Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Testerzy słuchawek poszukiwani.


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Witam.

Mam słuchawki SoundMagic oto ich lista:


     
  • PL 50 BLACK 2szt.
  • PL 30 BLACK 2szt.
  • PL 30 WHITE 1szt.
  • PL 11 GOLDEN 2szt.
  • PL 12 BLACK 2szt.
  • PL 12 WHITE 1szt.
  • MP 21 BLACK 2szt.
  • P 10 BLACK 2szt.
  • P 20 BLACK 2szt.
  • PL 18 BLACK 1szt.
  • PL 18 WHITE 1szt.
  • PL 18sBLACK 1szt.
  • PL 18sWHITE 1szt.
  • PL 13+ 1szt.
  • PL 20 1szt.

 

proszę o zgłoszenia , zgłoszenia chętnych na testy przyjmuje tylko po przez wysłanie do mnie wiadomości gdzie podacie konkretny model, który najpierw chcecie przetestować ... liczy się kolejność zgłoszeń, proszę o zgłaszanie się osób, które są pewne , że po zakończeniu testów zrobią dobrą i rzetelną recenzję ...

po zapełnieniu się listy ogłoszę kto z Was rozpocznie testowanie naszych słuchawek, przewidujemy organizację kilku tur testów tych modeli ...

dalsze instrukcje po utworzeniu się listy testujących...

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ok , słuchawki / modele zarezerwowane dla:

Radical PL50

dj_spinacz PL50

D@rkSid3 P10 i P20

MatmaN P20

Bruno63 PL30

Azahiel PL 30 i P10

 

 

a więc niedostepne na testy już są:

PL50

PL30 black

P20

P10

PL18s black - te wypozyczyła na testy dziewczyna od nas z logistyki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że słuchawki dostaniemy pocztą? Fajnie by było jak bym mógł sie przejść do warszawskiego sklepu i tam je odebrać. Można by w ten sposób ominąć ten czas oczekiwania na paczkę od poczty. Potem oczywiście bym je wysłał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do kogoś kto zna się na tych różnych modelach tych dziwnych słuchawek ;pp

 

czy pl50 to najlepsze z całej listy? ;d

 

również podpisuje się za odbiorem w sklepie mp3store.

głównie dlatego, żeby taniej wyszło Wam ;p

skoro już dajecie mi słuchawki, to moge sie po nie ruszyć ;]]

 

EDIT:

o, armaturki ;d

czyli dobry wybór ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pl50 to najlepsze z całej listy? ;d

EDIT:

o, armaturki ;d

czyli dobry wybór ;pp

Hehe moim zdaniem słaby wybór. To jest okrągły przetwornik armaturowy, rządzący się swoimi prawami. Myślę że możesz być rozczarowany.

 

dla tych , którzy mają w swoim mieście sklep stacjonarny będą wysyłane do sklepów bezpośrednio ... nawet innej opcji nie brałem pod uwagę :D

Hmm, ja zawsze dostawałem sprzęt od MIPu UPSem więc rozumiem tych co piszą o odbiorze osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm, ja zawsze dostawałem sprzęt od MIPu UPSem więc rozumiem tych co piszą o odbiorze osobistym.

 

bo teraz Mip przeszedł w tryb oszczedzania i trzeba samemu ruszyc tyłek..xD Vedia z resztą też, bo kiedyś dostawałem sprzęt kurierem a teraz Poczta Polska..

 

Ja tam zawsze jechałem na wolę do samej siedziby..:P ( mała taka, jak na sieć tylu skelpów..:P i najczęściej ciężko sie czegokolwiek dowiedziec..:P )

 

Jak mi Q5 padł, to tez pominęłem sklep i waliłem prosto do Mipu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych , którzy mają w swoim mieście sklep stacjonarny będą wysyłane do sklepów bezpośrednio ... nawet innej opcji nie brałem pod uwagę

 

To kiedy mogę iść do sklepu po zakupy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pl50 to najlepsze z całej listy? ;d

EDIT:

o, armaturki ;d

czyli dobry wybór ;pp

Hehe moim zdaniem słaby wybór. To jest okrągły przetwornik armaturowy, rządzący się swoimi prawami. Myślę że możesz być rozczarowany.

eeeee...

a co byś polecił? ;p

one wszystkie inne są z membranami?

 

anywai może być ciekawie.

w sumie armatury za 170zł to dość niespotykane zjawisko ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radical

czy pl50 to najlepsze z całej listy? ;d

EDIT:

o, armaturki ;d

czyli dobry wybór ;pp

Hehe moim zdaniem słaby wybór. To jest okrągły przetwornik armaturowy, rządzący się swoimi prawami. Myślę że możesz być rozczarowany.

eeeee...

a co byś polecił? ;p

one wszystkie inne są z membranami?

 

anywai może być ciekawie.

w sumie armatury za 170zł to dość niespotykane zjawisko ;p

 

zen aurvana tyle kosztują i tez armatura :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ludzie ludziska ... zadziwiacie mnie :D uważam, że zupełnie normalnym jest to, że ktoś kto ma sklep stacjonarny w swoim mieście powinien ruszyć swoje 4 litery , nie popadajmy tu w paranoje. Dla tych , którzy nie mają sklepu chyba normalnym jest to , że otrzymają paczke kurierem (UPS) przecież nie będę Wam kazał jechać 80km pociągiem czy autobusem, co innego dla ludzi ze miast ze sklepami , nie widzę problemu aby wziąć pupcie w troki i przyjechać do sklepu czy w przypadku Warszawy do siedziby, weźmiecie od razu ze sobą swoje odtwarzacze i w drodze powrotnej już będziecie mogli słuchać na swoich testerach. I faktycznie oszczędzamy bo oszczędzać trzeba. Co do siedziby ... siedziba jak siedziba , mi nie zależy na tym by siedzieć w biurowcu , ważne by było zaplecze socjalne , łazienka (wiecie mały komforcik być musi , wiadomo ustęp zamiast dziury w podłodze, bieżąca woda itd. :P)4 kąty , ciepło i przytulnie , a TU tak jest B)

 

No i aktualizacja z dnia 2 marca 2010 godz. 11:22

Ok , słuchawki / modele zarezerwowane dla:

Radical PL50

dj_spinacz PL50

D@rkSid3 P10 i P20

MatmaN P20

Bruno63 PL30

Azahiel PL 30 i P10

Barbartek PL30 White i MP21

Conra PL11 Golden

DjKamyk PL21 black

 

a więc niedostępne na testy już są:

PL50

PL30 black i white

P20

P10

 

z Siedmiogrodzkiej 11 w Warszawie na Woli mówił dla Państwa SUPERATA

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem jeszcze raz cały temat ale nie znalazłem nic o warunkach testowania (jedynie to że trzeba napisać rzetelną recenzję). Prosze więc o uściślenie - ile czasu na recenzję, co zrobić ze słuchawkami po zakończeniu testu itd... Jeżeli to głupie pytanie, to please be gentle ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności