Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon J3


bylyuser

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy soft 2.26

Wgrany

Pierwsza rzecz ktora dalo sie zauwazyc - cala biblioteka muzyczna na playerze poszla sie.... wyczyscilo tez przy okazji wiekszosc albumow z karty :( to swego rodzaju nowosc.

 

Aktualizacja softu bez problemów.Różnica to dłuższy czas trwania i trzy zamiast dwóch etapy aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft 2.26

Wgrany

Pierwsza rzecz ktora dalo sie zauwazyc - cala biblioteka muzyczna na playerze poszla sie.... wyczyscilo tez przy okazji wiekszosc albumow z karty :( to swego rodzaju nowosc.

 

Aktualizacja softu bez problemów.Różnica to dłuższy czas trwania i trzy zamiast dwóch etapy aktualizacji.

WooW - robi sie to jeszcze bardziej interesujace - wpinam J3 pod kompa - wszystko co na nim bylo ciagle tam siedzi - grajek przez chwile pokazywal mi jedynie 4 albumy z karty - teraz nie pokazuje juz zupelnie nic :(

 

Edit - pelen format pamieci wewnetrznej rozwiazal problem :)

Edit 2 - Cowon znowu nie lubi sie z makiem - kazdorazowe "odmontowywanie" grajka jest jak loteria zadziala/albo nie.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do pod maka podpinasz tylko pendrivy. Wszystko inne co działa jako standalone będzie się kiepasić po kontakcie z makiem. ;P Powód, mak zawsze po odmontowaniu nośnika, zostawia syfiaste pliki które sprawiają że urządzenia wariują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do pod maka podpinasz tylko pendrivy. Wszystko inne co działa jako standalone będzie się kiepasić po kontakcie z makiem. ;P Powód, mak zawsze po odmontowaniu nośnika, zostawia syfiaste pliki które sprawiają że urządzenia wariują.

D@rkSid3 - J3 jakies kilka miesiecy dzialal z OSX'em bez wiekszych problemow- ( firmware o ile sie nie myle od 2.21 do 2.25) - 2.26 jest loteria :( Czy Cowonowe pajace nie potrafia napisac stabilnego softu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathu - zaden soniacz mi sie nigdy nie wysypal, nawet jak na ironie grajek microsoftu nie ma zadnych problemow. Tak poza tym masz softy typu hidden cleaner etc - i w 2.26 nie pomaga. Dzialalo wszystko ok do 2.25 - 2.26 niestety juz nie.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale powtarzam - to system w swoich własnych zasobach znajduje coś, co trzyma uchwyt na dysku Cowona, a nie sam odtwarzacz. U mnie ten problem jest zupełnie losowy, raz się pojawia przy wgrywaniu jednego albumu, raz po wgraniu 10 nic się nie dzieje. Nie zwracam na to uwagi, bo mam wyłączone cache'owanie dla dysków USB, więc dane są bezpieczne mimo brutalnego wyciągania kabelka.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez MathU - Ty nie musisz mi niczego powtarzac tymbardziej tlumaczyc - zrozum tez jedno - ja najnormalniej w swiecie MAM DOSC LOTERII. W tej chwili mam wylaczone cachowanie - dodatkowo uzywam hidden cleanera (po zceglowaniu S9 - dla swietego spokoju zabezpieczen nigdy za wiele) - i po updajcie do 2.26 kazdorazowe odpiecie grajka oznacza dla mnie wyobor jezyka, regjonu etc... albo format w skrajnym wypadku - masz jeszcze jakies madrosci w rekawie ?? Instalacje WIndows ?

Nie pisnal bym nawet slowa gdyby wszystko bylo ok - tak jak pisalem od 2.21 do 2.25 wszystkok bylo OK - w tej chwili najnormalniej w swiecie NIE JEST - irytujace jest to jeszcze bardziej w chwili kiedy czytam http://www.cowonglobal.com/product_wide/COWONJ3/product_page_4.php zakladke System requirements.

 

Edit - 7'ka zainstalowana ;)

Edit2 - przy okazji odkrywam mozliwosci zunesoftware pod windows :) synchronizacja muzy przez wifi :) sweet :)

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz mieliśmy ludzi z niedziałającymi Cowonami. Okazywało się że używali maców. Format i grajek działa. Było tak głównie z C2, D2 i I7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w tej chwili nie bardzo wiem co sie dzieje - zrobilem update do 10.6.6 - przy okazji update firmware cowona. No i sie zaczelo. Czytalem cos o niedopracowaniu jednego z kext'ow, odpowiedzialnych za USB w 10.6.6 - ale w tej chwili nie mam ani czasu, ani ochoty grzebac i cokolwiek tam podmieniac, szczegolnie ze Cowon, to jedyne urzadzenie sprawiajace problemy. Innymi slowy experymentowac czy oby zadziala, mi sie po prostu nie chce, nie mam tez na to czasu. I tu wlasnie lezy caly problem. Instalacja windows zakladam ze rozwiaze problem ;) Przy okazji badam tez owy zune soft pod windows - i na razie wyglada to bardzo interesujaco :) (pod makiem niestety nie tak rozowo ;)

D@rkSid3 - jak narazie nie cale szczescie nie musialem robic nic wiecej poza formatowaniem - to zadna filozofia. S9 jednakoz nie bylo co formatowac :( a bawic sie w http://iaudiophile.net/forums/showthread.php?t=37160 na sprzecie ktory dopiero co wyszedl z boxa nie zamierzalem i poszedl zwrot. Poza tym placac kilkaset polskich zlociszy - oczekuje sprawnego dzialania - nie loterii . Co jeszcze lepsze ten zakup wymagal kolejnych (nie malych) inwestycji azeby finalnie (moze) wszystko bylo ok. Mam w tej chwili 3 grajki sony i zune HD (o taczce nie bede wspominal ;) ) i nic poza Cowonem nie sprawia/lo mi NAJMNIEJSZEGO NAWET PROBLEMU w tym temacie. Do tego przerzucanie kilkanastu Giga muzy na bazie dziennej jakos mnie nie bawi. Reasumujac - 2.26 jest jak na razie najgorszym updatem do J3 z jakim mialem do czynienia :)

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podbijam wypowiedź kolegi powyżej. Kart "no name" nie kupujemy ! ;)

 

Uprzejmie proszę o nie PODBIJANIE wypowiedzi! Podbić można np.kraj,oko,dokument,cenę,piłkę itp.Wystarczy potwierdzenie,poparcie.

 

Oj widzę, że ktoś się na slangu nie zna. Dlaczego od razu tak patetycznie skoro można wypowiadać się trywialnie ?

 

W sumie też zawsze kupuję karty Class 10 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy mam problem z połaczeniem Cowonem J3 z moim lapkiem. Mianowicie wczoraj przywiozł mi go znajomy ze stanów, fabrycznie nowy cacy glacy. Jednak juz na wstepie pojawia sie problem z połaczeniem go. W ogole go nie czyta.

Wchodzac przez panel sterowania do urzadzenia i drukarki, pokazuje w nieokreslonych Cowon J3 2.23 i wchodzac dalej do sprzet, woła o jakiś sterownik. Macie pojecie macie pojecie co to za sterownik, bo żadnego mi nie zainstalowal.? Mam lapka Lenovo Y560, na Win7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z połaczeniem Cowonem J3 z moim lapkiem. Mianowicie wczoraj przywiozł mi go znajomy ze stanów, fabrycznie nowy cacy glacy. Jednak juz na wstepie pojawia sie problem z połaczeniem go. W ogole go nie czyta.

Wchodzac przez panel sterowania do urzadzenia i drukarki, pokazuje w nieokreslonych Cowon J3 2.23 i wchodzac dalej do sprzet, woła o jakiś sterownik. Macie pojecie macie pojecie co to za sterownik, bo żadnego mi nie zainstalowal.? Mam lapka Lenovo Y560, na Win7.

 

http://www.cowonglobal.com/zeroboard/view.php?id=B15&page=1&sn1=&divpage=1&bmenu=B&category=31&sn=off&ss=on&sc=on&keyword=recognize&select_arrange=headnum&bmenu=B&desc=asc&no=708&bmenu=B

Edytowane przez zawish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam problem mianowicie kiedy konczy sie dany album nie przechodzi mi automatycznie do nastepnego albumu tylko powtarza znow ten sam - sprawdzalam ustawienia wszystko jest dobrze ustawione i jestem w kropce bo pamietam ze przechodzil do nastepnego albumu....

Edytowane przez VeraVonVereti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok problem rozwiazany moj cowon ma buga ze jak wchodze w folder J3 to w nim znajduje sie 15 kolejnych folderow o nazwie J3 i teraz musze szukac ktory jest prawidlowy i jak widac ten nie byl i stad ten problem z wybieraniem nastepnego albumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności