Skocz do zawartości

Liga Mistrzów


galik019

Rekomendowane odpowiedzi

lol, arsenal chcąc nie chcąc gra 10 w polu karnymm... almunia, potencjalny materiał na kiks wyrósł na bohatera.

kontuzje arsenalu mogą jeszcze bardziej przechylić szalę na stronę barcelony - bez solidnego środkowego obrońcy(nierozegrany song, albo zmiana na powolnego campbella), w dodatku brak arshavina(czyli 1/3 potencjału ofensywnego).. cóz, moze być kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

cóż, arsenal obudził się nieco za późno, ostatnie pół godziny wyglądały tak, jak powinien wyglądać cały mecz.

 

z brakiem fabregasa w rewanżu będzie ciężko, ale liczę na niezłe i bardziej wyrównane widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obroną barcy nie będzie tak źle, jestem ciekaw tylko kogo wypuści: Milito jest pewniakiem i w zasdadzie nie odstaje od pique/puyola. Gorzej z drugim obroncą, bo marquez od czasu kontuzji zupełnie stracił głowę i miałbym obawy o to, czy nie puści gdzieś bramki. Chirginskiy też dość niepewny - miał być rewelacją, a jak dotąd się specjalnie nie sprawdzał. Zawsze też jest opcja wystawienia yaya toure, ale mimo jego świetnego występu w finale, nie po jest tyle obrońców, żeby yaya cofać. Stawiam na milito+marquez i będę nieco nerwowy o nich.

Arsenal ma sporą stratę, bo bez Fabregasa będzie im ciężko - a jak jeszcze wróci iniesta, to środek pola może w arsenalu nie istnieć ;]

 

btw. trafiłem z tą obroną - przy obu bramkach ibry song był kompletnie zagubiony - gdyby tam był dalej gallas, pewnie takich bramek byśmy nie widzieli.

 

aha, guardiola kompletnie spaprał zmiany. najpierw wpuścił henry'ego, który za cholere nie chciał grać - i to za ibrahimovica, który cały czas trzymał linię obrony arsenalu. Potem jeszcze zdjął messiego, który co prawda szału nie grał, ale doskonale utrzymywał piłkę, chociażby będąc dostępnym po przechwytach. Pedro się starał, grał całkiem nieźle.. no ale jak dla mnie był pierwszym z linii ataku do zejścia.

no i wpuszczenie busquetsa od początku - miał parę fajnych wejść, ale no kurczę on po prostu uwielbia gubić piłki na kontrę dla przeciwnika.. yaya jest o niebo lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibra utykal wiec musial zejsc... messi to juz zmiana po karnym, zeby wypelnic luke w obronie po kartce dla puyola, tu mozna by bylo zmienic pedra, ale tak postanowil pep;) szkoda ze tak sie skonczylo, wygladalo pieknie:D mam nadzieje ze bedzie dobry mecz w rewanzu i w polfinale zobaczymy duzyne z Katalonii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ciekawie się zapowiada.

Barca - Arsenal. Oba zespoły grają w osłabieniu, lecz to kanonierzy mają większe straty. A do tego gra na boisku katalończyków nie daje im wielkich nadziei. Jednak lekko skóry nie sprzedadzą - Jak dla mnie 3:1 dla barcy po dosyć wyrównanym meczu.

CSKA - Inter. Przepowiadałem świetną obronę CSAKA w poprzednim meczu, i tak było. Jednak teraz ta obrona premiuje Inter, który zagra cattenacio. Nie muszą wygrywać tylko spokojnie grać nie popełniając błędów. A że Jose również lubi grę defensywną. To można spodziewać się albo minimalnej wygranej interu 0:1, albo niskobramkowgo remisu 0;0 1;1

Diabełki - Bayern - mecz najcięższy - manchester zagra swoje, a bayern będzie chciał utrzymać wynik. Będzie ciężko. 3:2, 3:1 dla diabełków.

Bordeaux - Lyon - najłatwiej do wytypowania 1:2. Kontrola gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności