Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

stojak na sluchawki


farim

Rekomendowane odpowiedzi

Klamra zaciskowa z Castoramy przypięta do parapetu ;-)

 

http://images.buduje...7496_0_i256.jpg

 

A pudełko? Szukałem "skrzynka na wino" na allegro i jeden producent ma skrzyneczki na herbatę i duperelki - chyba idealne na słuchafony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie cuś: http://drewmax.net/i...emart&Itemid=34

kupiłem w sklepie wszystko po 4zł i 4zł zapłaciłem, te kołki tylko powywalałem i jest gites :)

DSC03623.jpg

Niszczysz pady.

 

Ja na swoje AKG mam osobną półkę ( :P ), TDS i KSC wiszą na lampce z długim ramieniem przypiętej poziomo do boku szafki. Nie mam cyfrówki, ale nic widowiskowego do pokazania też nie ma :)

 

@loszmi - genialny patent :D Może nie jest to szczyt estetyki, ale na prawdę nie głupie rozwiązanie w przypadku braku miejsca na typowy stojak (jak u mnie w akademiku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle o zbiorówce teraz bo będe chciał robić stojaczek i interesuje mnie jakie będzie zainteresowanie takim czymś, stojaczek będzie miał profil na górze w postaci półkola, to wszystko na tyczce i pod spodem podstawa, nie mogę się do tego zabrać ale myśle ze lada dzień coś skręce, ale musze kupić pare rzeczy, cena stojaczka nie powinna być wieksza jak 30zł+szip, nie wiem czy byliby chętni na takie coś, zrobie jeden egzemplarz, pokaże i zrobimy zamówienie. Możliwe że wyjdzie nawet poniżej 30zł+ship.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez moge byc zainteresowany, jak zrobisz 1 przykladowy to wtedy mozna do konca podjac decyzje i raczej wiecej osob sie znajdzie

a tak btw. zna ktos jakis dobry sklep typu wszystko po 4/5zl w poznaniu, bo niestety nie mogę żadnego ciekawego znaleźć :/ i nadal nie mam nawet zednego stojaka do słuchawek (czy tez do bananow ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę wykonywał z drzewa, z rynny mi sie nie widzi ;) Troche pracy trzeba włożyć ale coś za coś :) Wszystko to lite drewno sosna i buk wysezonowane, więc pękać nie będzie.

 

Aha, prosze o wyrozumiałość ponieważ obiecałem tutorial z recablingiem i jeszcze kilka innych rzeczy wiec jestem dziebko zawalony też pracą i powiem że stojaczki pierwsze egzemplarze coś za miesiąc może wczesniej, myślę ze przed kwietniem się wyrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałeś z drzewa, z drewna prawidłowo, ale Panowie! Można uciachać, albo znaleźć w dobie wiatrów, ślyczną gałąź, uciachać tu i tam, zedrzeć korę, polakierować, lub natłuścić, i wmontować w podstawek jakiś i będzie stojak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wznawiam wątek ponieważ dostałem kilka elementów które to będą mi potrzebne do budowy stojaków, ogarnełem nawet troche czasu żeby zrobić coś, ale to dopiero po niedzieli, czyli resumując od poniedziałku zaczynam zabawe, na początek wersje nie malowane gołe, zeby zobaczyć czy się podoba, myślę ze zrobie wersje lakierowaną zwykłą, drzewo to sosna, oraz wersje brązową czyli lakierobejcowaną w kolorku drzewa wenge. Ew mahoń :) Zrobiłem też przymiarki do swoich JVC które są ogromne, wiec jak i małe tak i duże słuchawki będą spokojnie się mieścić :) Zastanawiam się nad użyciem kolców pod całośc ale to chyba przerost formy nad treścią ponieważ kazdy będzie to stawiał na stole jakims więć raczej w gre wchodzić będą podkładki filcowe.

 

Niestety nie będzie wygrawerowanych logo firm słuchawek, no coż, na własną rękę. Materiału mam na 15sztuk + :) Cena? sam nie wiem myślę że około 45zł z shipem.

 

P.S pierwsze 2sztuki myślę żeby puscić w obieg by każdy zobaczył i na początek oddam je RAIN_PL do obadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak one wyjdą to się okaże dopiero w tygodniu, myślę że nie będzie tragedii bo mam zamiar trochę popracować nad dizajnem końcowym :)

 

P.S proponuje otworzyć liste około 10ciu chętnych którzy chcą zobaczyć stojaczek u siebie w domu, zrobie jeden egzemplarz który pochodzi po Polsce troche, czyli od forumowicza do forumowicza, jedyny koszt to wysyłki, wiec mysle ze nie będzie zle. Całośc ważyć moze ponad 1kg! Mam nadzieje ze nikt nie powinie stojaczka z tych chętnych i po czasie kilku tygodni stojaczek wróci do mnie lub zawędruje do mojego kolegi z Wawy :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności