Skocz do zawartości

Cowon E2 by Siekiera


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Co do problemów z plikami... pamiętajcie o tagach, bo E2 może nie tolerować wszystkich.

Co do E2, słuchawek i zniekształceń... kijowe słuchawki ;)

 

Ktoś ma pytania? Walcie śmiało, wróciłem z wakacji, postaram się pomóc.

 

 

Powiem Ci że z plikami to różnie jest. e2 i s9 nie tolerowały mojego kompa ani laptopa. Po prostu nie widział flac'ów. Mimo że robiłem co się dało. O dziwo J3 widzi wszystko. W każdym razie było tak, że ten sam model testowy działał na innych kompach okey. Jednak widzę że sam z tym problemem nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów z plikami... pamiętajcie o tagach, bo E2 może nie tolerować wszystkich.

Co do E2, słuchawek i zniekształceń... kijowe słuchawki ;)

 

Ktoś ma pytania? Walcie śmiało, wróciłem z wakacji, postaram się pomóc.

 

Na nowych NE6 dalej są zniekształcenia(wyraźne) i co dalej twierdzisz że kijowe słuchawki ? mp3store to moim skromnym zdaniem banda złodziei i wyłudzaczy , nie uznali mi zwrotu bo pudełko rozcięte i nie nadaje sie do dalszej sprzedaży śmiech na sali sprawa w tym tygodniu trafiła do sądu.Pozatym jak można mieć do Ciebie pytania skoro wypowiadasz sie na temat rzeczy o których nie masz poijęcia?

Edytowane przez Arecki80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów z plikami... pamiętajcie o tagach, bo E2 może nie tolerować wszystkich.

Co do E2, słuchawek i zniekształceń... kijowe słuchawki ;)

 

Ktoś ma pytania? Walcie śmiało, wróciłem z wakacji, postaram się pomóc.

 

Na nowych NE6 dalej są zniekształcenia(wyraźne) i co dalej twierdzisz że kijowe słuchawki ? mp3store to moim skromnym zdaniem banda złodziei i wyłudzaczy , nie uznali mi zwrotu bo pudełko rozcięte i nie nadaje sie do dalszej sprzedaży śmiech na sali sprawa w tym tygodniu trafiła do sądu.Pozatym jak można mieć do Ciebie pytania skoro wypowiadasz sie na temat rzeczy o których nie masz poijęcia?

poprzez komentarze na Allegro skontaktowałem sie z ludźmi którzy ostatnio również zakupili E2 4GB w mp3store u dwóch okazało sie że mają tak samo(przy 2/3 wzmocnienia są zniekształcenia) przy dwóch innych takich zniekształceń nie ma. Pomijam fakt że kiedy odesłałem grajka do zwrotu lub wymiany bez mojej zgody poszedł na serwis czyli do reklamacji. Przy pierwszym telefonie powiedziano mi że mogą mi wymienić ale nie gwarantują że przy następnym grajku nie będzie zniekształceńblink.gif czyżby nie wiedzieli czym handlują? ewidentnie część grajków jest uwalona a wciskają ludziom ciemnote że to wynika ze specyfikacji urządzeniarolleyes.gif i że wszystko jest ok

Edytowane przez Arecki80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Czy można podłączyć E2 do komputera po całkowitym rozładowaniu akumulatorka ? Czy wtedy działa jak zwykły pendrive ? 

 

Tak bo... to jest właśnie (podstawowy) sposób ładowania grajka. Jednak jak wspomniał Kasza nie jest zalecane rozładowywanie aku do końca. W instrukcji jest wręcz sugestia aby ładować jak najczęściej. A zresztą: iAUDIO E2 jest wyposażony w akumulator litowo-polimerowy. W celu przedłużenia żywotności

baterii, zaleca się częste ładowanie urządzenia, w przeciwieństwie do strategii

pełnego rozładowywania i ładowania urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam problem z E2 polegający na tym, że raz na jakiś czas słychać jakby taki szum przez około pół sekundy. To taki szum przy którym zupełnie nie słychać muzyki. Co do zniekształceń trudno mis się wypowiedzieć zanim nie podłącze go do solidnych słuchawek. Zobaczymy co powiedzą na to w sklepie mp3store.

Edytowane przez AiVaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam problem z E2 polegający na tym, że raz na jakiś czas słychać jakby taki szum przez około pół sekundy. To taki szum przy którym zupełnie nie słychać muzyki. Co do zniekształceń trudno mis się wypowiedzieć zanim nie podłącze go do solidnych słuchawek. Zobaczymy co powiedzą na to w sklepie mp3store.

 

u mnie bez znaczenia czy to słuchawki nauszne czy doki , nowe czy używane zawsze na tym samym stopniu wzmocnienia są zniekształcenia , więc to nie jest kwestia słuchawek tylko grajka. W sklepie powiedzą ci że to normalne laugh.gif i nie wymienią Ci bo im sprzedaż spadnie. Dla nich kasa sie liczy a to że klient nie zadowolony to najmniejszy problem bo sprzęt już sprzedany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka klipsa to w merlin.pl jest za 10zł, a silikon 20zł. Polecam obejrzeć opcje przesyłki, bo można za darmo odebrać m. in. w Empikach ;) Generalnie ciekawa inicjatywa.

 

To jeszcze się dopytam ... robił ktoś jakieś badanie, które przeważnie kolory miał objawy trzeszczenia ( białe/czarne ) ?

Edytowane przez Galahad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czarny się rysuje w widoczny sposób i ponadto widać pięknie ślady paluchów. Właśnie czarny okazał się pechowy i występowały zniekształcenia dźwięku. Dwa białe, inny czarny i testowy w salonie "pink" odtwarzały dźwięk poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do różnych kolorów mątują zupełnie inne części, opanujcie się ludzie ;P

 

"mątują" to może nie, ale "mącą" na pewno ;)

 

A tak na poważnie, nowy iPhone różni się - nieco - sprzętowo w wersji czarnej i białej (która ma być dopiero dostępna) czujnikiem zbliżeniowym i chyba czymś związanym z kamerą (bo raz ma mieć powierzchnię czarną a raz białą)... poza tym nie da się wykluczyć że wersje biała i czarna schodzą z innych linii produkcyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności