Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

VEDIA A10 - firmware1.4.8 (up-fix)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sprawdź na innym kompie. Możesz mieć zatrzymanych parę usług (services) umożliwiających wykrywanie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na innym kompie. Możesz mieć zatrzymanych parę usług (services) umożliwiających wykrywanie sprzętu.

 

 

 

W tej chwili nie mam dostępu do innego kompa.

Program chyba "wie" że odtwarzacz jest podłączony ponieważ gdy go odłączę to przyciski zaświecą się na ok 0.5 sek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką praktykę: 1. Wyłączałem A10, 1a. odpalałem program aktualizacyjny 2. naduszałem EQ, 3. podłączałem kabel USB drugą ręką, 4. czekałem aż USB zaczęło gulgotać swoim dzyń-dzyń o podłączeniu i rozłączeniu sprzętu, 5. obserwowałem program czy w okienku "Status" świeci się napis READY, gdy się świecił przez dłuższą chwilę puszczałem EQ i przystępowałem do aktualizacji. Czasem gdy czekanie i puszczenie skutkowało ponownym DISCONECTED to robiłem to wszystko jeszcze raz, tylko że puszczałem EQ w czasie, gdy na statusie było już SEARCHING a nie READY. Taka kaskaderka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką praktykę: 1. Wyłączałem A10, 1a. odpalałem program aktualizacyjny 2. naduszałem EQ, 3. podłączałem kabel USB drugą ręką, 4. czekałem aż USB zaczęło gulgotać swoim dzyń-dzyń o podłączeniu i rozłączeniu sprzętu, 5. obserwowałem program czy w okienku "Status" świeci się napis READY, gdy się świecił przez dłuższą chwilę puszczałem EQ i przystępowałem do aktualizacji. Czasem gdy czekanie i puszczenie skutkowało ponownym DISCONECTED to robiłem to wszystko jeszcze raz, tylko że puszczałem EQ w czasie, gdy na statusie było już SEARCHING a nie READY. Taka kaskaderka :D

 

U mnie READY się nie pokazuje więc nic mi twój sposób nie pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie jak Ty. U mnie problemem był HP1600. Po wyłączeniu drukary wskoczyło sposobem Konwaliowego kolegi. Może i Ty masz jakieś urządzenie które "blokuje" w jakiś sposób A10.

 

PS jeśli się wygłupiłem to wybacz ale chciałem pomóc a podobno od pomocy rozwija się mózg :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos dlaczego nie wykrywa mi odtwarzacza?? Próbowałem z EQ i nadal nic....

 

System: Win XP SP2

Moj A10 byl ustawiony na MSC i nie byl rozpoznawany.

Zmienilem na MTP i zostal rozpoznany.

Wejdz w Ustawienia->System->Tryb Polaczenia i zmien na MTP

Moim zdaniem .ksy powninien dodac w instrukcji na

http://www.vedia.pl/,,,,,62,download_details.php

i w sekcji

"Jak przeprowadzić aktualizacje"

po punkcie drugim wstawic instrukcje o przestawieniu na MTP.

Zwroc uwage ze nazwa programu "StUpdaterApp_MTP_4Min.exe" ma MTP w nazwie

 

Lista kilku problemow, niektore 1.4.8 a niektore od dluzej :)

 

Instrucje na stronie Vedii

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

1. dodac po punkcie drugim instrukcje o przelaczeniu A10 na tryb MTP (przynajmniej dla mnie

w trybie MSC A10 nie byl rozpoznawany przez StUpdaterApp_MTP_4Min.exe

 

 

 

Nowa instrukcja obslugi

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

1. Na stronie 5 mowi ze obsluguje karty microSDHC o pojemnosci do 8GB.

 

Na stronie http://www.vedia.pl/19,features,produkty.php jest napisane

"VEDIA A10 wyposażona będzie w czytnik kart microSD / microSDHC (do 16GB)."

 

Zmien strone piatej 8GB na 16GB.

Czy kazdej klasy SDHC - 2.4.6?

 

2. Potrzebny jest szczegolowy opis dla mp3 tag ktora dokladnie wersja jest uzywalna.

O ile wiem to jest to wersja 2.3. ale

- wersja 2.3 ma dwie mozliwosci -

(wedlug http://www.id3.org/id3v2.3.0#head-05145d86196104464db40d63035e402ee3c504e7)

- ISO-8859-1

- 16-bit unicode 2.0 (ISO/IEC 10646-1:1993, UCS-2)

Ktora wersja jest odpowiedia dla A10?

Dobrze byloby tez podac co najmniej jeden soft do obrobki tagow i jego dokladne ustawienia

odpowienie dla A10

 

 

Oprogramowanie 1.4.8

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

1. W ustawieniach trudno zrozumiec ktora z mozliwosci jest obecnie aktywna.

Na przyklad tryb MSC lub MTP.

Wiem ze moj A10 jest w tej chwili ustawiony na MTP, ale gdy wejde w ustawnienia trybu

to gdy podswietlony jest MSC, to trojkat po lewej stronie jest jasniejszy niz gdy

podswietlony jest MTP

W wielu miejscach ustawienien nie wiadomo ktora z mozliwosci jest w danym momencie aktywna.

2. Gdy jezyk jest zmieniony na angielski to Polish powinno byc z duzej litery

3. Radio wydaje sie miec slaba czulosc. Nawet przy ustawieniu na wysoka czulosc

tylko jedna stacje jest odbierana mozliwie.

4. Kilka razy (wczoraj i dzisiaj) A10 sie wylaczyl w trakcie odtwarzania gdy go wyjmowalem

z kieszeni. Jestem pewien ze nie nacisnalem na przycisk wylaczenia.

Gdy to sie stalo to po nacisnieciu prze 4 s na przycisk wlaczenia po kilkunastu sekundach

pojawil sie zegar. Poczekalem az zegar zgasnie i znow probowalem wlaczyc ale bez

powodzenia. Zostawilem A10 w spokoju i po kilu minutach moglem wlaczyc.

 

I to by bylo na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUG?

Po wciśnięciu joya w dół lub w górę na liście utworów, przechodzi do następnej pozycji z prędkością około 2 sekund (poza tym dziwnie to wygląda, ale ciężko mi to opisać :) Aby udało się wybrać utwór w połowie listy, która zawiera np. 100 piosenek, to trzeba długoooo czekać, lub naciskać kilkadziesiąt razy joy w danym kierunku.

 

 

 

 

 

Po wciśnięciu krótko joya, powinna się wyświetlać lista z utworami w katalogu, z którego obecnie odtwarzana była muzyka - tego mi brakuje.

Przydałoby się również szybsze przewijanie utworów.

 

Jeszcze potestuję i coś na pewno napiszę, ale jak na razie jestem trochę zawiedziony nową wersją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, serio musicie spamowac w dwoch tematach? wiekszosc z tych rzeczy jest wymieniona w temacie http://forum.mp3store.pl/topic/61220-a10-148/

polecam czytanie forum przed wklepaniem malo sensownego posta ktory zostal juz przewalkowany. bardzo sobie ulatwiacie wszystko, robiac tu najzwyklejszy pi****lnik

 

odpuszcze sobie rowniez komentarz do pewnej sugestii poprawki fw pewnego purysty jezykowego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal nie wykrywa mi odtwarzacza... Jakieś pomysły? Napaliłem się na ten 1.4.8 a tu taki shit...

Do serwisu Vedii pisałem już dwukrotnie ale niestety... oficjalnie leją na mnie ciepłym moczem...

 

 

EDIT:

 

Gdyby ktoś nie czaił o co chodzi z tym, że gdy odłączam playera to przyciski znikają (stają się nieklikalne) to macie wideo:

(Filmik zaczyna się od podłączenia playera).

http://www.youtube.com/watch?v=Hg-t2FKEZWU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności