Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Z widokiem na schronisko mam, ale słabo je widać, bo miałem tylko UWA.

 

Linie na wodzie - nie wiem co to jest. Jak szedłem w górę, to tego nie było. Pojawiło się, kiedy wracałem. Wyglądało jak cienka warstwa lodu, ale to niemożliwe, bo było stosunkowo ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, bo zbiornik na Wawrzkowiźnie za mały jest i chyba nawet nie ma takiego widoku. Przyznam szczerze, że nie pamiętam, bo już 3 lata tam nie byłem.

A zgadłem dlatego, że jestem z Bełchatowa ;) IMO najpiękniejsze zdjęcie Elektrowni, jakie w życiu widziałem. Naprawdę wielki, wielki podziw z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę - Noise, dzięki za komentarz, tym cenniejszy dla mnie, że jesteś z Bełchatowa i pewnie zdjęć elektrowni widziałeś mnóstwo.

 

 

To wrzucę jeszcze, z innej perspektywy.

 

Wow... Wiele osób nie wie, co to mieszkać w pobliżu takiego molocha, jak bełchatowska elektrownia i kopalnia i na tych, co przyjeżdżają do Bełka, robi wrażenie sama elektrownia. To jest po prostu jakaś masakra xD Naoglądałem się elektrowni przez 20 lat, bo miałem na nią idealny widok z okna/balkonu pokoju i powiem Ci, że po prostu zatyka. Poproszę zdjęcia w jakości FHD, ustawię na tapetę pulpitu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O w mordę - Noise, dzięki za komentarz, tym cenniejszy dla mnie, że jesteś z Bełchatowa i pewnie zdjęć elektrowni widziałeś mnóstwo.

 

 

To wrzucę jeszcze, z innej perspektywy.

 

Wow... Wiele osób nie wie, co to mieszkać w pobliżu takiego molocha, jak bełchatowska elektrownia i kopalnia i na tych, co przyjeżdżają do Bełka, robi wrażenie sama elektrownia. To jest po prostu jakaś masakra xD Naoglądałem się elektrowni przez 20 lat, bo miałem na nią idealny widok z okna/balkonu pokoju i powiem Ci, że po prostu zatyka. Poproszę zdjęcia w jakości FHD, ustawię na tapetę pulpitu :D

 

Forum bardzo kompresuje pliki i niestety tracą znacznie na jakości, wyślij mi adres mailowy to podeślę FHD jak znajdę oryginał u siebie.

 

Gelson - ładne światełko jest, szkoda, że schował dzioba :-)

Edytowane przez Marceli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał franca pokazać, żeby "w dziób" nie dostać. ;), za to tu kto inny pokazał "dziób" ale trochę inaczej :

 

gand in window.jpg

Edytowane przez gelson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności