Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MP3Store Ultimate IEM Review


Jeycam

Rekomendowane odpowiedzi

więc jeśli a84x gra jaśniej od x"a to ja słucham chłodu? :D

połączenie a845 + audeo gra dla mnie wyśmienicie, wszystko jest tam gdzie powinno i jest wiernie odwzorowane, dźwięk a84x określałbym bardziej jako neutralny niż chłodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jeśli a84x gra jaśniej od x"a to ja słucham chłodu? :D

połączenie a845 + audeo gra dla mnie wyśmienicie, wszystko jest tam gdzie powinno i jest wiernie odwzorowane, dźwięk a84x określałbym bardziej jako neutralny niż chłodny

 

Wiesz jak jest z tym chlodem i jasnoscia :) ?

Wazne ze lubisz taki zestaw sluchac.Preferencje charakterystyki brzmienia uwazam maja sie nijak do zalecanych synergii.

Mnie kiedys ktos skrytykowal ze slucham EX700 z S639F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  Aallena Ex700 dopiero drugi dzień, ale wrażenia mam w sumie podobne. Podpinam je do wszystkiego co mam na sklepie i po wielu odsłuchach doszedłem do wniosku ze najlepiej sprawdzają się (mi się podoba :D ) z E2, iGP100(iriver) i clixem2. Tu nie musze nic ruszać z eq nic nie szeleści i brak sybilantów. Niestety wszystko inne co podpinałem wywoływało grymas niezadowolenia. Wiele zmieniało sie po zmianie eq. Góra i srednica wreszcie zaczynały współpracować a nie sie przekrzykiwać. Szkoda że nie mogłem porównac bezpośrednio 500 i 700 - jakies 2 tygodnie miedzy przekłamuja wrazenia. Wydaje mi sie że jednak Ex500 grały równiej. Wiem jedno słuchawki za 1000zł ex700 nie graja tak fajnie jak kosztują. Nie napaliłem sie na nie. Ciekawsze Ex500. 

 

Do zestawienia połączeń mogę dodać video ale ze wzmakiem martini. Dochodzi fajna przestrzeń i bas dostaje kopa - pozytywnego - szybkie uderzenie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Po godzinach odsłuchów, zmęczonych uszu i denerwowania właścicieli wysyłkami, oto jest!

http://iems.okaerinasai.pl/

Z kilku powodów recenzję zdecydowałem zamieścić się na własnym serwerze. :P

Witam!

Właśnie przestała działać jedna słuchawka w moich ER-6i i pilnie poszukuję jakichś IEM-ów na zastępstwo. Powyższy test pewnie bardzo by mi pomógł, niestety strona nie działa :( Czy jest szansa na jej uruchomienie?

Przy okazji - może ktoś doradzi jakieś IEM-y, w cenie do około 500zł, które mają grać z iRiverem H320. Muzyka około rockowa, ska, reggae, punk-rock, ale też trip-hop i inne, w większości FLAC (Rockbox+CF48GB rulez :) ). Przeszedłem od pierwszych kossów plugsów, przez EP-630, Crossroadsy i ostatnio wspomniane Etymotic ER-6i. Na początku zależało mi głównie na basach, później coraz bardziej zachwycałem się detalami. Na przykład przy każdych kolejnych słuchawkach na nowo odkrywałem ukryte wcześniej dźwięki u Manu Chao.

Może ktoś coś zasugeruje? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się to czego się wszyscy obawiali - recka na własnym serwerze, serwer padł.

@kris_jag: poczytaj o Phonakach Audeo. Po Etymoticach powinny Ci się spodobać. No i zajrzyj też do forumowego komisu - jest kilka ofert Audeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris_jag: poczytaj o Phonakach Audeo. Po Etymoticach powinny Ci się spodobać. No i zajrzyj też do forumowego komisu - jest kilka ofert Audeo.

Dzięki trybik. Poczytałem i wygląda, że rzeczywiście to może być coś dla mnie. Na sonusmobile.pl jest fajna promocja - kupiłem 012 z dodatkowymi filtrami.

 

@Andrewek: spróbuję naprawić - jak się uda, będzie rezerwa :) (teraz nie mam zapasowych i od tygodnia jestem na głodzie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności