Skocz do zawartości

Sennheiser HD 380 Pro


fallow

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też trochę już zaczyna razić Twoja ciągła obrona tych słuchawek

jaka obrona? ja ci tylko napisałem, że na ip jest rzeczywiście mało tego basu, a na sonym jest więcej, i tyle. Gdzie w mojej wypowiedzi widzisz słowa, które świadczą o jakiejś obronie?

 

nie od dziś wiadomo, że słuchawki grają inaczej w zależności od źródła. a laptop nie jest źródłem odpowiednim do żadnych słuchawek, więc ten argument jest bez sensu. To tak jak byś kupił sobie jakieś Grado za 5 tys i sie denerwował, że słabo grają na twoim laptopie. Ja bym ci polecił dobry wzmak za następne 5, a ty byś napisał, że nie, one są do dupy by słabo grają na lapku, helooo!

 

do grona, co to się na mnie uwzięło, bo mnie również zaczyna razić wasza upierdliwość: nie bronię tych słuchawek bo nie są bez wad, ale w tej cenie, z taką jakością dźwięku, o takiej charakterystyce, tak łatwo napędzalnych nie znajdziemy. jeśli tak: proszę o konkretne propozycje. również jeśli chodzi o cene wyższą. konkurują z nimi shr440, ale mają inną charakterystykę, również srh840 ale one portable nie są i kosztuję prawie dwa razy tyle. A więc: tak, są to fajne słuchawki, które będę polecał, dlatego proszę, dajcie już spokój z tymi osobistymi i upierdliwymi komentarzami. Każdy taki komentarz od tej chwili będzie nagradzany minusem. pozdrawiam

 

@siekiera: pewnie znowu, ktoś napisze, że chwalę, ale one naprawdę dobrze izolują, chodzę w nich po mieście i nie narzekam. no chyba że słucham jakieś cichej i spokojnej muzy, ale wtedy i tak nie jest najgorzej - jak na nauszne. lepiej niż w shure w każdym razie, bo muszle siedzą ciaśniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru krytykowac zadnych sluchawek ani CAL! ani HD380 choc te ostatnie sa naprawde znakomite. Mysle ze wielu z nas nie docennia sluchawek tanszych ktore tez graja. Niemniej ze malo basu to mozna powiedziec ze jest w K701, DT880Pro ale w HD380Pro...? Tego nie rozumiem

A co do izolacji to CAL! faktycznie izoluja slabo, HD438 czy 380 lepiej ale i tak na zewnatrz z racji izolacji najlepsze sa douszniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hasos, lapka będę bronił, gdyż w odniesieniu do uDac`a, to ów uDac wnosi tyle, co kot napłakał. No może poza szumem, bo w uDac`u go nie ma, a jeżeli chodzi o barwę dźwięku, to różnica jest na tyle mała (dynamika nieznacznie większa), że 400zł za tą puszeczkę się nie opłaca. Poza tym, do lapka mam podpiętego holdegrona mobile (portable), który dodaje więcej basu niż uDac (całościowo, nie rozdrabniając się na to jaką ma fakturę). Piszesz także, że 380 są łatwo napędzane, ale lapek Twoim zdaniem się nie nadaje... no to o co chodzi? To, że grają głośno, nie znaczy, że są dobrze napędzone, ale skoro w moim przypadku uDac nie daje dużo więcej w stosunku do mojego lapka, to śmiem twierdzić, że nie jest on (lapek) taki zły. A odnośnie Twojej obrony basu w tych słuchawkach, to chodziło mi o fakt ustawiania w EQ basu na max, co musi takowym basem skutkować, więc to dla mnie żaden argument.

 

@kopaczmopa, no właśnie zależy do czego odnieść 380. To tak jak z Audeo,moim zdaniem bardzo fajne, ale mają za mało basu, a dla niektórych jest wystarczająco. Porównaj cal`e do tych senków co wymieniłeś i nie powiesz mi, że ilościowo senki mają go mniej.

Cieszę się natomiast, że doszło do tej dyskusji, bo czytając recki danych słuchawek można by się na nie napalić, jakie to są świetne (np. dt880), a dopiero potem wychodzi na jaw, że w odniesieniu do innych słuchawek mają np. basu jak na lekarstwo. Dzięki temu wiem, że na owe dt880 nie mam nawet co zerkać, a już dawno o nich myślałem.

 

[EDIT] wybacz kopaczmopa... tak to jest jak się czyta wzrokowo, a nie umysłowo ;) btw. śmieszne trochę kopacz mopa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flash nie przekrecaj mojego nicka bo zabije sluchawkami! :P

Co do DACow zgadzam sie, wiekszosc obwolanych za bardzo dobre nic nie wnosza, lepsza sa DAC w tanich CD, juz wieksza korzysc przynosi Holdek Mobile

Phonaki maja malo basu, tak jak wiekszosc , naprawde duzo sluchawek audiofilskich. Przeciez K701 czy DT880Pro przy HD380 maja basu bardzo malo, nawet HD650 uchodza za przebasowione a maja mniej...Co do CAL! jesli ktos lubi taki bas to musi raczej szukac wsrod Ultrasonow, Tobie Flash by sie pewno Pro900 spodobaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kopaczmopa :) (zaczyna mi się podobać Twój nick), jo, ultrasonki zapewne zacne, ale jak narazie nie ten pułap finansowy. Cal`e nie mają idealnego basu, bo brak im tego najniższego oraz zgodzę się z faktem, że zachodzi na średnice, aczkolwiek wolę ich bas, niż ten z 380. Może się już zbyt mocno przyzwyczaiłem, bo bliska prezentacja sceny (granie do głowy) bardziej mi odpowiada (nx3 grają podobnie do cal). Co do basu, to na kawałkach rock`owych brakuje mi "mięsa" np. Avenged Sevenfold strasznie mi tego brakuje. Brakuje mi także "wyciągnięcia" basu w utworze Who Knew - Eminem, gdy najpierw mamy 4-5 razy krótkie uderzenia, by następne było wyciągnięte, na cal`ach prawie zatyka uszy, a tutaj ... tutaj tego nie ma. Jak narazie najniższy bas ma u mnie miejsce bytu w zestawie wolnostojącym, gdzie poza faktem, iż jest on słyszalny, to jest on także odczuwalny. Natomiast w przypadku słuchawek poza niskim, musi dla mnie istnieć także ten wyższy bas - ten dudniący ;)

 

Jeszcze raz, 380 nie są złymi słuchawkami (szeroka scena, niski bas, wygoda) lecz niestety to nie dla mnie. Spróbuję je zwrócić do sklepu, a jak się nie uda to pójdą do komisu na sprzedaż bądź wymianę na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flash608

 

Jeśli odpowiada Ci bas z CAL! to basem z 750DJ będziesz w 100% zadowolony. Wiem, że to nie ten pułap cenowy ( 750DJ 2x droższe ) jednak bas jest świetny. Wróciłem wczoraj z turnusu rodzinnego i o dziwo, jeden z moich krewniaków posiada CAL! Żal byłoby nie skorzystać z odsłuchu. Tak więc w porównaniu do CALi, 750DJ:

 

- mają o niebo lepszą górę, bez sybilizacji etc.

- bas schodzi niżej, lepszy impakt, jest go troszkę mniej, nie zachodzi w żadnym wypadku na inne pasma,

- średnica jest na tym samym poziomie muzykalności i jest ciut bardziej oddalona,

- przestrzeń jest na podobnym poziomie, obydwie pary grają blisko,

- ogólnie jest to duży krok do przodu względem cali, zachowując podobną charakterystykę grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flash608 po wygrzaniu 380 basu może wydawać się jeszcze mniej tzn. jest jeszcze lepiej kontrolowany a wokale wydają mi się bliższe nieco od niewygrzanych, po wyjęciu z pudełka HD380 i podłączeniu do uDACa nie dało się tego słuchać tak muliło basem ale teraz jak pograły ze wzmacniaczem i ponownej próbie z dziurką uDACa jest bardzo fajnie,nawet powiedziałbym że czasem zbyt chudo...co do uDACa to fajny sprzęt,przede wszystkim pokazuje głębie sceny z lokalizacją instrumentów w porównaniu do zintegrowanych kart czy chociażby z X-modem usb gdzie wszystkie instrumenty grają w jednej linii ..czytałem gdzieś że ktoś nawet zamienił emu0404 na uDACa bo tamten za sterylnie grał,ale chyba chodziło o wyjście line out w tym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flash608 po wygrzaniu 380 basu może wydawać się jeszcze mniej tzn. jest jeszcze lepiej kontrolowany a wokale wydają mi się bliższe nieco od niewygrzanych, po wyjęciu z pudełka HD380 i podłączeniu do uDACa nie dało się tego słuchać tak muliło basem ale teraz jak pograły ze wzmacniaczem i ponownej próbie z dziurką uDACa jest bardzo fajnie,nawet powiedziałbym że czasem zbyt chudo...co do uDACa to fajny sprzęt,przede wszystkim pokazuje głębie sceny z lokalizacją instrumentów w porównaniu do zintegrowanych kart czy chociażby z X-modem usb gdzie wszystkie instrumenty grają w jednej linii ..czytałem gdzieś że ktoś nawet zamienił emu0404 na uDACa bo tamten za sterylnie grał,ale chyba chodziło o wyjście line out w tym przypadku...

Słuchając ich w sklepie prostu z pudełka były jak dla mnie całkiem ok (basu było wystarczająco), jednak po tych kilkunastu godzinach grania jest go za mało to raz, a dwa, że jest obcięty. Xmoda słuchałem przez tydzień, bo na tyle go miałem pożyczonego i szału nie było, a te efekty (X-Fi Crystalizer oraz X-Fi CMSS-3D) to już w ogóle tak kaszaniły dźwięk, że nie warto.

P.S. tysiaka nie mam zamiaru na słuchawki wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultrasonki zapewne zacne, ale jak narazie nie ten pułap finansowy. Cal`e nie mają idealnego basu, bo brak im tego najniższego oraz zgodzę się z faktem, że zachodzi na średnice, aczkolwiek wolę ich bas, niż ten z 380. Może się już zbyt mocno przyzwyczaiłem, bo bliska prezentacja sceny (granie do głowy) bardziej mi odpowiada (nx3 grają podobnie do cal). Co do basu, to na kawałkach rock`owych brakuje mi "mięsa" np. Avenged Sevenfold strasznie mi tego brakuje. Brakuje mi także "wyciągnięcia" basu w utworze Who Knew - Eminem, gdy najpierw mamy 4-5 razy krótkie uderzenia, by następne było wyciągnięte, na cal`ach prawie zatyka uszy, a tutaj ... tutaj tego nie ma. Jak narazie najniższy bas ma u mnie miejsce bytu w zestawie wolnostojącym, gdzie poza faktem, iż jest on słyszalny, to jest on także odczuwalny. Natomiast w przypadku słuchawek poza niskim, musi dla mnie istnieć także ten wyższy bas - ten dudniący ;)

 

Jeszcze raz, 380 nie są złymi słuchawkami (szeroka scena, niski bas, wygoda) lecz niestety to nie dla mnie. Spróbuję je zwrócić do sklepu, a jak się nie uda to pójdą do komisu na sprzedaż bądź wymianę na coś innego.

 

Wydaje mi sie w Twoje gusta wpisuja sie bardzo dobrze Shure SRH840.Z pewnoscia dzwiek sporo bardziej "dojrzaly" niz CAL!

SRH840 maja sporo basu w tym tez niezle dudni na swojej gorze, graja do glowy - blisko, przy tym maja cieplo, fajna srednica, szczegolowe.

Denony maja cofnieta srednice - nie kazdy to lubi.

W komisie dzieja sie dziwne rzeczy i ceny widzialem za SRH840 nawet lekko powyzej 400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komisie dzieja sie dziwne rzeczy i ceny widzialem za SRH840 nawet lekko powyzej 400zl

 

co w tym dziwnego jak kuleje u nich ergonomia leżenia na głowie ? Sprawa druga to sztuczne zaniżanie cen w komisie bo i tak narazie jest mało chętnych na zakupy bo np Cena 700zł za Um3x jest dla nich za drogo. Niewazne ze nowki kosztuja Ponad 1k lekką ręką szukając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komisie dzieja sie dziwne rzeczy i ceny widzialem za SRH840 nawet lekko powyzej 400zl

 

co w tym dziwnego jak kuleje u nich ergonomia leżenia na głowie ? Sprawa druga to sztuczne zaniżanie cen w komisie bo i tak narazie jest mało chętnych na zakupy bo np Cena 700zł za Um3x jest dla nich za drogo. Niewazne ze nowki kosztuja Ponad 1k lekką ręką szukając

 

Sprzęt jest warty tyle ile ludzie chcą za niego dać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny Slogan to jest ale niewiele jest warty oprócz posiadanej wartości merytorycznej.

 

czy BMW 3 kosztuje 140 tysiecy bo ktoś chce za niego tyle dać? Napewno osoba z głową na karku by wolała dać mniej lecz raczej nie skłania to firmy do zniżania cen wedle powyższego stwierdzenia.

 

Powyższe stwierdzenie pasuje do sprzedaży rzeczy na zasadzie aukcji ale nie zwykłego sprzedawania ze stałą ceną.

 

Co do słuchawek mam nadzieje ze na Poznanskim meecie bedzie okazja posluchania ich osobiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jest warty tyle ile ludzie chcą za niego dać ;)

 

 

 

A takze tez jakie opinie sa o nim (sprzet) obecnie.

 

Byly rozne hity sluchawkowe i mialy swoje wzloty (cenowe) i upadki - idealnym przypadkiem sa CAL!.Kosztowaly od 150zl do ponad 400zl!

SRH840 dla osob o duzych glowach moga byc poprostu zbyt male.Ja mam sredni+ rozmiar glowy i sa prawie na styk.Palak rozjezdza sie na 10/10 (max na 10) z obu stron.(w HD580 rozlazi sie tylko do polowy - do nich mozna miec wielka glowe).

Taka niby problematyczna sprawa jest ze podczas ruchu lataja na glowie.Jak sie siedzi nie rusza mocniej to jest ok.Idzie przywyknac.Troche muszle sa zbyt plytkie ale nie jest jakos zle.

Dla mnie gorsze jest to ze graja w glowe-dosc blisko.Lubie normalna przestrzen lub nieco wieksza.

Poza tym maja fajnie poukladane cale pasmo od niskich do gory a i w srodku sa przyjemne.Niech mowi mi kto co chce ale sporo, spora liczba sluchawek ma jakies dzwiekowe braki.To graja gora, to nie maja dolu...

Jak sie oceni calosc z plusami i minusami to SRH840 dla osob z mala glowa sa swietne :) .

 

edit: moze ktos poda mi choc jedne sluchawki ktore sa super wygodne i super wpisauja sie w kazde gusta dzwiekowe?

 

edit: Panowie :) piszacy recenzje apeluję do Was piszcie prawde a nie koloryzujcie o sluchawkach ktore posiadacie bo je kupiliscie.

Jesli chcecie wykreowac swojego hita na forum to prosze nie opisujcie ich wedlug swojego gustu tylko tak aby kazdy kumal o co chodzi.Recenzja ma byc neutralna a kazdy

kto kupi powinien to samo potwierdzic (z tolerancja swojego gustu) i tak samo je odbierac.

Tylko recenzje sponsorowane koloryzuja i zawieraja zalety tylko dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny Slogan to jest ale niewiele jest warty oprócz posiadanej wartości merytorycznej.

 

czy BMW 3 kosztuje 140 tysiecy bo ktoś chce za niego tyle dać? Napewno osoba z głową na karku by wolała dać mniej lecz raczej nie skłania to firmy do zniżania cen wedle powyższego stwierdzenia.

 

Powyższe stwierdzenie pasuje do sprzedaży rzeczy na zasadzie aukcji ale nie zwykłego sprzedawania ze stałą ceną.

 

Co do słuchawek mam nadzieje ze na Poznanskim meecie bedzie okazja posluchania ich osobiscie

 

Skoro BMW kosztuje 140 tys i się sprzedaje to znaczy że są ludzie uważający że jest tyle warte.

 

Weźmy pod uwagę malarza który sprzedaje obrazy. Możemy jasno określić że wartość obrazu to np 20zł bo tylko za tyle udało mu się komuś wcisnąć swoje ostatnie dzieło. W pewnym momencie koleś umiera i nagle jego obraz na aukcji uzyskuje cenę 10 milionów dolarów nie dla tego że nagle zamienił się w złoto a dlatego że ktoś uznał że sam obraz jest tyle warty.

Ceny niektórych rzeczy są specjalnie windowane tylko po to żeby uczynić coś bardziej ekskluzywnym co sprawia że chęć posiadania danej rzeczy się zwiększa tylko dlatego że nie każdy może ją posiadać.

Sorry za offtop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: moze ktos poda mi choc jedne sluchawki ktore sa super wygodne i super wpisauja sie w kazde gusta dzwiekowe?

 

retoryczne pytanie. Pozatym dobrym przykładem wygodnych słuchawek, naprawdę wygodnych są AKG k242 HD ale tu dochodzi kwestia gustu dźwiękowego ;/

 

Skoro BMW kosztuje 140 tys i się sprzedaje to znaczy że są ludzie uważający że jest tyle warte.

 

Radical to już można nazwać szeroko pojętą filozofią i dyskutować w nieskończoność i zadawać pytanie czym kierują się poszczególne jednostki ludzkie. Niby wydaje się to takie proste ale jakoś nie widzę sytuacji gdzie 100% populacji chętnej na zakup tego pojazdu stawia się jak mur i mówi "za więcej niz 40tys nie kupimy". Sam widzisz że to nierealistyczne tak wiec pozostanę przy swoim

 

Panowie piszacy recenzje apeluję do Was piszcie prawde a nie koloryzujcie o sluchawkach ktore posiadacie bo je kupiliscie.

Jesli chcecie wykreowac swojego hita na forum to prosze nie opisujcie ich wedlug swojego gustu tylko tak aby kazdy kumal o co chodzi.Recenzja ma byc neutralna a kazdy

kto kupi powinien to samo potwierdzic (z tolerancja swojego gustu) i tak samo je odbierac.

 

Co do ostatniego zdania nie mogę się zgodzić. Wiele osób nie odbiera w stopniu neutralności pary słuchawek tak jak inna osoba o czym świadczy wiele dyskusji "te słuchawki są zimne" , "nie co ty gadasz są neutralnie ciepłe". Gust gustem a słuch słuchem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak - posucha w komisie ale rządzą prawa rynku.

 

ART-S oczywisce masz racje ze za duzo tych naglych rewelacji ale znowu nie mozesz oczekiwac relacji neutralnych, kazdy kto pisze pisze ze swojego punktu widzenia, moze co najwyzej cos skrobnac na temat innych sluchawek z ktorymi porownujemy.

Wg mnie recenzja Fallowa jest trafna a ze komus za malo basu...coz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszacy recenzje apeluję do Was piszcie prawde a nie koloryzujcie o sluchawkach ktore posiadacie bo je kupiliscie.

Jesli chcecie wykreowac swojego hita na forum to prosze nie opisujcie ich wedlug swojego gustu tylko tak aby kazdy kumal o co chodzi.Recenzja ma byc neutralna a kazdy

kto kupi powinien to samo potwierdzic (z tolerancja swojego gustu) i tak samo je odbierac.

 

Co do ostatniego zdania nie mogę się zgodzić. Wiele osób nie odbiera w stopniu neutralności pary słuchawek tak jak inna osoba o czym świadczy wiele dyskusji "te słuchawki są zimne" , "nie co ty gadasz są neutralnie ciepłe". Gust gustem a słuch słuchem

 

Napisalem slowo wieloznaczne : neutralna.

Mialem na mysli bardziej neutralna czyli zeby recenzja byla pozbawiona (jak panstwo neutralne nie posiadajace broni i nie opowiadajace sie za nikim w konflikcie) wlasnych widzimisie i wlasnych wizji.

Bo przeciez osoba czytajaca ma po przeczytaniu recenzji dowiedziec sie jakie sa sluchawki jak graja i takie tam.

Wiec czym jest recenzja ktora czytamy, czytamy az w koncu decydujemy sie zakupic np sluchawki.Potem sie okazuje ze nie dosc ze np sluchawki wcale nie sa wygodne (w recenzji pisze ze sa bardzo wygodne choc to subiektywne) to i wcale tak zachwalane ich granie nie jest takie cudowne.Za przeproszeniem to jest kupa a nie recenzja.

Recenzja ma byc prawda o tych sluchawkach a nie nasza wizja potem tylko polowicznie potwierdzana przez osoby kupujace a polowicznie negowana.No cudow nie ma zeby jedna rzecz widziec na rozne sposoby-jak cos jest czarne to istotnie jest czarne.Tu pisanie o gustach jest poprostu szukaniem usprawiedliwienia wlasnych ambicji.Ktos ze ma abmicje pisania recenzji nie znaczy ze sensownie pisze.To ze potrafi sie zlozyc kilkanascie zdan poprawnej pisowni nie robi z goscia recenzenta.

Powtorze ze recenzja sponsorowana koloryzuje i robi z malo wartego produktu cos co pragniemy kupic - a po zakupie rozczarowanie.

Recenzja ma okreslic jakie sa te sluchawki , precyzyjnie nazwac ich charakter tak aby mozna swiadomie wybrac.

 

 

Fallow bardzo trafnie i tak jak powinno byc neutralnie opisuje HD380Pro.Jednoczesnie prezentuje nam swoj ulubiony sposob odbierania dzwiekow ale takze po to aby miec niezwykle precyzyjne porownanie oraz rozeznanie przy okazji w innych sluchawkach.Czytalem ostanio dokladnie jego dwie recenzje i stwierdzam ze lepszych, bardziej prawdziwych, wiarygodnych opisow na tym forum nie znalazlem.Rozumiem tu wszystko i tak jak pisze jest faktycznie.Przy tym czytaniu poznaje to czego nie znalem sam.Nie potrzebuje szukac na innych forach czy on ma racje - tu mam wszystko.To jest recenzja.

 

@Fallow wybacz :) ze musialem tak to napisac.Ale tak poprostu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak - posucha w komisie ale rządzą prawa rynku.

 

ART-S oczywisce masz racje ze za duzo tych naglych rewelacji ale znowu nie mozesz oczekiwac relacji neutralnych, kazdy kto pisze pisze ze swojego punktu widzenia, moze co najwyzej cos skrobnac na temat innych sluchawek z ktorymi porownujemy.

Wg mnie recenzja Fallowa jest trafna a ze komus za malo basu...coz.

Co do recenzji fallow`a to jest jak najbardziej trafna. Fallow wszystko bardzo dobrze opisał, odniósł do innych modeli słuchawek, opisał własne odczucia itd. i chwała mu za to.

(*) Energia basu lokuje sie w jego srodkowej i dolnej czesci a nie jak w wielu audiofilskich sluchawkach i czesci studyjnych (np. Pro 900)

w jego gornej czesci.

Jednak dla mnie, osoby nie mającej do czynienia z żadnym z porównywanych modeli słuchawek przez fallow`a, ciężko było wyczuć ile i jaki ten bas faktycznie jest. Dla niego ten bas jest na tyle dobry jakościowo i ilościowo, że jest b. zadowolony. Lubię niski bas, aczkolwiek brakowało mi tego średniego i wysokiego.

 

Niestety w Euro Rtv Agd nie chcieli przyjąć zwrotu, co jest imo troszkę śmieszne, gdyż osoby zamawiające dany produkt przez neta, mogą go do 10 dni zwrócić, oczywiście bez uszkodzeń urządzenia, czy to opakowania. 380 można spokojnie posłuchać przez parę dni, nie pozostawiając na nich śladów użytkowania innymi słowy zwrócić... ale tylko w przypadku zamówienia przez internet. Wystarczyłoby żebym w sklepie wszedł za pośrednictwem telefonu na ich stronkę, kliknął Zamawiam z opcją odbioru w sklepie i mógłbym je wówczas zwrócić (w razie gdyby mi się nie spodobały), gdyż zamówienie zostało złożone przez internet. Następnym razem na pewno tak zrobię. Jedyną opcję jaką mi zaproponowano to wymiana na towar w zbliżonej cenie. Na szczęście mogą to być dwa produkty z dowolnego asortymentu sklepu (golarki itd.), zbliżona musi być jednak kwota. Na spokojnie przesłuchałem wszystko co było warte przesłuchania i wybór padł na ... PX 100-II. Mmmm...ięsko i to dużo mięska. Po wyjęciu z kartonu grały bardzo przyjemnie (jak na mój gust), więc wiele się nie zastanawiałem. HD555 w ogóle mi nie przypadły do gustu, 380 grają znacznie lepiej i do tego są znacznie wygodniejsze (555 cisną całą głowę, a 380 tylko po bokach), HD 238 całkiem ok, niestety wyraźnie sennheiser`owa góra. RS 130 (bezprzewodowe) wydały mi się nawet ciekawsze od 555, jednak bas gubił się przy większej głośności, bądź podbiciu basu. Do pozostałej kwoty (z dopłatą) wziąłem dysk Maxell Tank h500 (usb + esata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flash napisz możę troszkę o tej górze z hd 238 i px-100II, ja mam 218 i wg. mnie po 300 godzinach grania jakię mają góry jest dużo więcej niż px100 , ma ona podobny ocieplony charakter lecz blachy i talerze nawet potrafią wybrzmiewać a na 100 tego brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności