy instrukcją PL. Może ma ktoś instrukcję PL w pdf-ie i byłby tak miły podesłać na misio1129@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli towar był kupiony na terenie PL to musi być w nim instrukcja w języku polskim a jesli nie ma to proszę napisać na działu obsługi klienta (adres (email pewnie dostępny na stronie samsunga) i o spolszczenie takowej poprosić/żądać.. łaski nie robią tylko przepisy łamią...

 

p.s. cieszymy się, ze małemu player przypadł do gustu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności