Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon J3


bylyuser

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrywajac nowe piosenki odkrylam ze J3 ma ograniczenie tylko nie wiem czy chodzi o bitrate czy o czestotliwosc bo wgralam flaca co ma ponad 1447 bitrate i czestotliwosc 96 i utwory brzmia jak w zwolnionym tepie :) wgralam te same kawalki tylko 48 czestotliwosc i smigaja :)

Edytowane przez VeraVonVereti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim przyszły IE8, z ciekawości zapisałem sobie datę ładowania odtwarzacza w kalendarzu. Mijały dni, a on wciąż działał na jednym ładowaniu. W końcu padł po... osiemnastu dniach ! Co prawda nie słuchałem muzyki specjalnie długo, ale ten wynik jest oszałamiający. Teraz, podczas wygrzewania IE8 na flac'ach gra ok. 48h. Dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie niedawno kopiłem odtwarzacz cowon j3 i do niego słuchawki sennheiser 380 pro i bateria trzyma mi tylko ok. 10h i moje pytanie brzmi czy możliwe jest żeby te słuchawki tak bardzo rozładowywały baterie (muzyka która słucham to oczywiście falc:) z góry dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go kilka dni temu lądowałem go może ze 3x , jak sprawdziłem to na małych słuchawkach tzn tych dostarczonych w zestawie graja około 40h tez nie jest te 60,ale nic wychodzi na to ze słuchawki bardzo go obciążają mam lecz nie spodziewałem się ze można tak szybko rozładować baterie przecież wg producenta można przez 10h czy jakoś tak oglądać video.. A muzyki słucham bardzo duzo tzn więcej niz te 10h dziennie:p ale jak mówisz ze bateria się ułoży to jeszcze poczekam. Jak by ktoś mial taki sam zestaw jak ja i moglby to jakoś przetestować żywotność baterii byłbym zobowiązany

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy egzemplarz od pierwszego ładowania trzymał bardzo długo (po 8h to spadała jedna kreska). Jeśli siępoprawi, to tylko o kilka procent.

 

Bardzo dziwne, że jest aż taka różnica między słuchawkami. U mnie nawet na 56 omach i głośności 30 nie ma wyraźnej różnicy w czasie pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,od wczoraj jestem posiadaczem tego playera. Po całkowitym naładowaniu playera wrzuciłem na niego kilkanaście płyt we flac'u. Wgrany soft 2.23. Zdziwiłem się,gdy przy jednej z płyt player po prostu się zawiesił. Jedynie reset pomagał. Działo się tak każdorazowo po odtworzeniu (tylko) tej płyty. Jej bitrate waha się około 1700 & 48 000 Hz. Reszta płyt około 1100 & 44100 Hz. Czy jest ustalona jakaś nieprzekraczalna wartość ? Według Mnie to jest jedyny powód dla którego ta płyta mogła zawiesić playera. VeraVonVereti pisała o "zwolnieniu" muzyki ja u siebie czegoś takiego nie zaobserwowałem. Mój player użytkowany będzie ze słuchawkami :Px100, p30 , SRH 440. Całą moją muzykę mam otagowaną w taki sposób jak w załączniku. Mam problem z tym jak J3 segreguje muzyke po wejściu: wykonawca> plyta>piosenki. Segreguje je alfabetycznie po tytule. Otagowane płyty mam bardzo systematycznie, każda tak samo. Mój poprzedni player sony nwz-a829 tak otagowane płyty ustawiał w odpowiedniej kolejności nie segregując po nazwie. Nie potrafię tego odpowiednio powiedzieć,jeżeli trzeba będzie fotki oczywiście powstawiam. Nie chciałbym całej mojej muzyki przerabiać z nazwy pliku do znacznika, bo trochę było by z tym zabawy -.- Mam nadzieję,że ten player dostarczy Mi wiele przyjemności ze słuchania.

 

 

 

 

korn.untitled.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do flaca. Górna granica bitrate'u to chyba 1200. Mam pare płyt z tąką transmisją dance i J3 ani X7 nie łyka.

 

Kolejkowanie, tu nic nie zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie segreguje alfabetycznie, a nazwa pliku nie ma żadnego znaczenia - używam w Media Monkey kolumny Track# do wpisywania explicite numeru utworu (a raczej robi to za mnie FreeDB) i nigdy nie miałem żadnego problemu z sortowaniem.

 

Jeżeli wpisujesz tam (jak na screenshocie) np. 1/13, to wyrzuć /13.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź.

 

Faktycznie po usunięciu /13 wszystko jest ok. Jeżeli to by nie pomogło to bym przenosił nazwę pliku do tytułu i też było by całkiem prawidłowo. Bateria ładowana dopiero 2 razy,więc wciąż nie mogę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na tym polega ten improvement, nie masz biblioteki - nie słuchasz muzyki - bateria trzyma dłużej ;)

Sprytnie to "skosno-ocy" wymyslili ;) Ktos ma podobne doswiadczenia do moich tak na marginesie ?

 

Lazzy moze za mocno sie przytulales ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności