Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tytus1988 napisał:

@domil w żadnym wypadku niee było to konieczne, bo ozdoby na choince na szczęście nie interesują szaraka ani rudej :) Przed rokiem o dwoma laty, lubił zrywać z niej niektóre ozdoby położone na najniższych gałązkach;)  Teraz po prostu jedynie obgryzał po postawieniu choinki sztuczne igliwie... natomiast po ubraniu jej wczoraj jest na szczęście spokój i oddaje się takim przyjemnościom;)

 20201201_123622.jpg

 

 

Chodzi o kaloryfer czy o tę roślinkę?

20201113_124035~2.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domilo kaloryfer i wygrzewanie się:)) Piękny jest Twój kocurek😍

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

@domilo kaloryfer i wygrzewanie się:))

To jak u mnie :)

A choinka piękna, trzymam kciuki żeby koty nie zmieniły przyzwyczajeń, przynajmniej do Wigilii. 

Gdybym taką ustawiła u siebie, to co dwa dni musiałabym ubierać od nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie katalogowania cyfrowego archiwum... Wpadł mi w oko raróg, jeden z mniejszych sokołów wędrownych. Raróg w locie nurkowym osiąga prędkość bez mała 400km/h.

Widziałem to raz w życiu, ale wtedy (ponad 20 lat temu) było to nie do sfotografowania z przyczyn technicznych. Ten tutaj namierzony na opolszczyźnie. Było wtedy jedno gniazdo w Polsce, właśnie tam. Co się dzieje z tym gatunkiem u nas teraz to nie wiem, bo jestem dawno poza obiegiem. Ten tutaj to młody osobnik, bo ma ciemne upierzenie głowy.

Img_7199kompr500.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś stara chała, gość odpala kaganek po Pierwszej spowiedzi.

Potem z kolegą zrobiliśmy książkę o tym kościele, który kilka wieków temu był klasztorem...

5D_9920_druk.jpg

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, deftones9 napisał:

Espe od urodzenia wprawiony w noszeniu maski :D

 

6 minut temu, waski napisał:

@espe0 tylko proszę nie pisz, że masz taki widok z sypialni... 

 

Dla niezorientowanych dodaje iż wszystkie te grube kominy przy elektrowniach czy elektrociepłowniach to chłodnie wody. I cały ten dym który z nich idzie to po prostu para wodna, nic innego :) Tak więc jak ktoś z waszych znajomych będzie mówił "patrz jak kopci" wskazując na chłodnię, to proszę mu wytłumaczyć że to para wodna a nie dym - bo społeczeństwo jest bardzo mocno niedoedukowane...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

❄Widzę zimowe widoczki, dodam kilka zdjęć wykonanych w czwartek, kiedy spadł śnieg❄

 

20201203_150539.jpg

Kaczki :))

 

20201203_151110.jpg

 

20201203_151445.jpg

 

20201203_151853.jpg

 

❄Z widokiem na wzgórze... na którym panowało saneczkowe oblężenie :)

 

20201203_153258.jpg

 

❄Powrót do mieszkania...❄

 

20201203_153411.jpg

 

❄Ale przed wejściem taki drobny akcent na ławce z cyklu, co myślimy o Forumowiczach :) ❄ Z mojej strony... 🤍 :)

 

☃️❄Życzę wszystkim miłej, mikołajkowej niedzieli oraz samych wspaniałych prezentów 🎁☃️🌞

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szwagieropod Poznaniem :) W tym roku (tj. od stycznia do ostatniego czwartku) nie było śniegu, więc jak spadł, musiałem wykonać kilka zimowych (do kalendarzowej jeszcze trochę, ale nie wiadomo, czy będzie jeszcze śnieg) ujęć ;) Było widać u ludzi radość, szczególnie dzieci, które były stęsknione za taką zimową aurą. Obok mnie tak zakończył się zjazd jednego z młodych saneczkarzy ;)

 

20201203_151822.jpg

 

Sam próbowałem też sił w lepieniu małego bałwana, ale wyszedłem po wielu latach przerwy już z wprawy i zawsze rozpadał się, zanim zdążyłem zrobić zdjęcie ;) Szkoda, że nie zaświeciło nawet na chwilę słońce, bo zdjęcia wyszłyby na pewno ładniejsze.

 

Edit: Jednak bardzo mile wspominam to popołudnie. Tylko szkoda, że śniegu już nie było na drugi dzień, a dzisiaj za oknem jest bardzo wiosennie. 

 

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności