Jump to content

Pochwal sie swoim zdjęciem

Recommended Posts

• Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nocny widok na Taterki. Zmarzłem konkretnie, bo odczuwalna w granicach -25 stopni, głównie przez porwisty wiatr. Mocne zamglenie niestety, ale i tak fajnie było popatrzeć ☺️    

Cześć,     10 lat polowałem na ten moment, szlajając się po różnych zakątkach świata i...w końcu się udało.     Szerszeń podczas transformacji Prandtla-Glauerta. Dla

Zachód z Grześka.     Foto nie oddaje tego co się zadziało. Wszedłem na górę w pełnym zachmurzeniu, widoczność 10 metrów. Wilgoć i wiatr na maksa, więc mimo stosunkowo wysokiej temperatury (około

Posted Images

Z widokiem na schronisko mam, ale słabo je widać, bo miałem tylko UWA.

Linie na wodzie - nie wiem co to jest. Jak szedłem w górę, to tego nie było. Pojawiło się, kiedy wracałem. Wyglądało jak cienka warstwa lodu, ale to niemożliwe, bo było stosunkowo ciepło.

Z głębokiej szuflady.

Elektrownia w Bełchatowie :) Zdjęcie robione ze Słoku, czy Wawrzkowizny? :D

Tak myślałem, bo zbiornik na Wawrzkowiźnie za mały jest i chyba nawet nie ma takiego widoku. Przyznam szczerze, że nie pamiętam, bo już 3 lata tam nie byłem.

A zgadłem dlatego, że jestem z Bełchatowa ;) IMO najpiękniejsze zdjęcie Elektrowni, jakie w życiu widziałem. Naprawdę wielki, wielki podziw z mojej strony.

O w mordę - Noise, dzięki za komentarz, tym cenniejszy dla mnie, że jesteś z Bełchatowa i pewnie zdjęć elektrowni widziałeś mnóstwo.

To wrzucę jeszcze, z innej perspektywy.

Wow... Wiele osób nie wie, co to mieszkać w pobliżu takiego molocha, jak bełchatowska elektrownia i kopalnia i na tych, co przyjeżdżają do Bełka, robi wrażenie sama elektrownia. To jest po prostu jakaś masakra xD Naoglądałem się elektrowni przez 20 lat, bo miałem na nią idealny widok z okna/balkonu pokoju i powiem Ci, że po prostu zatyka. Poproszę zdjęcia w jakości FHD, ustawię na tapetę pulpitu :D

O w mordę - Noise, dzięki za komentarz, tym cenniejszy dla mnie, że jesteś z Bełchatowa i pewnie zdjęć elektrowni widziałeś mnóstwo.

To wrzucę jeszcze, z innej perspektywy.

Wow... Wiele osób nie wie, co to mieszkać w pobliżu takiego molocha, jak bełchatowska elektrownia i kopalnia i na tych, co przyjeżdżają do Bełka, robi wrażenie sama elektrownia. To jest po prostu jakaś masakra xD Naoglądałem się elektrowni przez 20 lat, bo miałem na nią idealny widok z okna/balkonu pokoju i powiem Ci, że po prostu zatyka. Poproszę zdjęcia w jakości FHD, ustawię na tapetę pulpitu :D

Forum bardzo kompresuje pliki i niestety tracą znacznie na jakości, wyślij mi adres mailowy to podeślę FHD jak znajdę oryginał u siebie.

Gelson - ładne światełko jest, szkoda, że schował dzioba :-)

Edited by Marceli

Nie chciał franca pokazać, żeby "w dziób" nie dostać. ;), za to tu kto inny pokazał "dziób" ale trochę inaczej :

gand in window.jpg

Edited by gelson