Skocz do zawartości

Fanklub SoundMagic


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jako że forumowa szukajka nie chce mi nic ciekawego wskazać więc zapytam tutaj ;)

 

mógłby ktoś napisać coś o PL18? jak się mają jakościowo i brzmieniowo do pl21 i 30?

z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Edytowane przez mat_zll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a jak jest z trwaloscia tych sluchawek? do toucha 1gen chce kupic PL21 - czy to dobry wybor? teraz uzywam SHE 9500 i jestem z nich zadowolony, ale philipsy sa dosc delikatne i katowy jack zaczyna juz przerywac.

ja potrzebuje sluchawek ktore moge owinac wokol playera i schowac do kieszeni. czy SM sa na tyle trwale?

np. do shuffle uzywam scullcandy smokin buds - dzwiek sredni ale sa niezniszczalne... do jezdzenia na rowerze, nartach idealne, bo nie boje sie ze cos sie urwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zdanie jest takie: miałem SHE9500 i z kablami nie było żadnych problemów - były grube i wytrzymałe, skoro uważasz że są one delikatne to z PL-21 będziesz się musiał obchodzić baaardzo ostrożnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wykrakalem... jedna sluchawka wlasnie przestala grac, ale to nie przez wtyczke, nie wiem co jest grane... :/

Całkowicie przestała grać, czy gra bardzo cicho ?

 

juz rozwiazalem sprawe - woskowina... zapchala siateczke. wyjalem wyczyscilem i wsadzilem z powrotem.. przy okazji o malo nie nabawilem sie kontuzji :D bo siateczka wypadla, a ja instyntkownie, jak mnie cos swedzi, to wkladam patyczek do czyszczenia uszu, ale szybko sie zorientowalem ze nie halo cos.. narzeczona musiala mi wyjmowac te siateczke penseta...

jak te siateczke przymocowac zeby nie wypadala? gabeczki nie zgubilem, jest na miejscu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam PL30 i też jestem bardzo zadowolony, dbam o nie, a ode się odwdzięczają..

 

...tylko zagubił mi się jeden tzw. zausznik i na gwałt potrzebuje pojedynczej sztuki albo od razu zestawu zauszników. Soundmagic.pl milczy w sprawie mojego maila, dlatego pytam tutaj, czy słyszeliście żeby można było dostac je oddzielnie, tudzież jakie pasowałyby od innych słuchawek? No, albo jesli ktos ma na zbyciu, równie chętnie odkupię/przyjmę:P

 

 

///EDIT

 

 

 

 

Ja mam PL30 i też jestem bardzo zadowolony, dbam o nie, a ode się odwdzięczają..

 

...tylko zagubił mi się jeden tzw. zausznik i na gwałt potrzebuje pojedynczej sztuki albo od razu zestawu zauszników. Soundmagic.pl milczy w sprawie mojego maila, dlatego pytam tutaj, czy słyszeliście żeby można było dostac je oddzielnie, tudzież jakie pasowałyby od innych słuchawek? No, albo jesli ktos ma na zbyciu, równie chętnie odkupię/przyjmę:P

 

Chciałbym sprostować mały czarny pr, jakoby soundmagic nie odpisywało na maile;) Odpowiedź na post była natychmiastowa i uzyskałem satysfakcjonującą odpowiedź (można dokupić akcesoria).

 

A moim błędem było wysłanie omyłkowo zapytania do innej firmy (http://www.soundmagic.mip.bz/), która faktycznie mnie kwapi się z odzewem.

Edytowane przez rabny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja od siebie mogę polecić PL12 :) idealne do rocka i do wszystkiego w sumie (i tutaj reguła 'co jest do wszystkiego to jest do niczego' się nie sprawdza ;)) grają naprawdę dobrze i po prostu przyjemnie ich się słucha - nie to co słuchawki które miałem ostatnio 2 dni - philipsy jakieś SHE2550 zdaje się (takie białe) za niecałe 40 zł.. sprzedałem je po jednym dniu bo dźwięk był strasznie płytki, basu praktycznie w ogóle nie było, wokal też jakiś z d... , przyzwyczaiłem się już do jakości PL12 i te philipsy były po prostu straszne. Aha - pl12 słucham po 5 h dziennie w pracy i nie bolą mnie uszy od nich ani nic :) za to po takich EP-kach bolały. Niestety pada mi wyjście mini jack w nich po ok. 10 miesiącach.. muszę oddać na gwarancję tyle że nie mogę znaleźć paragonu :\\ i jak nie znajdę to pytanie - naprawdę lubię jak grają te PL12, ale może lepsze byłby np. PL21 ?? I czy ktoś słuchał taniutkich PL10 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paul360 Kupiłem sobie pl10 do odtwarzacza Cowon E2. To moje pierwsze "świadomie" kupione słuchawki, więc nie mam porównania, ale mogę napisać, że tipsy dołączone do zestawu to nieporozumienie. Wogóle basu nie przenoszą. Dokupiłem sobie pianki Comply i taki zestaw jest dla mnie satysfakcjonujący.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mi tam z uszu nie wypadały i myślę, że jak dla mnie były ok pod względem wygody aczkolwiek szału nie było a i po kilku dniach zgubiłem jedno te mini pokrętełko nawet nie wiem jak ale słuchawy dzwiękowo mi się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, P21 to straszna kupa. Moje rozleciały się chyba we wszystkich możliwych miejscach, 2 razy nawaliła wtyczka, później straciłem gwarancję bo już nie odesłałem tylko sam jacka wymieniłem. Obudowy obu słuchawek rozleciały się na pół, po prostu połówki zostały w uszach gdy je wyjmowałem. Poszło też na rozgałęzieniu kabla, najpierw coś tam nie łączyło, a następnie rozerwało się na 3 części. Dodam, że wtedy to były moje najdroższe słuchawki i o nie dbałem blink.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności