Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Iriver T60 padl


frytkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

A wiec tak, zaczelo sie od tego ze zgralem zacinajaca sie piosenke z tego co pamietam, gdy iriver chcial ja odczytac wylaczyl sie, i juz nie da sie go wlacztc. Jak podlaczam pod komputer to wyskakuje connect na mp3, ale nic na komputerze sie nie dzieje, wogole go nie wykrywa, i dopiero zeby wylaczyc "napis" connect musze wyciagnac baterie z mp3. Ktos ma moze rozwiazanie ? Albo zajmuje sie naprawa takich rzeczy. Dodam ze jak jest wylaczony i naciskam "power" to nic sie nie dzieje, dopiero jak go zablokuje i nacisne power to wyskakuje Locked. Mial ktos podobny problem ? Komputer wogole nie czyta mp3, nawet jako dysk wymienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam,

 

Mam podobny problem do tych, które zostały już na tym forum wymienione (tyle że akurat wątki pozostały pozamykane). Otóż, przy obecnym stanie odtwarzacza, naciskanie buttona Play/Stop nie przynosi żadnego efektu, a gdy klawisze zostają zablokowane, i następuję próba jego uruchomienia, to pojawia się tylko ta charakterystyczna niebieska kłódka na niebieskim tle.

 

Stało się tak, gdy przy uruchamianiu, po wymianie akumulatorka, odtwarzacz zawiesił się. Po wyciągnięciu i włożeniu z powrotem baterii, sytuacja zaczęła się przedstawiać tak jak powyżej..

Żadnych upadków, kontaktów z wodą, etc. nie miało nigdy miejsca. Rok używania, gwarancja się skończyła, i tylko problem został.. Comp również nie jest pomocny, bowiem nie wykrywa urządzenia po podłączeniu kabla od USB, zmiana akumulatorka na baterię również nic nie zmieniła. Przejrzałem wszystkie wątki i nie znalazłem żadnej solucji.

 

Naprawdę jej nie ma?

 

Opis powyższej reanimacji jak mniemam tyczy się jednak innego przypadku.. Przynajmniej gdy urządzenie jest wykrywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam

Parę dni temu padł i mój T60SE miał ponad dwa lata. Nie można go włączyć nie wykrywa go komputer. Tylko po zamknięciu

'hold' i wciśnięciu włącznika pojawiasię ekran z kłódką.Wymiana baterii nie pomaga. Rozebrałem go , w środku jest wgrzana taka mała płaska bateryjka .

Możę to wina tej bateryjki?, może trzeba ją wymienić. Jak Myslicie?

 

Szkoda bo dbałem o niego, myślałem że trochę dłużej posłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności