Skocz do zawartości

Cowon E2 by Siekiera


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wpiąłem FiiO między grajka i słuchawki. No i niestety choć bas się poprawił to ciągle czegoś brakuje albo środkiem, albo górą- zmiana eq niestety nie pomaga, ciągle coś jest nie tak.

 

A co do basu to już przywykłem do tego na audeo i bbe headphone3, choć moim ideałem jest połaczenie e2 z ksc75 (bbe lub bbe headphone2).

 

Taki mały OT - jak dla mnie E5 bardzo pomaga przy audeo podłaczonych do Zena X-fi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gra E2 ale imo jeśli nie potrzebujesz więcej mocy to nie ma sensu dokładać elementu który raczej zepsuje a nie poprawi dźwięk. Chociaż na bassbooscie e5 troszkę mocniej kopie dołem. Spróbuj się trochę jeszcze pomeczyć... ;)

 

 

Ehhh.. męki po 400-złotowym zakupie :ph34r: No ale wiedziałem na co się piszę bo miałem wcześniej aramturki. Teraz po Ne-6 lekki szok. No ale z każdym dniem jest coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi zrobiliście wszyscy smaka na E2. Już od dłuższego czasu rozglądam się za playerkiem od Cowona ale te gadżeciarskodresiarskie kombajny z 2 calowymi ekranami do mnie nie przemawiają. E2 jest tutaj idealnym kandydatem do zakupu. Czy rzeczywiście ma on tyle mocy ile mówicie? 12mW to troszkę mało...

 

Jak z trwałością? Pytanie kieruje do użytkowników którzy bawią się odtwarzaczem już dłuższy czas... Przyzwyczajony do pancerności T10 nie umiałbym się pogodzić z tandetnymi plastikami ;)

 

Jak skapną mi jakieś $ (nie chce ktoś asusa 1000h kupić? ;) to zaopatrzę się w tego malucha - choćby dla sprawdzenia wiarygodności użytkowników forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma co na razi wydawać pieniędzy których nie ma wink.gif ale muszę się jużpoważnie rozejrzeć...

 

Połączenie E2 z PX100-II wygląda rewelacyjnie rolleyes.gif i jeśli faktycznie gra tak jak Siekiera opisałeś to dzisiaj odmówię parę zdrowasiek o szybką wypłatę wink.gif

 

Faktycznie nie brakuje mocy w tym maluchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E2 plus slikon (15zł to cena racjonalna) i masz wytrzymały odtwarzacz. Co do przycisków maiłem w ręce egzemplarz testowy i maił wyrobiony 1 przycisk, nie zaskakiwał czasami.

 

Zerknij tutaj , 3 modele "senków" z E2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę moje szczęście do sprzętu to pewnie też trafię na jakiś dodatkowy, nieplanowany ficzer laugh.gif

 

No nic. Dzięki wielkie Panowie za pomoc. Pora ciułać złocisze na nowego grajka. Znudziło mnie już ciepłe, dyskotekowe granie T10 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odtwarzacz został mi wymieniony.

 

ciekawe kiedy serwis znudzi się "drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi" :)

 

Wadą fabryczną? Taki z pudełka był wyciągnięty. Zresztą jak miałem problemy z D2 też uznana została gwarancja, a na upartego też można by było napisać, że uszkodzenie mechaniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem E2 z wadą... lekko wciśnięty przycisk on/off, ale nie wpływał na działanie odtwarzacza, po prostu był głębiej, ale odtwarzacz został mi wymieniony.

 

...

 

Ja miałem najpierw sztukę która grała zniekształconym dźwiękiem - od pewnego poziomu głośności po prostu słuchawki charczały. Potem dostałem z wciśniętym klawiszem on/off. Znowu wymiana i teraz jest git.

 

Myślę, że warto otworzyć opakowanie i sprawdzić na miejscu przynajmniej klawisze.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. To tani playerek ale minimum swoich funkcji musi spełniać ...przynajmniej w dniu zakupu.

 

Generalnie zachęcam do zakupu E2. Owszem, nie wybija się jakością wykonania ponad przeciętność ale jeśli chodzi o jakość dźwięku to jest perełką (w tej cenie). Dlatego uważam, że warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności