Skocz do zawartości

stojak na sluchawki


farim

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, retter napisał:

Jak nie wystarczy napis ES to może będzie jaśniej "stax"? Tylko spodek musi być z drewna lub marmuru jak to nagrobek.

pisane mobilnie
 

Mam jeszcze cały zeszyt szkiców stojaków - ten akurat był w miarę prosty. Resztę będę sukcesywnie robił i umieszczał tu :)

2 minuty temu, radzik55 napisał:

Jak dodasz ledy choinkowe , możesz sprzedawać jako stojak Gajming 7.1 Super Led :) 

Taa i silniczek żeby się kręciło :P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
W dniu 22.08.2019 o 21:09, espe0 napisał(a):

Nie znalazłem na necie takich stojaków to se zrobiłem.

IMG_20190822_204709.jpg

Wygląda jak wzorzec metra z Sevres 🙂 Skąd dorwałeś taki klosz i podstawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawę zrobiłem na tokarce, klosz - już nie pamiętam gdzie kupiłem.

12 minut temu, Karkolomny napisał(a):

Wygląda jak wzorzec metra z Sevres 🙂 Skąd dorwałeś taki klosz i podstawę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro znalazłem takie coś: https://allegro.pl/oferta/szklany-klosz-z-podstawka-i-clayre-eef-11848152379

Tanio nie jest, ale w przyszłości zawsze będzie można napisać w ogłoszeniu: "stan idealny, bardzo zadbane, trzymane pod kloszem" 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karkolomny napisał(a):

Na allegro znalazłem takie coś: https://allegro.pl/oferta/szklany-klosz-z-podstawka-i-clayre-eef-11848152379

Tanio nie jest, ale w przyszłości zawsze będzie można napisać w ogłoszeniu: "stan idealny, bardzo zadbane, trzymane pod kloszem" 😉

Ze względu an małą średnicę (nie podano wymiarów, ale tak to raczej wygląda) można tam trzymać co najwyżej iemy.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Ze względu an małą średnicę (nie podano wymiarów, ale tak to raczej wygląda) można tam trzymać co najwyżej iemy.

Podano... no trochę mało, na styk ...

Screenshot 2023-03-25 at 13-12-01 Szklany Klosz z Podstawką I Clayre & Eef.png

Chyba znalazłem coś odpowiedniego: https://allegro.pl/oferta/szklany-klosz-z-betonowa-podstawa-24-x-46-5-cm-10521753410 . Lada dzień ruszam z projektem, dzięki za inspirację @espe0🙂 W końcu trzeba zadbać o nietanie przecież słuchawki... Bo przyznam się, że trochę przyjanuszowałem 😄... Tak, to jest lampka LED z Lidla za 40 złotych, która robi za stojak ☺️

IMG20230324140542.jpg

IMG20230324140551.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności