Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne, aczkolwiek bym te budynki wyprostował.

 

Perspektywa Taka.. co ja na to mogę :P Fakt, też to zauważyłem, ale było po fakcie już i foto poszło......

 

photoshop? Swoja drogą robisz tylko jedno zdjęcie i tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NuBreed - Czołg jedynie daje radę ;)

@Azahiel - serio, serio masz tam szumy i to mocne, ale nie ma się co dziwić, robiłeś wszak na iso 800, chociaż peugeot na 200 też troszkę szumu ma. Zdjęcie autka nawet, nawet, no i raczej te drugie samolotu, tylko niepotrzebnie w tle z prawej są jakieś elementy.

P.S. a po co tablice zamazałeś?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NuBreed - Czołg jedynie daje radę ;)

@Azahiel - serio, serio masz tam szumy i to mocne, ale nie ma się co dziwić, robiłeś wszak na iso 800, chociaż peugeot na 200 też troszkę szumu ma. Zdjęcie autka nawet, nawet, no i raczej te drugie samolotu, tylko niepotrzebnie w tle z prawej są jakieś elementy.

P.S. a po co tablice zamazałeś?:P

 

masz rację, w domu robiłem przy słabym oświetleniu - szum owszem, ale samolot ma taki plastik chropowaty tak w ogóle. Peugot szum może mieć przez bawienie się warstwami w sumie- 1 taka zabawa kiedyś dawno. Rejestracja- a tak sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.. zdjęcie kościoła które jakiś czas temu zamieściłem było robione kitem minolty 15-70.. nie stałką 58mm.. sorry za wprowadzenie w błąd ;) Zmieniałem co chwila obiektywy i sie pogubiłem które jakim..

 

BTW2: Bokeh w tym kicie jest okropny.... widać na przykładzie tablicy informacyjnej na zdjęciu z Czołgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dawno nie fociłem (450d został w domu), ale wrzucę parę co moim zdaniem lepszych moich fotek, co byście mogli po mnie pojechać ;) Nie no, może się czegoś nauczę przy okazji.

 

Przyrodnicze:

___to_the_clouds___no_trees_by_Rockyoursocksof.jpg - Tak, to HDR

After_sunset_by_Rockyoursocksof.jpg

Glorious_sunset_by_Rockyoursocksof.jpg

Damn_slipperily_surface____by_Rockyoursocksof.jpg

 

Toruń:

Invasion_by_Rockyoursocksof.jpg

Freedom_by_Rockyoursocksof.jpg

Orange_baloon_by_Rockyoursocksof.jpg

Paulinka_by_Rockyoursocksof.jpg

 

Długa czasówka (źródłem światła Sony Ericsson w200i w dwóch pierwszych przypadkach, a w drugim kolorowy budzik z allegro):

Let_the_music_play_by_Rockyoursocksof.jpg

MyWatchIsPersecutingMe_23_23_by_Rockyoursocksof.jpg

Devil__s_drink_by_Rockyoursocksof.jpg

 

 

Krótka czasówka:

Green_splash_by_Rockyoursocksof.jpg

Green_splash_2_by_Rockyoursocksof.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casio MTP-4700 najlepsze jest to, że dałem za niego 160zł. Nie ma to jak aukcje wieloprzedmiotowe ;)

 

Big motylos? A niech będzie Ci służył na tapecie, jak mniemam :P

P.S. W fotojokerze mi go wywołali obciętego (mój podpis), pomimo, że wykadrowałem zdjęcie do konkretnego formatu :[

 

Damn_slipperily_surface____by_Rockyoursocksof.jpg

 

Oczywiście All rights reserved ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności