Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Aktualizacje - podsumowanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Duża prośba do Was - przesyłajcie do mnie na PW lub pr [at] vedia.pl informacje co według Was powinno być poprawione w odtwarzaczach.

Ma myśli mam: VEDIA A10, VEDIA B6, Muzzio SteelBox, Muzzio Grand, Muzzio MonsterHD.

 

Listy tego "Co dodać" dla A10 i B6 mam bardzo długą dlatego prosił bym skupić się błędach.

W przypadku Muzzio nie będę budzić nadziej, że nowe funkcję są realne. Możecie je sugerować, ale bez zobowiązań - na początek błędy.

 

Nie ważne, że listy nasze pewnie się pokrywają, ale pewnie wiecie o czymś więcej niż my.

Po małym zamieszaniu u nas, i przejęciu przeze mnie obowiązków Produkt Menagera, własnie przekazuje zadania PMa nowej osobie w naszym teamie.

Dlatego będę miał znowu więcej czasu na PR i deweloping a przed wszystkim na komunikacje i dyskusje z Wami =)

 

 

Prosił bym bez dyskusji tutaj - będę tutaj spisywał Wasze uwagi w oddzielnych postach, ale rozmowy będę kasować (nie zamykam tematu, bo jakiś błąd mi wywala).

 

 

Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam,

.ksy

 

======================================================================================

VEDIA A10

POPRAWKI do 1.4.8:

  • Złe zarządzie baterią urządzenia
  • Resume z karty nie zapamiętuje wybranego albumu, do tego po odpaleniu wyświetla dane innego pliku niż zapamiętany
  • Łatwe kasowanie zakładek dla plików audio
  • Funkcje "ochrona słuchu" oraz "włącz / wyłącz transmiter" w sub-menu w "odtwarzanych"
  • Ustawienia > Auto-powrót > Miały być takie same wartości czasowe jak w B6, czyli: 2 sec / 4 sec / 7 sec / 15 sec / 20 sec
  • Jak w "Odtwarzanych" dajesz krótko joy, odpala Ci "Muzykę" ale jak dasz w lewo, to wraca do menu głównego, zamiast do "Odtwarzanych"
  • EQ tak jak w 1.4.000
  • User EQ nie reaguje od razu na zmiany parametrów. Trzeba wyjść z EQ i dopiero słychać zmianę. Czy jest to możliwe?
  • Rwanie odtwarzanych utworów (SDRAM)

 

POMYSŁY NA PRZYSZŁOŚĆ:

  • Funkcja "backlight key" tak samo jak w B6.
  • Tryb pracy po podłączeniu kabla USB, takie same jak w B6.
  • Wybór miejsca do nagrywania z radia / dyktafon.
  • Dodanie funkcji obsługi playlist w formacie m3u.
  • Nazwy dla stacji radiowych w formacie tak jak zaproponowałem na *****
  • Wybór jakości nagrywania do MP3 od 32kbps przez 64 kbps do 128 kbps
  • Track info w sub-menu w "Odtwarzanych" tak jak w B6, przewijana lista z parametrami i danymi.
  • Statystki plików jak w B6

 

===========================================

VEDIA B6

POPRAWKI do 002.002.048 (alfa):

  • Dalej nie da się zagrać np. całej muzyki z danego roku / gatunku / wykonawcy
  • Czemu nazwy plików dalej pobierane są z nazwy plików a nie z ID Tagów.
  • Czy po kasowaniu pliku muzyka może się wznawiać?
  • Poprawić wygląd graficzny dla zapytania po podłączeniu USB
  • ...
  • ...
  • ...

 

POMYSŁY NA PRZYSZŁOŚĆ:

  • Są już w "48 alfa" ;)
  • ...

 

===========================================

Muzzio Grand

POPRAWKI do FW:

  • ...
  • ...

 

===========================================

Muzzio SteelBox

POPRAWKI do FW:

  • Poprawienie tłumaczenia menu
  • ...

 

===========================================

Muzzio MonsterHD

POPRAWKI do FW:

  • ...
  • ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności