Skocz do zawartości

Liga Mistrzów


galik019

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym meczu z Vfb faktycznie grali jak drugoligowiec, ale byli wtedy w znacznym dołku. Teraz messi jest w wybornej formie, także henry w końcu przypomniał sobie jak się powinno grać. Większość drużyny doszła już do siebie... szkoda tylko xavi'ego, bo najpewniej zastąpi go kompletnie nieogarnięty busquets, więc faktycznie gra może dużo zależeć od messiego, bo coś czuję że środek pola polegnie. Dobrym punktem będzie pedro w ataku, bo on ma nieocenioną umiejętność zdobywania cennych bramek i dobrych występów w ważnych meczach.

Tak czy siak, wydaje mi się, że powinna barca przejść(niech tylko spróbują przegrać! ;p), nie obraziłbym się w sumie na podobną historię jak z lyonem.

 

btw. ktoś jeszcze cieszy się z epickiej porażki realu(zwłaszcza faila pipity)? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła I połowa, piękna brama messiego, przy drugiej ładne podanko, kolejne toure i pedro wykańcza. jako fan barcy podobało mi się bardzo ^^

 

btw. ktoś jeszcze cieszy się z epickiej porażki realu(zwłaszcza faila pipity)? :P

ja, ja! :lol:

 

btw co tak jedziecie po tej barsie, akurat mają solidną podpore, nie tylko messi, szczególnie, że potrafią ładnie rozegrać. wg mnie bardziej można się przyczepić do ronaldo w mu, wtedy rzeczywiście 90% akcji kręciło się wokół niego, ale strzelał też mase bramek. jak widać lepiej było tam zostać, a nie pchać się w "galacticos".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako fan barcy podobało mi się bardzo ^^

pjona! ;d

 

btw co tak jedziecie po tej barsie, akurat mają solidną podpore, nie tylko messi,

Ja czasami mam wrażenie, ze ludzie którzy twierdzą że barca opiera się tylko na messim, oglądają mecze barcy tylko z powtórek na youtube...

Najbardziej mnie chyba ucieszyła bramka Bojana, po prostu ownage ^^

 

Jeśli chodzi o finał, to trudno posądzać jakikolwiek zespół o wejście tam trzy razy z rzędu, więc manu bym skreślił. Arsenal gra trochę jak wiatr zawieje, poza tym jakoś niepewni są dla mnie... ale nie przekreślam, mają sporo talentu i przy odrobinie szczęścia mogą zabłysnąć. Angielskie strony mogą stracić nieco sił walcząc o Premier League, bo póki co obie drużyny mają szansę na zwycięstwo, ale może im to napsuć sporo krwii.

Inter w tym roku wyjątkowo mocny i jeśli się nie potkną, tak jak ostatnio w lidze, to widziałbym ich w finale. Lyon i Bordeaux są nieźli, ale nie jest to dla mnie materiał na finał - raczej odpadną w następnej kolejce, ew. półfinale. Barcelona nie jest w tym roku tak mocna i równa jak poprzednio, ale i tak wyglądają na faworytów. O CSKA już nie wspomnę, bo i tak cud że się tak daleko doczłapali :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności