Skocz do zawartości

[info] VEDIA w TVN CNBC


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno ruszyła nowa odsłona programu "Firma". Program obecnie nazywa się "Firma 2 - Pierwszy milion" i podobnie jak poprzednik prowadzony jest przez Romana Młodkowskiego.

 

f_6020_1269262082_0_755.jpeg

 

Nowa formuła magazynu, który koncentrował się na pomysłach na założenie firmy, pokaże przedsiębiorstwa już istniejące, ale także oparte na innowacyjnych modelach biznesowych. Bohaterami programu są osoby prowadzące biznes od ponad roku i zatrudniające więcej niż 10 pracowników. Opowiedzą one o swoich doświadczeniach - od czego rozpoczynały własny interes, jak analizowały i umacniały pozycję rynkową i na jakie przeszkody napotykały.

 

Program oglądać można na kanale TVN CNBC Biznes a także (podobno) w TVN24. Dla tych co nie widzieli drugiego odcinku pędzimy z informacją, że pojawiła się tam VEDIA S.A.

 

Materia można zobaczyć także na stronie TVN CNCB, o tutaj - Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję - martwi tylko ta strata w 2009 wg redaktora prowadzącego. Warto obejrzeć ten materiał zwłaszcza dla tego co pojawia się po Vedii - STRUSS. Zapoznajcie się z tym. Jakies 5-6 lat temu u znajomego w sklepie słuchałem produktu tego pana. Zawsze o muzyce mówimy tutaj rozbijajac wszystko na czynniki, przy wzmacniaczu Chopin którego słuchalismy wszystko tak wspaniale współgrało, że mozna było tylko traktować brzmienie jako całość. Minęło kilka lat a ja nadal mam ciary na plecach gdy sobie przypominam. Polecam link od Ksy....a przy okazji zapamiętajcie PANA ZDZISŁAWA!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku firmy, która czyni inwestycje najpierw (2008) w samą licencje / technologię (playery) a następnie (2009) w totalnie inne licencje / technologie (np. netbooki, eReadery czy kolejne playery) ciężko jest zbilansować wydatki / zyski bo niestety te pierwsze w dziedzinie nowych technologii są zawsze wyższe z uwagi a wysoki próg wejścia.

 

W 2009 roku były zaledwie 2 premiery (no 4 z Muzzio). W tym roku z samego Muzzio już są dwie. Pod VEDIA licząc na szybko wychodzi mi 10 produktów minimum ;) Nie będę prorokować co będzie w styczniu przyszłego roku. Czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności