Skocz do zawartości

H340


ReGie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planach kupic H340, ale bardziej usmiecha wersja europejska (tak co by miec USBOTG tym razem bez kombinowania. :P )

Szukalem po stronkach, ale jedyne co znalazlem to ok 2000zl. Za taka cene to ja sobie to usbotg wole podarowac i kupic tu na miejscu....

Jesli macie jakies linki, albo moze ktos chce sprzedac swoj (musi byc w nieskazitelnym stanie :P ) to walcie, byle nie za mocno.

Aha... i nie startujcie mi tu z tekstami w stylu "a co z Iaudio x5l albo ipoo video" bo to i tak nic nie zmieni. :P:lol:

 

 

Dodam jeszcze ze planuje w czerwcu zawitac do Polski.... chyba wiecie co to oznacza, a jesli nie to pogrzebcie troche w starych tematach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... i nie startujcie mi tu z tekstami w stylu "a co z Iaudio x5l albo ipoo video" bo to i tak nic nie zmieni. :P:lol:

 

RIO KARMA ;):lol:

 

Dodam jeszcze ze planuje w czerwcu zawitac do Polski.... chyba wiecie co to oznacza, a jesli nie to pogrzebcie troche w starych tematach... ;)

 

Imprezka :blink:

 

A tak na serio to pewnie allegro. Na razie jest tam tylko jeden H320. Na ebay-u jest kilka.

 

<< TEN >> wygląda interesująco - jeszcze na europejskiej gw. (moze tak jak z autami - niemieckie sa dobre bo zadbane i garazowane ;) )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polecam eBay europejski. Co rusz pojawia sie ogłoszenie z niemiec i sa to sprzęty na gwarancji kupione w Europie :). Tak jak ten na załączonym linku.

 

Zgadzam sie - to najlepszy sposob na taki zakup w sumie sam sie troche zastanawialem czy by nie wymienic mojego H320 na H340 ale jakos mi przeszlo to narazie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a co sie w ogóle z nim stało że tak sie zachowuje ?

 

pamietam ze upadek zaliczył kiedys... to od tego ?

Nie wiem co sie stalo, tak po prostu zbzikowal, rano bylo wszystko w porzadku, a potem to juz kaplica....

 

 

Myslalem nad kupnem h340, ale jak patrze na moj h320 i mysle ze h340 jest jeszcze grubszy to az mi sie odechciewa, ipod jest cienszy, ma 60 GB (40 to dla mnie ostatnio za malo :/) no i mozna na nim odpalic rockbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OT] witaj Regie... kope lat... sory ale zauwazylem Cie dopiero teraz... [/OT]'

myslisz jednak ze iPoo? cholera, bo ja wiem... jakos tak mi sie te iPody niezbyt podobaja... ze swoim jakos sie nie mecze bardzo, to spoko sprzet, ale gdybym mial cos kupic chyba bym uderzyl w cos innego... rozwaz to, na Boga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie stalo, tak po prostu zbzikowal, rano bylo wszystko w porzadku, a potem to juz kaplica....

 

 

Myslalem nad kupnem h340, ale jak patrze na moj h320 i mysle ze h340 jest jeszcze grubszy to az mi sie odechciewa, ipod jest cienszy, ma 60 GB (40 to dla mnie ostatnio za malo :/) no i mozna na nim odpalic rockbox.

 

A jak długo miałeś H320. Minęły juz 2 lata -> czyli jest już po gwrancji ?

 

I jak długo masz KPP -> piszesz, że "stan agonalny" a ponoc mają one dożywotnią gwarancję.

 

Jeżeli przebywasz w USA to miałem Tobie doradzać KARMĘ. Można na amerykanskim eBay-u kupić zapieczetowana "odswiezaną" za 150 USD. Do tego za 15 USD 3 letnią gwarancję (tylko na teren USA).

 

Ale jak potrzebujesz filmy i duży dysk to chyba faktycznie iPoo + rockbox (byłoby ciekawe porównanie, chociaż parę słów już napsal Raf_kichu) lub X5 60GB (tylko w Polsce to majątek :( )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H320 mam juz prawie 2 lata, ale powiedz mi tylko jak mam odeslac cos na gwarancje, w czym brakuje bocznych srubek, jest inny dysk i bateria a plytka byla lutowana w kilku miejscach. :lol:

KPP mam juz od roku, kabelek w nich umiera... moze jak znajde troche czasu to sie zobacze co da sie zrobic z gwarancja, ale znajac sprawe to odeslanie ich bedzie mnie kosztowalo tyle co nowe, a po za tym mysle o tym zeby sam je przekablowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie w ogóle z nim stało że tak sie zachowuje ?

 

pamietam ze upadek zaliczył kiedys... to od tego ?

Nie wiem co sie stalo, tak po prostu zbzikowal, rano bylo wszystko w porzadku, a potem to juz kaplica....

 

 

Myslalem nad kupnem h340, ale jak patrze na moj h320 i mysle ze h340 jest jeszcze grubszy to az mi sie odechciewa, ipod jest cienszy, ma 60 GB (40 to dla mnie ostatnio za malo :/) no i mozna na nim odpalic rockbox.

 

H340 jest grubszy od H320??? pierwsze slysze. Widzialem 320 i niczym sie nie roznila gruboscia od mojego H340.

Wracajac jeszcze do tematu sprzedazy. Pod linkiem http://forum.mp3store.pl/index.php?act=mod..._album&album=65

mozecie zobaczyc moj sprzecik ktory chce sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H340 jest grubszy od H320??? pierwsze slysze. Widzialem 320 i niczym sie nie roznila gruboscia od mojego H340.

jest grubszy, bo sam dysk jest grubszy. zastanawialem sie, czy nie wpakowac sobie do h320 40gigowego dysku jak ReGie, ale nie wyobrazalem sobie, zeby to sie tam mialo pomiescic i w koncu dalem spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości będe zmieniał swojego ifp-799 na coś z dyskiem twardym, i tak mi jakoś obecna oferta mp3 playerów nie odpowiada, że chciałbym zakupić poczciwego h320.

 

Na eBayu cały czas znajdują się oferty od jakiegoś sprzedawcy (125000 komentarzy :blink:), ale z cena "Kup Teraz" GBP 119,95 (Około 683,29 zł jak wylicza eBay). Co sądzicie o takiej cenie? Pisze że jest to nowy h320, z 3 miesięczną gwarancją. Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości będe zmieniał swojego ifp-799 na coś z dyskiem twardym, i tak mi jakoś obecna oferta mp3 playerów nie odpowiada, że chciałbym zakupić poczciwego h320.

 

Na eBayu cały czas znajdują się oferty od jakiegoś sprzedawcy (125000 komentarzy :blink:), ale z cena "Kup Teraz" GBP 119,95 (Około 683,29 zł jak wylicza eBay). Co sądzicie o takiej cenie? Pisze że jest to nowy h320, z 3 miesięczną gwarancją. Link

 

Nie wiem czy zwróciłes uwagę na koszt przesyłki. 26 GBP do polski i wymagane 3 GBP ubezpieczenia

 

Około 30 GBP to pewnie cos koło 160-170 PLN. Zaokraglając - prawie 900 w totalu.

 

Mnie kiedys zraziło jedno. Firma jest amerykanska. Pisze, ze akceptuja tylko dolary. Towar jest w UK.

 

Ale czy jest oclony O_o. Lepiej napisac do nich e-mail.

 

No i apropo gwarancji piszą - kontak iRiver. A jak to jest rzecz z USA to raczej w EU jej nie supportują.

 

Nie wiem, czy wiecie, ze tam gdzie Forza kupił gabki do senków - czyli w oficjalnym serwisie Sennheisera NIE NAPRAWICIE Sennków kupionych poza granicami Polski :)

 

Czyli to nie do konca jest tak, ze jak sprzet kupiony w EU to serwisy w PL to naprawią.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości będe zmieniał swojego ifp-799 na coś z dyskiem twardym, i tak mi jakoś obecna oferta mp3 playerów nie odpowiada, że chciałbym zakupić poczciwego h320.

 

Na eBayu cały czas znajdują się oferty od jakiegoś sprzedawcy (125000 komentarzy :blink:), ale z cena "Kup Teraz" GBP 119,95 (Około 683,29 zł jak wylicza eBay). Co sądzicie o takiej cenie? Pisze że jest to nowy h320, z 3 miesięczną gwarancją. Link

 

No ja jestem w trakcie kupna wlasnie od tego kolesia :) Tylko torche taniej bo kupowalem na licytacji.. przesylka rzeywiscie droga.. w sumie wyszlo 800zl.

Towar mial byc wyslany z anglii, wyslal UPSem z usa wiec +200zl, ale bede go meczyl o zwrot kasy, jak juz wszystko sie wyjasni to dam info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wczoraj przyjechal moj nowy h320. Jest to oczywiscie wersja amerykanska.. wiec brak pilota, ale bylo wiadome z opisu aukcji. Nie wiem jakim soposobem to sie stalo, ale udalo mi sie uniknac palcenia cla, moze dlatego ze koles napisal ze jest to "used mp3 player" i nigdzie nie znalazlem wartosci paczki. W sumie ze wszystkim czyli wylicytowana cena + przesylka wyszlo dokladnie 800 zl, wiec cena wydaje sie przystepna. Jesli chodzi o gwarancje to oczywiscie jej nie ma, no ale to byl moj swiadomy wybor. Wiec jesli ktos sie godzi na takie warunki to polecam ta firme. Tylko ze z tym clem i vatem to nie wiem czy w innym przypaku nie trzeba bedzie zaplacic.. chyba ze sie ich przycisnie i rzeczywiscie wysla z anglii tak jak to jest napisane w aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności