Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shure SRH750DJ


Damix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Te od k181 nie mają zbyt głębokich padów, wyglądają net na mniejsze niż w srh750 także chyba lepiej już kupić kombinować żeby uszyć samemu. Albo dokupić oryginalne od Shure. Mi by pasowały w stylu hd380 :-P

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Tak się zastanawiam pomiędzy nimi a 840. Byłem już nastawiony na topowe ale te są o 30% tańsze i czasem można je zabrać ze sobą na wakacje/wyjazd.

Planuję słuchawki do Rocka, metalu, jazz klubowy które będą grać podłączone do SMSL M2 ew. SMSL Idol+. Lubię konkretny bas i czysty wokal.

To muszą być wygodne słuchawki bo oprócz muzyki będę w nich oglądał filmy i nie chcę robić przerw po godzinie z powodu nacisku na uszy (nie ciepła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie lepiej dołożyć do wyższego modelu: 840. Srh750dj lubią pękać i po jakimś czasie twardnieją pady, które I tak nie są zbyt głębokie. Jeśli mają być domowe to bardziej bym się skłaniał ku AKG K550a jak mobilne to np. Focal Listen, które sam mam obecnie. Ewentualnie może warto sprawdzić czy aktualna jest ta promocja bo cena jest nadzwyczaj dobra a słuchawki również są świetne PSB MRU http://www.tophifi.pl/psb-m4u-1.html

Edytowane przez Damix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Damix napisał:

W takim razie lepiej dołożyć do wyższego modelu: 840. Srh750dj lubią pękać i po jakimś czasie twardnieją pady, które I tak nie są zbyt głębokie. Jeśli mają być domowe to bardziej bym się skłaniał ku AKG K550a jak mobilne to np. Focal Listen, które sam mam obecnie. Ewentualnie może warto sprawdzić czy aktualna jest ta promocja bo cena jest nadzwyczaj dobra a słuchawki również są świetne PSB MRU http://www.tophifi.pl/psb-m4u-1.html

Dzięki zostanę chyba przy 840. PSB mam nawet 10 funtów taniej 89 vs 99 ale mało o nich informacji a AKG podobno są zbyt "studyjne". 840 mają być bardziej analogowe, basowe i cieplejsze o co mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności