Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mp3 do Akg k518. Cena do 200zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po dwóch latach słuchania muzyki z zestawu Sansa Clip + Akg k518 dj, padła mi mp3 przez zalanie. Z zestawu bylem bardzo zadowolony, slucham glownie hip-hopu. Teraz poszukuje mp3 do 200zł. Czekam na propozycje. Z góry dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmmmm w sumie nie wiem jak się zgrywają te słuchawki z ipodem bo nie posiadam 518 ale mam ipoda i jego mogę polecić czytałem że podoła tym słuchawką i zgrywa się z większością słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Clipem te AKG jak dla mnie grały średnio, a przynajmniej zdecydowanie wolałem Nano 1G.

Nano 1G 4GB kupisz do 150 zł, a Nano 2G 8GB poniżej 200 (sam sprzedaje jednego za 180 zł) i raczej kierowałbym się w tę stronę.

Duża pamięć, wygodna obsługa, w 2G mocna bateria, jest Rockbox no i fajnie grają z K518. Jeśli masz gdzieś możliwość to posłuchaj tych Nano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z mocą czy ipod pociągnie te 518-tki ? bo słyszałem ze ipody mają dość mało mocy nie wiem jak to jest wydaje mi się ze to legenda ale ma ktoś doświadczenia z tym związane i jak to jest z tymi akg dadzą rade ? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności