Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

można powiedzieć, że na lepsze, na fotkach tego nie widać, ale stan nie jest "jak nówka", lecz jest nieco lepszy niż poprzedni ^.^

no i ten to wersja SP z dba, tak jak i z audeo - miodzio

Edytowane przez bruno63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sęk w tym że ten kadr nie jest ciekawy... Stąd moje pytanie "iii?". Wrzucając tutaj zdjęcia szykujesz się na krytykę... I wrzucasz dalej, dalej i radzą Ci ludzie i resztą a Ty dalej swoje- więc jaki to ma sens?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ot zwykłe przybliżenie i tyle... Trochę ludzie psują całość. Ciężko mi też powiedzieć co to ma zdjęcie wyrażać- obojętność wg. śmiecia, reklama Tyskiego czy po prostu Tyskie na łonie natury:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych przeglądarkach internetowych (np. Chrome, Firefox 4) zostaliśmy pozbawieni paska tytułowego i okazuje się to być dużym problemem dla niektórych, bo w temacie gdzie powinniśmy się chwalić swoimi zdjęciami, co poniektórzy chwalą się rzeczami zupełnie tu obojętnymi np. prędkością podróżowania po kraju, tudzież niechęcią do czytania książek. Też patrzę na tę autostradę i się zastanawiam co tu ma na mnie zrobić wrażenie, ale chyba nie rozumiem tej nowoczesnej sztuki. Przyznaję się do tego tu i teraz otwarcie, żeby nie było o co się kłócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iii??? bo nie rozumiem ;p

 

i zdjęcie przedstawiające architekturę drogową... jeśli za serce chwyta cię tylko zdjęcie słuchawek, to po prostu idź znajdź coś zajmującego na YT i tyle :)

 

 

Proszę Cię... niejednokrotnie w tym temacie pisałem że coś mi się podoba i nie są to zdjęcia słuchawek tak samo swoich nie dawałem tylko słuchawek... Zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz... (idź grać w szachy ;p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jaki to ma sens?:)

 

że człowiek uczy się do końca życia? to miło że ty jeden urodziłeś się alfą i omegą... ktoś za to może chcieć wysłuchać konstruktywnej krytyki i wyciągnąć z niej jakieś wnioski :)

 

 

sęk w tym że ta osoba nie chce się kształcić w tym, więc jaki to ma sens? Nigdy nie twierdziłem że jestem alfa i omega- bo nie jestem, nie mam żadnego daru itp. Dużo robię na zasadzie prób i błędów, przy czym więcej mam frustracji nad własną osobą niż zadowolenia. Chciałbym robić zdjęcia jak niektórzy tutaj w temacie, naprawdę.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię... niejednokrotnie w tym temacie pisałem że coś mi się podoba i nie są to zdjęcia słuchawek tak samo swoich nie dawałem tylko słuchawek... Zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz... (idź grać w szachy ;p )

 

napisałem to przecież w tonie żartobliwym... ale fakt jest faktem - jeśli nie chcesz się wypowiadać na temat danego zdjecia to się po prostu nie wypowiadaj i tyle

 

zaczekaj czy skomentują je inni - jeśli nie to wyszło na twoje, jeśli tak to poczytaj te inne komentarze

 

sęk w tym że ta osoba nie chce się kształcić w tym, więc jaki to ma sens?

 

z doświadczenia admina: zignoruj, zajmij się innymi rzeczami i poczekaj aż się zmęczy :)

 

(to jest właśnie ta "metoda skandynawska" ;3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię... niejednokrotnie w tym temacie pisałem że coś mi się podoba i nie są to zdjęcia słuchawek tak samo swoich nie dawałem tylko słuchawek... Zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz... (idź grać w szachy ;p )

 

napisałem to przecież w tonie żartobliwym... ale fakt jest faktem - jeśli nie chcesz się wypowiadać na temat danego zdjecia to się po prostu nie wypowiadaj i tyle

 

zaczekaj czy skomentują je inni - jeśli nie to wyszło na twoje, jeśli tak to poczytaj te inne komentarze

 

sęk w tym że ta osoba nie chce się kształcić w tym, więc jaki to ma sens?

 

z doświadczenia admina: zignoruj, zajmij się innymi rzeczami i poczekaj aż się zmęczy :)

 

 

nie rozumiesz, chodziło mi o inny aspekt- zdjęcia. Patrząc na mnie nie przechodzą żadne emocje, starałem się dowiedzieć po przez pytanie- czy mam na coś zwrócić uwagę- bo może a) nie rozumiem B) nie kapuję sensu po prostu.

 

"z doświadczenia admina: zignoruj, zajmij się innymi rzeczami i poczekaj aż się zmęczy

 

(to jest właśnie ta "metoda skandynawska" ;3 ) " - w sumie, good point :)

 

ps. kiedy zagramy w szachy? ;p

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności