Skocz do zawartości

Czy czas na zmianę odtwarzacza


Beh0lder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak jak w temacie - jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu Sony NWZ-A829+IE7 (i MXM gdzieś w szufladzie kupiony z ciekawości dla większych hedów). Ostatnio bateria zaczęła trzymać krótko i pojawił się pomysł wymiany baterii w serwisie lub kupna nowego odtwarzacza. Co polecacie - A845, x1050 czy może coś innego?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak się ma (w kwestiach SQ i nie tylko) porównanie 828 z 845? Serię x brałbym niechętnie, gdyż player 95% czasu spędza w kieszeni, ekranem dotykowym go wtedy nie obsłużę, a klawisze w x są małe i dosyć ciężko dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak się ma (w kwestiach SQ i nie tylko) porównanie 828 z 845? Serię x brałbym niechętnie, gdyż player 95% czasu spędza w kieszeni, ekranem dotykowym go wtedy nie obsłużę, a klawisze w x są małe i dosyć ciężko dostępne.

 

Z kilku odtwarzaczy sony jakie sluchalem (wybacz ale taka jest prawda ;) ) najgorzej (jak dla mnie) grala wlasnie seria A82X.Wiec przesiadka na nowego A845 bedzie dosc sporym krokiem w przod.

Flagowiec X series jesli faktycznie mialbys uzywac go 95% czasu noszac go w kieszeni jest gorszym wyborem.Dlaczego?

Poprostu ekran dotykowy jest bardziej trudny gdy odtwarzacz nosi sie w kieszeni.Choc jesli chce sie posiadac dobrze grajacy ja jednak wybral bym X series znoszac trudy wyciagania go z kieszeni.

Uzywanie np w domu X series jest duzo przyjemniejsze niz naciskanie guzikow.

Jesli posiadasz IE7 to dobrze beda graly z A845.

Co do przyciskow w X series to wcale nie sa male i sa na brzegach grajka wiec latwo znalesc je w kieszeni.X series jest nieco wiekszy niz A845.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Przyznam szczerze, że gdy rok temu gdy wybierałem odtwarzacz, opinie o A82X były jak najbardziej pozytywne - czasami starano się udowodnić wyższość serii S nad A, ale zarówno na stronach polskich jak i zagranicznych A82X były oceniane jako playery dobre. Z drugiej jednak strony nie miałem zbytnio okazji porównać swojego z innymi - w rękach oprócz kilku Creative miałem Ipoda Touch, Clix2 i mogę śmiało przyznać, że podoba mi się styl grania Sony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam :).

Ja takze nosze sie z zamiarem kupna przenosnego soniaka. Wygladowo najbardziej podobaja mi sie odtwarzacze w stylu NWZ-A818. Warto w niego zainwestowac? Posiadam sluchawki iGrado :), zalezy mi na szerokiej scenie, detalicznosci i niezlym basie.

Pzdr

 

Beh0lder wybacz, ze zamiast odpowiadac na Twoje pytanie sam zadaje inne, ale na odtwarzaczach sony sie nie znam, a nie chcialem zakladac nowego tematu. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Przyznam szczerze, że gdy rok temu gdy wybierałem odtwarzacz, opinie o A82X były jak najbardziej pozytywne - czasami starano się udowodnić wyższość serii S nad A, ale zarówno na stronach polskich jak i zagranicznych A82X były oceniane jako playery dobre. Z drugiej jednak strony nie miałem zbytnio okazji porównać swojego z innymi - w rękach oprócz kilku Creative miałem Ipoda Touch, Clix2 i mogę śmiało przyznać, że podoba mi się styl grania Sony :)

 

Bo tez jest to bardzo przyzwoity grajek - nie odstajacy wcale mocno od serii X. Jesli jego brzmienie Ci odpowiada a koniecznie musisz go zmienic to radzilbym Ci raczej serie X - 84x brzmi jak dla mnie srednio (gorzej np. od 63x) a klawisze w X dzialaja calkiem przyzwoilcie (w sumie brakuje mi w nim tylko zmiany albumow z klawiatury)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem niedawno w Saturnie, mogłem pomacać działającego X1050. Działa rzeczywiście fajnie, ekran dotykowy być może nie aż taka czuła żyleta jak w Iphone, ale nie tego szukam, a klawisze w przystępnym miejscu. Szkoda tylko że wgrana muzyka to utwory,hmm... dość mało znane przeciętnemu słuchaczowi muzyki, więc nie mam zielonego pojęcia jakby on grał w porównaniu z moim 829. Najprawdopodobniej będę czekał aż będą go wyprzedawać, bo na stronie Sony nie ma wymienionej serii X, wnioskuję więc że będzie coś nowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie czy wiecie może cokolwiek na temat następcy serii X. Czy są gdzieś jakieś informacje na ten temat. Wygooglowałem temat i niestety nic nie znalazłem. Jeśli ktoś coś wie to może rzucić linkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności