Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon E2 by Siekiera


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

mój E2 z kolei włącza się ale nie gra, komputer go ładuje jednak w ogóle nie widzi. Dioda zamiast migać to świeci się cały czas... reset nie pomaga. Macie jakieś pomysły? Hard reset polega na jednoczesnym przytrzymaniu reset i volume +? Prosze o jakieś rady, z góry thx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam problem z charczeniem jak pewnie nie jedna osoba. Probowalem juz wszystkiego zeby wyeliminowac to charczenie ale niestety nic nie pomaga. Sciagalem softa ze strony koreanskiej wrzucalem na odtwarzacz. Po odlaczeniu od komputera odtwarzacz aktualizuje sie ale nic to nie daje. Dalej charczy. Czy jest ktos z podobnym problemem? Probowalem wszystkich mozliwosci. Zamienialem pliki, wrzucalem pojedynczo sciagalem z roznych stron i efekt ten sam. Charczy na wiekszym poziomie glosnosci. Wgl po aktualizacji znika tylko plik e2_fw.sb a ten z dopiskiem eu zostaje w folderze glownym a po wrzuceniu samego pliku eu odtwarzacz sie nie aktualizuje. Bardzo prosze o pomoc

 

Wiec sie zastanawiam po co ten plik skoro odtwarzacz nawet go nie widzi i po co zmieniac nazwy jak niektorzy radza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Coś dziwnego stało się z moim Cowonem E2. Pomimo, że usunąłem wszystką muzykę z odtwarzacza to i tak pokazuje mi, że mam 133 mb wolnego miejsca.

Chciałem zrobić format ale nie wiem czy mam skopiować sobie te pliki systemowe czy wszystko wywalić jak leci ?

 

EDIT: I pytanie co do aktualizacji

Strona Cowona podaje, że wgrywa się pliki e2_fw.sb i e2_eu_fw.sb.

I czy ten drugi plik odpowiada za aktualizację wersji europejskiej która ma blokadę głośności ? Jeśli tak to czy trzeba go wgrywać ? :)

Edytowane przez se.BooL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

dzięki za odp, przepatrzyłem temat i nic.

 

Chodzi o to że sformatowałem tego skubańca i usunąłem pliki systemowe. E2 teraz działa jako pendrive, a nie jako odtwarzacz.

 

Byłem na stronie COWONA i na zdjęciu widać wyraźnie że są 3 foldery, w tym jeden z nazwą SYSTEM. Nie mam tego ;/

 

http://www.cowonglobal.com/zeroboard/zboard.php?id=C08&page=1&sn1=&divpage=1&bmenu=support&category=31&sn=off&ss=on&sc=on&select_arrange=headnum&bmenu=support&desc=asc&no=474&bmenu=support

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformatowałem poprzez windowsa COWONA i utraciłem pliki systemowe.

Aktualizacja firmware 1.13 nic nie dała.
Wrzucana muzyka nie odtwarza się.
Można powiedzieć że odtwarzacz działa jako pendrive, a nie odtwarzacz muzyki

 

Próbowałem COWON Firmware Update, nie wykrywa go jako odtwarzacza.

Jakieś pomysły?
Ma ktoś może pliki systemowe? Z tego co pamiętam był tam folder SYSTEM, itd. Po formacie nie ma nic a z tego co pamiętam był tam folder SYSTEM i inne

Z góry dzięki za info

 

 

 

 

 

 

 

 

*******************************************

 

 

[SOLVED]

 

Użyłem COWONa do wykonania BOOTowalnego Windowsa przy pomocy RUFUSa. Wykonałem instalację pomyślnie. Po instalacji sformatowałem go za pomocą WINDOWSowej opcji i to nie było dobre rozwiązanie. Należało przywrócić za pomocą RUFUSa (sformatować jako nie-BOOTowalny) jak na obrazku w załączniku po czym zainstalować soft COWONa ponownie. Działa!

 

 

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez easyam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności