Skocz do zawartości

Autentyczność Sennheiserów PC 350


Ganimadeus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam natknąłem się na pewną aukcję: http://allegro.pl/item937462251_sennheiser_pc350_sluchawki_nauszne_skype_voip_mic.html Zdziwiła mnie ich cena bo poprzednie sztuki w opcji kup teraz również kosztowały 299zł. Nie słyszałem aby takowe słuchawki sprzedawane były w wersji OEM... Czy ktoś mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć?

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze w to wątpię, aby to były oryginały. Wersja OEM tych słuchawek nie istnieje, nie sądzę, żeby Sennheiser wypuszczał duże słuchawki w takiej wersji.

 

W takich foliowych opakowaniach sprzedawane są podrobione doki m.in. sony czy creative.

 

Za taką kwotę ja bym nie ryzykował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie również nie słyszałem o wersji OEM owych słuchawek. Aczkolwiek gość jest raczej zaufany(sporo ma tych rzeczy sprowadzonych) z tego co udało mi się dowiedzieć sprowadza je z USA za cenę 80$. Tam rzekomo sporo takich rzeczy do kupienia w wersji OEM. Do tego dochodzi allegro co chyba też jest jakaś gwarancją? W końcu allegro chyba dba o to aby nie było u nich podróbek, a dwa dochodzi jeszcze kwestia tego czy opłacalne jest dla tego gościa sprzedawanie ew. fake pod groźbą sądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu allegro chyba dba o to aby nie było u nich podróbek, a dwa dochodzi jeszcze kwestia tego czy opłacalne jest dla tego gościa sprzedawanie ew. fake pod groźbą sądu?

Allegro nie robi sobie NIC z tego, że sprzedawane są podróbki. Wysyłałem sporo maili do ekipy allegro, z informacją, że ktoś sprzedaje fejki (zresztą nie tylko ja) i te osoby dalej je sprzedają.

 

Poczytaj to: http://cgi.ebay.com.au/Sennheiser-PC-350-Gaming-Headset-BEWARE-NO-BOX-FAKE_W0QQitemZ370347820099QQcmdZViewItemQQptZAU_Computers_Headphones_Microphones?hash=item563a734443

Edytowane przez rytek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy ze podrobki roznych artykułow to nie tylko produkcja polegajaca na wytworzeniu rzeczy prawie zewnetrznie podobnej do oryginalu.

Podrobki "tworzy" sie tez w fabrykach gdzie produkowane sa oryginaly lecz z materialow wybrakowanych, niepelnowartosciowych, wadliwych, odrzuconych w wyniku braku wysokiej i odpowiedniej jakosci z posrod produktow wlasnie oryginalnych.

Niskie ceny moga tez w miejscach takich jak allegro wynikac z tego ze pochodza (w tym wypadku sluchawki) poprostu z kradziezy.Sprzedawca kupuje "za grosze" od posrednika i ... naiwny kupuje.

Sledze od jakiegos czasu na allegro sprzedaz EX700 i jak do tej pory ani razu nie spotkalem sie z oryginalami.Allegro jest dla mocno kontrowersyjnym miejscem do handlu-biora prowizje a handel podrobami kwitnie jak marzenie pod ich dachem.Poza prowizja maja wszystko gdzies z czym zwracasz sie do nich.

 

PC 350 z tego co wiem nie ma w wersji OEM.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki : sennheiser nigdy nie dodawał do żadnych słuchawek takiego pokrowca. Spójrz na fotki producenta i na te z aukcji widać kiepskie odlewy plastiku który się błyszczy zamiast być matowym np. porówaj srebrny element na pałąku z oznaczeniem L/R albo jak wygląda z bliska mikrofon . Również naklejka na folii opakowania OEM jest inna niż ta którą przykleja Sennheiser do produktów w takich opakowaniach np. kable, cześci zamienne - jest czarna a normalnie niebieska z białymi elementami .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście kiedyś oryginalne pc350 w ręku? Tak się składa że ja miałem, pół roku, później sprzedałem i teraz kupiłem te 'fake'i' i wyglądają IDENTYCZNIE. Nie jestem tym sprzedawcą z allegro żebyście sobie nie myśleli, po prostu zdziwiły mnie te opisy powyżej o rzekomych różnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście kiedyś oryginalne pc350 w ręku? Tak się składa że ja miałem, pół roku, później sprzedałem i teraz kupiłem te 'fake'i' i wyglądają IDENTYCZNIE. Nie jestem tym sprzedawcą z allegro żebyście sobie nie myśleli, po prostu zdziwiły mnie te opisy powyżej o rzekomych różnicach.

 

 

Co niby Cie dziwi w opisach?

Pewnie za pierwszym razem tez miales fake wiec to samo.Wyglad wygladem ale wazny jest dzwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i wogóle wszystko jest fake.. W tkaim razie gdzie są te oryginały? W twoim sklepie muzycznym? :)

 

A co do tych opisów.. nie ma żadnych różnic przy srebrnym pałąku i przy mikrofonie :)

 

 

Najlepiej wypowiadać się o czymś co się widziało tylko na obrazkach.

 

ps.Poprzednie słuchawki kupiłem tu:

 

http://www.progamer.pl/

 

NA prawdę ciężko mi powiedzieć o co chodzi z tą ceną, może kardzione i przemycone? Szczerze wątpię w to że jest to podróbka. A jeżeli już to genialnie zrobiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności