Jump to content

Pochwal sie swoim zdjęciem

Recommended Posts

1. jakiś zamek, nie pamiętam nazwy, ale byłam tam ;d

2. Poprad lub coś pomiędzy nim a Starym Smokowcem z widokiem na Gerlach po lewej, ******ste miejsce

3. droga z Liptowskiego Mikulasza do Popradu

jak najbardziej. bardzo lubię Słowację i dobrze znam ten kraj. ale czy taki zbieg okoliczności? bardzo dużo ludzi tam wyjeżdża ;p

edit: drugie zdjęcie poszło na tapete, ładne, świeże kolory a z tym widokiem kojarzą mi się same dobre wspomnienia ;p

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nocny widok na Taterki. Zmarzłem konkretnie, bo odczuwalna w granicach -25 stopni, głównie przez porwisty wiatr. Mocne zamglenie niestety, ale i tak fajnie było popatrzeć ☺️    

Cześć,     10 lat polowałem na ten moment, szlajając się po różnych zakątkach świata i...w końcu się udało.     Szerszeń podczas transformacji Prandtla-Glauerta. Dla

Zachód z Grześka.     Foto nie oddaje tego co się zadziało. Wszedłem na górę w pełnym zachmurzeniu, widoczność 10 metrów. Wilgoć i wiatr na maksa, więc mimo stosunkowo wysokiej temperatury (około

Posted Images

@Tomek8888 - heh nie, nie mam takowego lęku ;) A co by w 100% rozwiać Twoje wątpliwości pochwalę się, że często robię zakupy w Real`u/Tesco :P Na wysokości też dosyć często pracuję, podczas serwisu telebimów. Po prostu wolałbym widzieć te góry z bliższej odległości, tak więc przyznaję Ci rację, że powyżej się po prostu niepotrzebnie czepiałem tramwaju ;)

• Legendarny

No, no -fajne. Aczkolwiek obiekt trudny- i pierwsze co widać jakby nieostrość, a potem dopiero człowiek widzi jak się głupio światło załamuje w niektórych miejscach. Na jakiej przysłonie robiłeś?

• Legendarny

Moim zdaniem za mało jak na taki obiekt... Tzn. jak ma się jedno kolorowe tło i nie ma nic więcej to spokojnie trzeba było wcisnąć 11-16. Wtedy może te odblaski by tak nie raziły :)

• 1 month later...
  • Legendarny

pierwsze- po prostu nie trafiłeś idealnie. Zobacz jak wyjdzie po lekkim wyostrzeniu i b&w. A drugie- fajne, ale fakt wyprostuj:D

Gdyby była opcja otwierania zdjęć w nowej karcie, to nie było by problemu z tym wyświetlaniem poprzez flash, który nie zmniejsza danego zdjęcia do szerokości ekranu, tylko pokazuje w oryginalnej rozdzielczości...

Zaraz wstawię zmniejszone

EDIT: W rozdzielczości ~1200x900

Żuczek2.JPG

Edited by Quake

Gdyby była opcja otwierania zdjęć w nowej karcie, to nie było by problemu z tym wyświetlaniem poprzez flash, który nie zmniejsza danego zdjęcia do szerokości ekranu, tylko pokazuje w oryginalnej rozdzielczości...

Zaraz wstawię zmniejszone

EDIT: W rozdzielczości ~1200x900

Żuczek2.JPG

w operze klikasz poprostu rolką na to zdjęcie i otwiera sie w nowej karcie ;)

a tak w ogóle to Hrvatska Republika - może nie są jakieś tam artystyczne, ale za to jakie widoki ;p

DSC06285.JPG

DSC06277.JPG

DSC06483.JPG

DSC06505.JPG

DSC06510.JPG

DSC06234.JPG

DSC06235.JPG

DSC06277.JPG

DSC06277.JPG

DSC06451.JPG

Edited by douglaz
  • Like 1
  • 1 month later...

Zdjątka zrobione w Portugalii :) Tylko trochę z ostrością mi się nie trafiło na pierwszym (w końcu robione na zwykłej cyfrówce). Drugie - zabytkowy Chevrolet.

100_1050.jpg

100_1531.jpg

Edited by JoChn
  • 2 weeks later...