Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon E2 by Siekiera


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku dniach użytkowania dokucza mi lekko jedna wada tego odtwarzacza - nie wiadomo, kiedy akumulatorek się rozładuje. Jakiś wskaźnik by się jednak przydał :D

 

Co do ustawień i słuchawek:

 

- z Shure SE102 używam BBE headphone 3 (konieczne jest podbicie basu, bo Shure mają go mało)

- z HD380Pro używam BBE+ (bo na normal jest za sucho)

 

I jest super.

Edytowane przez miklo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

jak wygląda na aktualnym sofcie powiadomienia o wyczerpaniu aku? na jaki czas ustawione jest powiadomienie? jak długo można jeszcze potem pograć?

:D Robi "pik pik pik" i koniec... także na pytania 2 i 3 odpowiedź brzmi "prawie zero", "praktycznie wcale".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ... dzięki

szkoda że tego nie zmienili przez rok

widzę że e2 już nie jest Twoim ulubionym

Oni chyba nawet softu nowszego niż 1.12 nie wypuścili. Raczej już rozwoju E2 nie będzie. A czy ulubiony, gra fajnie tyle że za krótko i... nie tak fajnie jak P3 albo Nano 6g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniasz dźwięk 6g vs P3? Pamiętam, że P3 nie zrobił na mnie jakiegoś super wrażenia ale nie miałem okazji porównać ich bezpośrednio. E2 to taki trochę zamulacz. Świetnie grało to z Audeo... lubiłem ten zestaw ale było minęło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniasz dźwięk 6g vs P3?

6g jest fajniejszy, ma taki fajny "punch" na basie. Tego P3 brakowało. Holografię Nano też ma bardziej rozwiniętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podbijam, bo w "co kupić" małe zainteresowanie jest moim tematem.

szukam nausznych słuchawek do E2, żeby nie wymagały wzmaka i brzmiały dość funowo (basik mile widziany).

takie jakieś do 250 zł... polecali mi K518DJ, ale ja bardzo napaliłem się na Plattany albo SL HD661.

No i nie wiem, co wybrać ;P

Edytowane przez eBayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Zdecydowałem się na zakup cowona E2, przeczytałem sporo tematów ale dalej mam wątpliwości co do słuchawek. Na słuchawki mogę przeznaczyć góra 200 zł. Słuchawki mają być dokanałowe. Chciałbym żeby zestaw grał muzykalnie i kolorowo, raczej ciepło ale i szczegółowo. Słucham głównie jazzu i soulu, także zależy mi na bardzo dobrej średnicy, mocnym basie ale także na dobrze wybrzmiewających tonach wysokich. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz to tłumienie, dużo korzystam z komunikacji miejskiej więc słuchawki powinny bardzo dobrze izolować. Możecie doradzić coś co spełnia moje wymagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słuchałem takiego połaczenia (E2 + NE-6 ) i było jak na mój gust zdecydowanie za miękko i kluchowato. Przykładowo z sennheiser cx680 sports było znacznie ciekawiej. Sam E2 z natury jest "raczej ciepły" dlatego ja raczej spróbowałbym z czymś w rodzaju SM E10, Brainwavz M2 i Shure se102.

Edytowane przez AiVaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Shure Se102 i - jak dla mnie - nie jest idealnie. Za dużo górnego środka (aż nienaturalny). Teraz mam d-jays i te dla odmiany też mnie nie powaliły na łopatki, choć nie ma tych pizgających po uszach treblo - wysoko środkowych piskaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności